BENEDIKT 16 KONČÍ...

Verze pro tisk |

Jsem si vědom, že toto téma je nejenom nadregionální, ale i nadčasové... Proč by nemohlo být i zde? Původně jsem chtěl prezentovat vlastní vstupní komentář, ale nerad bych ovlivňoval, tak vyčkám... Vyčkám dokonce i s poznámkami, jak jsem poznal či nepoznal osobně, aby hned někdo nereagoval slovy, že zase znám... Když nic jiného, je obdivuhodné po více než 600 stech letech, že tuto nebývalou a mimořádnou odvahu současný Svatý otec našel. Škoda, že obdobně odvahu nemají jiní včetně našich...

Přehled témat Nové téma

Komentáře

Re: BENEDIKT 16 KONČÍ...

I do starého a nemocného pána si anonymní nula "Beran" rád kopne. Pro něj je to totiž úplně běžné hobby.

Nahoru

Re: BENEDIKT 16 KONČÍ...

Ale může zůstat klidný,s tou jeho partou antipomníkářů to jde s kopce podstatně rychleji

Nahoru

Re: BENEDIKT 16 KONČÍ...

Tak papežovi vyměřili důchod 2,5tis. EUR.Tolik má v Německu důchod učitel.Připomněl bych,že jako papež plat nebere,ale má k dispozici cca 25 tis.EUR na výdaje.Při nedávných povodních je poslal na sever Čech.

Nahoru

Re: BENEDIKT 16 KONČÍ...

Nějak to Zastupitelstvo nedá spát....
Ano,jeho život byl příkladný.Horší už to bylo např. v Rousínově,kde před válkou fungoval Henleinjugend.Dle kroniky sestavené p.Rimplerem tam na fotografii u kanonu stojí řada chlapců,členů.Čechů i Němců.
Z těch českých se okamžitě stali po válce partizáni,obstarali si samopali a stříleli po svých bývalých bratrech ve zbrani.Jistě se uplatnili v Sekáčovcích.Jejich postup při vyhánění byl příkladný.

Nahoru