Vědci proti strachu - 4. díl

Verze pro tisk |

Protože je stále komplikovanější sledovat téma a doklikat se na pokračování diskuze, startuje super srdeční téma pana Jana Tichého již do čtvrtého dílu.

Přehled témat Nové téma

Komentáře

Vědci proti strachu - 4. díl: Běženci hromadně masturbovali

Běženci hromadně masturbovali v lázních!

Zásah v Německu! Zatýkání masturbujících muslimů? To ani tyto historické lázně nepamatují! Běženci byli zadrženi poté, co je bezpečnostní kamery přistihly, jak se "vyprázdnili" přímo do zdejší vířivky. Nejedná se přitom o jediný případ. Do německých historických lázní v Zwickau už noha běžence nevkročí, hlásá vedení lázní Johannisbad. Definitivní rozhodnutí padlo podle deníku Bild poté, co kamery natočily skupinu migrantů, jak masturbují ve zdejší vířivce a obtěžují ženy v sauně.

„Jeden ze žadatelů o azyl onanoval ve vířivce a ejakuloval přímo do vody. Všechno zachytily bezpečnostní kamery,“ přibližuje události v lázních Johannisbad Rainer Kallweit. Zvrhlý host byl také kvůli svému nevhodnému chování vyhozen. Zanedlouho se však vrátil s kumpány a s telefonem v ruce. Do vířivky vlezli všichni a udělali si výsměšné "selfie". O den dříve tu pro změnu osm cizinců obtěžovalo ženy v sauně. Policisté pachatele spojované s útoky v lázních zadrželi. Už jsou ale na svobodě.

Nejedná se o ojedinělý případ. Různé sexuální útoky - od masturbace, přes napadání dívčích šaten, až po osahávání a pokusy o znásilnění - hlásí i další lokální lázně. Přístup do lázní mají zapovězený i uprchlíci v Bornheimu nedaleko Kolína nad Rýnem. Jeden syrský teenager tu totiž obtěžoval v bazénu čtyřiapadesátiletou ženu. V Mnichově zase tři syrští chlapci mladší 15ti let osahávaly dvě školačky.

(zdroj: TN.cz, 24.1.2016 14:43)

Poznámka:
Další případ hloupé diskriminace migrantů. Ať hodí kamenem, kdo v lázních, v bazénu, ve vířivce nebo sauně neonanoval či neonanuje. Troška muslimského sperma přece evropské křesťanky (natož křesťany) nemůže nijak ohrozit. Možná jde dokonce o zdravotně-léčebnou kúru…

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl - Josef Doškář

24. Leden 2016 - 22:30 | vltavín

Migranti v Calais vtrhli na trajekt. Nasaďte armádu, žádají dopravci.
Několik stovek uprchlíků v sobotu vtrhlo do přístavu ve francouzském Calais. Padesáti z nich se podařilo nalodit na jeden z trajektů. Incident doprovázela demonstrace asi dvou tisíc lidí, kteří žádali zlepšení podmínek v uprchlickém táboře. Dopravci nyní vyzývají, aby vláda do Calais nasadila vojáky.

Více na http://zpravy.idnes.cz/migranti-v-calais-vtrhli-na-trajekt-d61-/zahranicni.aspx?c=A160124_123031_zahranicni_san

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl

Pan Doškář nechtěně přehlédl, že již odstartoval 4. díl nekonečné story "Vědci proti strachu", tak jsem si dovolil jeho text (viz předchozí komentář) překopírovat do čtyřky!

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl

Popsané excesy odsoudí každý normální člověk.
Ty "Holého" nesmysly vyvrací např. v dnešní MFD M. Kutilová (37), koordinátorka Člověka v tísni, která v zemích třetího světa strávila většinu pracovního života:

"V každé zemi, kde je společnost sexuálně frustrovaná, jsem zažila velkou míru sexuálního násilí, ať už to bylo v Pákistánu, nebo na Šrí Lance, kde je většinový buddhismus. Třeba v Iráku nebo v Sýrii, což jsou země muslimské, jsem se nikdy nesetkala ani s náznakem obtěžování. V Indii žijí hinduisté a podle průzkumů se dvě třetiny žen bojí chodit samy ven na ulici. Bojí se nejen znásilnění, ale i sexuálního obtěžování."

Excesy tedy nejsou žádná muslimská specialita. Kdyby ale někdo chtěl vyvolat odpor a nenávist k uprchlíkům, využije k tomu právě podobné případy. A jsou indicie, že masové akce ze Silvestra "kdosi" koordinoval, mluvil o tom nedávno německý ministr vnitra. O to následující se pak už postarají ochotníci jako náš "Holý".

M. Kutilová pokračuje: "Mám známého, je to syrský uprchlík, který tady už tři roky žije na malém městě. Bydlí v paneláku, ve svém obchodě zaměstnává dokonce několik Češek. Ale bojí se tady naopak on. Protože jej Češi napadají, vykopávají mu dveře v restauraci, srážejí ho k zemi, kopou do něj a řvou, že je terorista a kriminálník, ať odsud vypadne..."

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl z českých luhů a hájů

Stalo se včera v metru
Praha - Brutální napadení zaměstnanců ostrahy metra vyšetřuje pražská policie. Neznámý mladík se vymočil do koše na nástupišti a když ho strážný upozornil, že se chová nevhodně, pustil se do něj násilník pěstmi. Do bitky se nakonec zapojilo pět lidí, strážný i jeho kolega to odnesli zraněními. Útok zachytily bezpečnostní kamery.
Je jisté,že Holý a spol. bude močit do odpadkových košů po českolipském okrese,speciálně tam,kde je kamerový system.A nepřibližovat se,jinak dostanete po papule.

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - Odpadkové koše

Mám obavu, že Holý a spol. nemají šanci močit do odpadkových košů po českolipském okrese, jak uvádí investigativní pan Růženín. Předmětné koše již žel dávno přetékají, zaplnili je straníci růženínů, tichých a jejich souvěrců...

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl

Co tady předvádí "Holý" (čím hůř - tím líp), je ubohost. O KTERÉKOLI národnosti, náboženské, sociální nebo jiné skupině lidí lze posbírat kriminální případy - a připojit debilní závěr, že je to skupina zločinců.
Všichni víme, k čemu v minulém století podobné stereotypy vedly.

Komu a čemu "Holého" posilování nenávisti a strachu slouží dnes? Rozumnému řešení krize rozhodně ne.
V důsledku podobných hlasů se například obyvatelé Čížova u Jihlavy bojí prvních deseti syrských křesťanů, kteří do sousedství obce v neděli přišli. A debatuje se o tom, že by neměli vycházet do vsi, aby "neohrožovali naše děti"!
http://www.lidovky.cz/prvni-reakce-na-uprchliky-z-iraku-mezi-obyvateli-panuje-nejistota-rika-starosta-gfb-/zpravy-domov.aspx?c=A160125_130005_ln_domov_sk#utm_source=rss&utm_medium=feed&utm_campaign=ln_lidovky&utm_content=main

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl

Mám obavu,že tzv.Lípa to má v hlavě přeplněno........../ dosaďte sami/
Pane Holý,30 mužů z Prahy záměrně šíří smrtelnou nemoc AIDS.včera byl film o nezletilých českých homosexuálních prostitutech v Praze.Dokonce zavraždili 14.letého prostituta.
Pane Holý,jak je možné,že se toto děje v českých luzích a hájích?
Ale co je to proti onanujícímu mohamedánovi,že?

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl

Nakonec mi přijde přirozenější onanovat ve vířivce, než onanovat nad negativními zprávami, jako to předvádí Holý.
Opravdu to prospívá vašemu zdraví, pane Holý, sedět celý den nad novinami a vymýšlet, jak to natřít svým oponentům?

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl

Co tady pan Beneš a vltavín (v neděli ve 3. dílu debat o strachu) neřekli a neřeknou:

Akci v přístavu Calais, kdy trajekty dvě hodiny nemohly vyplout, iniciovali BRITŠTÍ ANARCHISTI, byli i mezi zatčenými: Demonstrace se uskutečnila v den, kdy Džungli (tábor migrantů) navštívil taky nový vůdce labouristů Jeremy Corbyn. "Britští aktivisté z Anglie sem jezdí, aby problémy, které tu máme, ještě zvětšovali," řekl místostarosta. Devadesát procent lidí zapojených do hnutí No Borders je z Británie. Tihle lidé radikalizují migranty a způsobují spoustu problémů. Jsou to političtí agitátoři... atd. (zdroj: MF DNES).

Vzpomínáte? Oba naši diskutéři zdůrazňovali, že je nejvyšší čas povolat francouzskou armádu s ostrou municí! Na britské občany?

PS: O křesťanských rodinách v Okrouhlíku si "H" nezjistil vůbec nic, jinak by o nich nepsal takové kraviny. Ale on ani neví, co je lidskost a zdravý rozum. Je to anonymní ubožák.

Nahoru

Re: Vědci proti strachu. Harašení, nebo někomu haraší

Pane Tichý můžete mi přiblížit . Kde , kdy jsem schvaloval použití kalašniků na migranty? To není harašení to skutečně již někomu haraší.

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl

Vy jste úplný nezmar, pane Holý - skoro jako by Vás za tu černou propagandu někdo platil. Nedovedu si představit, že byste tomu zadarmo věnoval tolik času. Normálního člověka by to dávno otrávilo, jak se to mele stále dokola.

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl,na Čechy nemaj,pane Holý

Muži týrali v tramvaji psa. Po napomenutí zbili i cestující a řidičku
Zdroj: http://ostrava.idnes.cz/trojice-muzu-zbila-v-ostrave-cestujici-a-ridicku-tramvaje-p3q-/ostrava-zpravy.aspx?c=A160127_054338_ostrava-zpravy_jog
Třiatřicetiletá cestující napomenula trojici mužů ve věku 21 až 23 let, aby přestali ubližovat svému psovi: bít ho a kopat do něj.
Mladíci ženě okamžitě začali sprostě nadávat a když se ohradil i 41letý cestující doprovázející ženu, napadli ho. „Muže pěstmi bili do obličeje, shodili ho ze sedadla a dále napadali
Útoku se snažila zabránit řidička tramvaje, její věk policie neuvedla, dokonce se mezi agresory a napadenou dvojici postavila. Okamžitě dostala pár ran, které doprovázely nadávky.
Cestující vyběhla z tramvaje a snažila se mobilem přivolat pomoc. Jeden z násilníků však ženu začal pronásledovat. Zbil ji a vhodil zpět do tramvaje, načež muži vzápětí sundali psovi náhubek a dali mu povel, aby na cestující zaútočil.
To je maso,pane Holý,ne ty vaše slaboty.K nám se mohamedáni budou jezdit učit

Nahoru

Re: Vědci proti strachu 4. - tři příklady

1) 24. leden 2016 - 22:30 | vltavín
Migranti v Calais vtrhli na trajekt. Nasaďte armádu, žádají dopravci
Několik stovek uprchlíků v sobotu vtrhlo do přístavu ve francouzském Calais. Padesáti z nich se podařilo nalodit na jeden z trajektů. Incident doprovázela demonstrace asi dvou tisíc lidí, kteří žádali zlepšení podmínek v uprchlickém táboře. Dopravci nyní vyzývají, aby vláda do Calais nasadila vojáky.
(Vltavín teď švejkuje - určitě tím nemyslel vojáky s charitativní pomocí pro uprchlíky :)

2) 24. leden 2016 - 16:13 | milan zahradnik
Ministryně školství se k té stupidní příručce jasně vyjádřila už ve čtvrtek.
(Pseudoaféru odstartovala nesmyslnou zprávou TV Nova. Učitelé švédskou metodiku jako vhodný odrazový můstek pro práci ve třídách jen chválí.)

3) 26. leden 2016 - 10:35 | Jiří Holý
...nejdřív byli vaši kámoši-migranti inženýři a doktoři a nyní to budou křesťané. Na Vysočině přespí, nebo to vezmou rovnou do Berlína?
(O akci nadačního fondu Generace 21, schválené vládou ČR, ví jako obvykle lautr ho...)
http://www.lidovky.cz/program-uprchliku-z-iraku-nakup-zimnich-bot-nenavist-neresime-rika-integacni-pracovnik-gth-/zpravy-domov.aspx?c=A160126_162442_ln_domov_sk
APOD.

= Příklady mají jedno společné: na podkladě dílčí/neověřené/překroucené informace šíří předem danou negativní propagandu.

(Pro "H", když po tom volá: Putin v Syrii bombarduje, aby zvýšil paniku, vyhnal na útěk další tisíce lidí - a tím destabilizoval EU. Nejsem sám, kdo je o tom přesvědčen.)

Nahoru

Kněz Piťha: Džihád je genocidní válka. JTa harašení

Pane Tichý Vám skutečně haraší.
Viz: 24. Leden 2016 - 22:30 | vltavín

Více na http://zpravy.idnes.cz/migranti-v-calais-vtrhli-na-trajekt-d61-/zahranicni.aspx?c=A160124_123031_zahranicni_sanMigranti v Calais vtrhli na trajekt. Nasaďte armádu, žádají dopravci.
Několik stovek uprchlíků v sobotu vtrhlo do přístavu ve francouzském Calais. Padesáti z nich se podařilo nalodit na jeden z trajektů. Incident doprovázela demonstrace asi dvou tisíc lidí, kteří žádali zlepšení podmínek v uprchlickém táboře. Dopravci nyní vyzývají, aby vláda do Calais nasadila vojáky.

Více na http://zpravy.idnes.cz/migranti-v-calais-vtrhli-na-trajekt-d61-/zahranicni.aspx?c=A160124_123031_zahranicni_san
http://video.aktualne.cz/dvtv/knez-pitha-dzihad-je-genocidni-valka-mozna-ji-ridi-lide-kter/r~4998f51ac43011e5aa720025900fea04/

Kněz Piťha: Džihád je genocidní válka, možná ji řídí lidé, kteří chtějí ovládnout světovou ekonomiku
dnes | Lidé uvěřili penězům, je to náboženství konzumu, omezuje svobodu člověka, moci konzumních řetězců nelze odolat, říká katolický kněz Petr Piťha. Tvrdí, že každý má svého boha, neexistuje prý člověk, který by nevěřil. Podle Piťhy žijeme ve zmatené a nebezpečné době a válka s radikálním islámem se týká i nás.

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl

Pane Tichý, ohrazuju se . Autentické výroky ministryně školství jsem si přečetl na netu, Televizi nesleduju, zblbnul bych stejně jako růženín, který sem v poslední době přepisuje "hrůzy " , které viděl v televizi.

Nahoru

Re: Vědci proti strachu 4. - pro MZ

Pane kolego, hodnotící pojem STUPIDNÍ PŘÍRUČKA je váš, ne z ministerstva:

Praha, 21. ledna 2016 - Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy se ohrazuje proti rychlé mediální zkratce včerejšího zpravodajství televize Nova.
Materiál Hello Czech Republic vydal Úřad Vysokého komisaře Organizace spojených národů pro uprchlíky (UNHCR). Ministerstvo jej nepodpořilo finančně, materiálně ani udělením záštity. Záleží pouze na vedení školy a pedagozích, zda tuto příručku použijí.
Kvůli nepřesné informaci zmiňovaného zpravodajství se Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ocitlo pod palbou kritiky a výtek některých občanů. A to odmítáme. Ministerstvo školství si uvědomuje vážnost tématu a vyzývá zejména média, aby o to pečlivěji dělala svou práci a nevyvolávala v občanech a rodičích dětí zbytečný strach a paniku nepřesnými informacemi. (= zkrácený text)

http://www.msmt.cz/ministerstvo/novinar/stanovisko-msmt-k-nepresnym-informacim-tv-nova

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl

Jsme si nerozuměli pane Tichý. Já se ohrazuji proti tomu , že jste přidal větu v závorce a tím naznačujete, že informaci mám z televize.Přesně tak jsem to i napsal
.Stupidní ta příručka bohužel je, je to můj názor. Komu se zdá jiná a proč, ať to klidně napíše . Učitelky ale nevyzývám, ty bez metodické příručky snad už ani neví kolik je 1 + 1 :-)

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl

Rusové jsou dneska jedinou slušnou politickou silou ve světě? Ach jo...

A tady je pro ilustraci "něco úplně jiného":
27. listopad 2015 - 11:32 | Jan Tichý
... Nedávno jsem například četl, že skoro polovina jsou "ekonomičtí migranti z bezpečných zemí", kteří se budou vracet domů.

Nahoru

Re: Vědci proti strachu 4. - přečtěte si

... Úplně první věc, která mi vytanula na mysli, když jsem se o kolínských útocích dověděla, byla totiž vzpomínka na sedmou třídu základní školy a pravidelný rituál skupiny mých spolužáků, jehož ústřední „hvězdou“ jsem byla. Nakonec jsem byla takříkajíc na ráně: sice „nerd“ s brýlemi a nosem ponořeným v knihách, ale zároveň s podprsenkou, jejíž velikostí jsem už ve třinácti předběhla půlku učitelského sboru.
Tenhle rituál spočíval v tom, že mě skupina kluků – a ne dvou, tří, ale třeba sedmi či desíti - na chodbě či ve třídě obstoupila, někteří mě buď drželi za ruce, nebo přitiskli ke zdi, a pak si „posloužili“. Tedy osahali mě způsobem, při němž nevynechali ani nejintimnější místa mého těla a nespokojili se s dotykem přes oblečení. Způsobem, který si nijak nezadá se způsobem, jakým byly atakovány ženy v Kolíně.

http://www.respekt.cz/spolecnost/jak-jsem-zazila-kolin-nad-rynem-na-ceske-zakladce

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl

Holý je pane Tichý úzce propojen s extremistickým Klubem českého pohraničí.Pracuje v jejich žoldu. Toho jste si nevšiml? Stačí se podívat,odkud ta moudra dostává.
Pro tuto skupinu nomenklaturních kádrů,povětšinou přímo zodpovědných za zločiny komunismu ,je Rusko,vedené agentem KGB, zemí zaslíbenou.
Rezignace na suverenitu České republiky. I takto silná slova použila v souvislosti se stále silnější přítomností agentů Ruska a Číny u nás ve své zprávě pro rok 2013 Bezpečnostní informační služba (civilní kontrarozvědka).
Více na https://www.reflex.cz/clanek/komentare/59945/tajna-sluzba-varuje-pred-agenty-ruska-a-ciny-vlada-a-prezident-ale-velebi-tyto-dve-zeme.html?utm_source=reflex.cz&utm_medium=copy
Myslím,pane Tichý,že nejlepší,jak eliminovat placeného ruského agenta Holého Berana je dále s ním nediskutovat,aby tu neustále nešířil proruskou propagandu.

Nahoru

Re: Vědci proti strachu 4. - přečtěte si

A mohl bych přísahat, že Silvie Lauder není zdaleka jediná, kdo má za sebou podobné otřesné zážitky. Dospíval jsem v polovině šedesátých let, a "odchytit" si ne dost opatrnou holku, posvlíkat, řádně ochmatat, se tehdy pokládalo (zejména v určitých vrstvách) za nezadatelné mužské právo. A bylo uplatňováno vlastně masově. Že by si toho nikdo z těch rozhořčených kritiků kolínských událostí nebyl vědom? Jako by nebyli ani tak rozhořčeni jako spíše uraženi ve své samčí pýše: "naše samice nám nikdo vochmatávat nebude, od toho jsme tu my!"
Aby mi bylo rozuměno, ti kolínští i ostatní vochmatáci musí být potrestáni podle zákona a šupem posláni, odkud přišli. Ale byl bych rád, kdyby se konečně přestalo předstírat, že u nás nic takového neznáme, že čechyčechůmové jsou v tomto směru čistí jak lilium.

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl

http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/392962-zvladne-merkelova-situaci-pocet-nespokojenych-v-nemecku-roste.html

proč roste v Německu počet nespokojenců?

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - v SRN přituhuje

https://vlkovobloguje.wordpress.com/2016/01/28/hlasy-z-nemecka-i-odjinud-prituhuje/#more-943728

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl

Lumpy tu hájíte leda vy, pane Holý. Pro mě vochmaták jako vochmaták, zaslouží dostat po zásluze každý. To jen pro vás je český vochmaták omluvitelnější než ten nečeský. Jaksi jste zapomněl, že právo je u nás jen jedno a platí pro všechny. Bez výjimky. A nesnažte se předstírat, že u nás se nic podobného neděje - i v současnosti. To je právě rasismus non plus ultra obluzovat tu furtumfurt dokola, že jeden národ má ke kriminálnímu jednání už jaksi z podstaty blíže než jiný. Tak já vám budu o hlavu stejně vytrvale otřískávat něco jiného: vám je samotné to vochmatáctví srdečně jedno, vy se o něj zajímáte pouze jako o další klacek, kterým můžete třískat po hlavě vinnej nevinnej ty, kteří se vám nelíbí.

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl

Jak nám muslimky narušují českou kulturu- ohavné
A něco z naší kultury,abychom si zpravili chuť
https://www.stream.cz/porad-ludka-stanka/10009036-muslimka-v-prostrenu-rozliti-narod-a-nazi-lide-bojuji-o-preziti#nejnovejsi

Nahoru

Přehlížejte krádeže migrantů, poldové dívejte se jinam

http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/393259-divejte-se-radeji-jinam-v-nemeckem-kielu-meli-policiste-narizeno-neresit-kradeze-migrantu.html

Nahoru

Re:Merkelová je hrdinka, říká Židovka, která přežila Osvětim

Přestože se Německo ve dvacátém století dopustilo několika válečných zločinů, jeho pozitivní přístup k uprchlíkům si zaslouží obdiv. V takovém duchu se vyjádřila rakouská Židovka Ruth Klügerová, která přežila několik koncentračních táborů a ve středu vystoupila před německým Bundestagem. Klügerová zároveň pochválila známý slogan kancléřky Merkelové „Wir schaffen es“, který označila jako „heroický“.
Jsou to obdivuhodná slova,zvláště v době,kdy mnozí hnědnou.Viz i zdejšídiskuze.

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl

Pro vltavína:
Sice někde někdo občas udělá pitomost (to u nás v ČR taky!), ale PRÁVĚ PROTO, že se to veřejně popíše a zkritizuje, pitomosti se napravují a stav se postupně mění k lepšímu. Vaše neustále hromadění nedostatků, o kterých Němci např. v Kielu dobře vědí (jinak byste o nich nevěděl ani vy) a které napravují a odstraňují, vůbec nic nedokazuje. Jenom to, že demokracie v Německu funguje.
Copak jste dodnes nepochopil, že je v zájmu EU a tedy i nás Čechů, aby aspoň Němci při řešení krize neselhali a uspěli, když jim v tom prakticky nijak nepomáháme?

Tady to pořád víc vypadá jako polemika slušných lidí s jediným xenofobním hulvátem a primitivem. Všimli jste si, že "H" vůbec nic rozumného a realizovatelného nenavrhuje? A všimli jste si, že se nikdo nepřipojí, aby ho podpořil?

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl

Pane Tichý, vydat pokyn pro policii přehlížejte krádeže, nebo nepište o sexuálním obtěžování , nebo nepište o tom , že se do určitých čtvrtí bojí policie chodit, nebo nepište o nezvládnutelném teroru na školách.
Pane Tichý to můžete obhajovat jenom vy.
Není to pane Tichý normální a není to ani výdobytek demokracie. Je to oblbování normálních občanů. Je to strach z reality. Je to porušení obecních zásad demokracie. Na rozdíl od Vás jsou si toho normální občané Německa vědomí.
Oni to těm politikům brzy spočítají.
U nás se nic takového neděje. U nás se migranti nemohou napakovat jako v SRN. My jsme pro ně chudí příbuzní ( zaplať Pán Bůh!?).
Vy jako vševěd, byste mohl nastínit způsob přerozdělování migrantů podle kvót. Jak přemístit migranty do ČR, když sem nechtějí?

I ve Švédsku přehlížejí porušování zákonů. Normální Švédové před uprchlíky prchají, stěhují se! Výhoda demokracie , když máš peníze zmizíš! http://zpravy.idnes.cz/katerina-karlsson-stockholm-pristehovalci-nasili-fwg-/zahranicni.aspx?c=A160128_185900_zahranicni_mlb

Pracujete pomalu. Nemáme čas. viz: http://zpravy.idnes.cz/migranti-nemecko-zaloba-0s6-/zahranicni.aspx?c=A160129_072438_zahranicni_ale
Tisíce migrantů žalují v Německu azylový úřad. Pracuje pomalu, tvrdí
Spolkový úřad pro migraci a uprchlíky, který v Německu rozhoduje o udělení azylu, čelí žalobě na nečinnost. Tu v loňském roce podalo u správních soudů 2 299 migrantů, pocházející především z Afghánistánu. V pátek o tom informovala agentura DPA s odvoláním na spolkové ministerstvo vnitra

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl

Rezignace Merklové už tak jako tak přijde pozdě. Imigrace zničila Evropu. Už to nepůjde dát zpět. Evropa i Němci totiž už selhali, a to hned na počátku.

Evropa rezignovala na svoje hodnoty, na zdravý rozum, na dodržování a vymáhání právního řádu a to vše kolem nás je jen výsledek.

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl

Pár dalších údajů z doporučeného článku:
V názoru na odstoupení Merkelové je německá společnost rozdělená. Zatímco 40 procent lidí si její rezignaci přeje, pro dalších 45 procent NENÍ k odchodu Merkelové důvod. Kritiku sklízí kancléřka ale i ve své konzervativní unii CDU/CSU – pro její odchod se vyslovila zhruba ČTVRTINA příznivců strany.
Průzkum společnosti Forsa však ukázal, že Němci nevidí k Merkelové alternativu. Podle 62 procent dotázaných by uprchlickou krizi nedokázala vyřešit ŽÁDNÁ politická strana. Největší naděje voliči vkládají do CDU/CSU, o níž je 23 procent Němců přesvědčeno, že nabízí nejlepší recepty na řešení současné situace. Pokud by Němci měli možnost přímo volit kancléře, NEJÚSPĚŠNĚJŠÍ by stále byla Merkelová, kterou by podpořilo 43 procent lidí. Na druhém místě skončil s 27 procenty vicekancléř a předseda sociální demokracie (SPD) Sigmar Gabriel. ATD.

Vltavín pořád nechápe mezery v logice svých zobecňujících generalizací: Např. vypátrá, že v Kielu policie dočasně ignorovala drobné krádeže se škodou do 10 euro (aby se mohla věnovat závažnějším případům) - a hned nám to vítězoslavně sdělí jako trvalý problém celé země. A o to tady většinou jde: Vyvažovat jednostranné, pesimistické a zcela neproduktivní štvaní proti uprchlíkům, muslimům a "neslučitelným kulturám" obecně. I proti Německu.

PS: Na Světovém ekonomickém fóru v Davosu byl minulý týden zveřejněn dlouho očekávaný žebříček “nejlepších zemí světa”. Na špici se dostalo Německo před Kanadou a Británií. Spojené státy americké skončily nečekaně až na čtvrtém místě. Česká republika skončila mezi šedesáti měřenými zeměmi na 38. místě. Německo dostalo zlatou medaili hned z několika důvodů, ale tím klíčovým je ekonomika a také nízká nezaměstnanost, navíc tu sídlí velké a světově proslulé značky. Němci na vysokých postech jsou také zběhlí v takzvaných soft skills - jsou inteligentní a dokážou s lidmi pracovat na sociálně-pocitové úrovni. V marketingu a ekonomice je aktuálně Německo celosvětovým tahounem a podle odborníků to je z velké části zásluha kancléřky Angely Merkelové. Je teprve třetím kancléřem, který se od druhé světové války dokázal u moci udržet více než dekádu; a navíc ukázala, že dokáže řešit více problémů najednou a stojí si za svým i přesto, že čelí ostré kritice. Projekt „best countries“ zkoumal u šesti desítek zemí 65 parametrů. Hlasovalo o nich 16 248 lidí ze čtyř kontinentů
- to je jistě úplně jiný pohled na Německo, než nám tady sugerují vltavín nebo "H".

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl

Do písmene souhlasím s názorem pana Beneše.

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl

Když tvrdíte A - selhání, nevratně zničená Evropa atd., dodejte taky logické B: Co z toho pro vás plyne? Kam se chystáte z té zničené Evropy emigrovat?

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl

co z toho pro mě plyne? Že je mi to líto, co se s Evropou a západní civilizací stalo, ale je to koloběh dějin

kam se chystám emigrovat? Nikam, proč bych měl. Já jsme se narodil v Československu a chci tady i umřít, líbí se mi tu.

Nahoru

Re: Vědci proti strachu 4. - přečtěte si rozhovor

s předním německým novinářem Berndem Ulrichem (Die Zeit):

V souvislosti s Kolínem v Česku stále častěji zaznívá kritika německých médií, která prý záměrně zatajují informace o násilí páchaném uprchlíky – stejně jako mlčela bezprostředně po útocích. Bylo a je tomu tak?
Názory na toto se různí i v Německu, já osobně si myslím toto: německá média patří k nejprofesionálnějším na světě a jako celek rozhodně neselhala. Několik dní po útocích panovala velká nejistota, co se to vlastně stalo, jaké byly okolnosti útoků, proto byla opatrná i média. Je pravda, že veřejnoprávní média potřebovala trochu víc času, než zprávy o útocích vůbec zveřejnila, ale také se z toho důkladně zodpovídala. Místní média informovala okamžitě, s dostatečným důrazem a maximální možnou úplností.

Spolupracovnice Respektu Renate Zoeller, která žije v Kolíně nad Rýnem, v reportáži, kterou pro náš časopis z města po útocích připravila, nicméně tvrdí, že mezi německými novináři panuje obava označit za pachatele trestného činu cizince. Mluví o obavě z nařčení z rasismu, což může ovlivnit i úplnost informací o podobných událostech. Řešíte vy osobně v práci takové dilema?
Věřím, že takové nálady jsou mezi německými novináři většinou již minulostí. Osobně považuji za velkou chybu nenazývat věci pravými jmény, zároveň si ale dávám velký pozor, abych svými texty RASISTICKÉ NÁLADY v německé společnosti neposiloval. Pokud je národnostní či etnická příslušnost pachatele pro tu událost relevantní, uvedu ji - ale dávám si pozor, aby bylo jasně řečeno, že jde o ČIN JEDNOTLIVCE, nikoliv o rys typický pro celou skupinu...

http://www.respekt.cz/politika/nalada-nemcum-vuci-uprchlikum-se-meni-ale-zlom-to-jeste-neni

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl

Tak podle pana Beneše zničila migrace Evropu,ha ha ha.
Akorát nedodal která.
Ta Slovanská?
Ty obrovské přesuny obyvatel v rámci Svaté říše římské,včetně těch organizovaných Přemyslovci?
A co ještě dotýká Čech
Migrace Sasů a Germánů za doby vládnutí tzv.Českých pánů?
Migrace Italů,Gemánů,Francouzů atd v době vlády Rudolfa II.?
Migrace v rámci Rakousko-Uherska?
Evropa je jistě zničena minimálně 40 let.Vždyť tenkrát migrovalo jen do Německa přes 4 mil pracovníků,převážně muslimských Turků,to samé Švédsko,Švýcarsko atd.
Ještě když mluví o návratu ke křesťanským hodnotám.Co Vám říká Sinajský a Syrský kodex?Odkud ta křesťanská kultura pochází?
Jinak jako Vy mluvil již Breivik. Ten to ale s těmi ostrými dotáhl do konce.

Nahoru

svoboda-rovnost-a-bratrstvi-nejsou-muslimske-hodnoty

http://eretz.cz/2016/01/biskup-z-damasku-svoboda-rovnost-a-bratrstvi-nejsou-muslimske-hodnoty/
Sýrie. Současný islám není připraven pro západní pojetí lidských práv – domnívá se arcibiskup Samir Nassar, maronitský metropolita Damašku. Zdůrazňuje, že tyto hodnoty není možné naroubovat muslimům z venčí. Musely by vyplývat z učení islámu, ale to se neubírá tímto směrem – dodává syrský arcibiskup.
V islámských otázkách se orientuje velmi dobře, protože žije mezi muslimy celý život. Zažil také dvě války, nejprve v 80. letech v Libanonu a nyní už pětiletý konflikt v Sýrii. Upozorňuje, že očekávat od muslimů, že uznají náboženskou svobodu či lidská práva, je pouze zbožné přání. Svoboda, rovnost a bratrství nejsou muslimské hodnoty, zdůrazňuje arcibiskup Nassar. Pokud chtějí křesťané v Sýrii přežít, musejí rezignovat na takto vysoké aspirace a přijmout život ve stínu islámu, pod vládou zákona, který je bude do jisté míry svazovat. V takových podmínkách žijí v Sýrii od 13. století, kdy přestali být v zemi většinou. Podle maronitského arcibiskupa Damašku nemají křesťané v Sýrii jinou reálnou alternativu. Jediná další řešení, která se nabízí, je buď emigrace anebo nebezpečná politická hra v podobě spojenectví s některou skupinou nebo zahraničním protektorem.

Přetištěno s laskavým souhlasem české redakce Vatikánského rozhlasu.
Původně publikováno pod názvem Biskup z Damašku: Svoboda, rovnost a bratrství nejsou muslimské hodnoty.

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl

jak může být tak naivní:
http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/393371-merkelova-ocekava-ze-se-po-konci-valky-uprchlici-vrati-do-vlasti.html

mě by zajímalo, jestli je fakt tak blbá, nebo to jen dělá....

Nahoru

Re: Vědci proti strachu 4 - zpráva z Lebachu, Sársko

Pořád nechápu vaši motivaci, pánové. Hromadíte (a často taky nesmyslně generalizujete) negativní případy. Citujete výhradně skeptiky, jako by nebyla řada optimistů, kteří si mysli pravý opak. Navzájem se jen posilujete ve vzájemném strašení. Evropa je ztracená, politici jsou blbí, jenom vy to vidíte "správně"?

Ano, jsou uprchlické excesy, dokonce zločiny, někde se integrace nevede, vzhledem k počtům lidí na pochodu je to přece pochopitelné. Ale kladné příklady bohužel odmítáte vůbec vzít na vědomí. Ve včerejší Orientaci LN např. spisovatelka Alena Wagnerová popisuje osobní zkušenosti na místě (stručně je převyprávím):

Lebach má jen 19000 obyvatel. Na kraji města je hlavní sárské přijímací středisko pro uprchlíky: malá čtvrť se správní budovou, školou, kulturní halou a 60 dvouposchoďovými bloky domů, areál plný zeleně a stromů. Centrum postavené v roce 1958 bylo dimenzováno pro 1200 lidí, v listopadu jich tady byly 4000! Sárský ministr vnitra "úřadoval" loni přímo v místě. Když kapacita nestačila, nechal už v létě 5 nových hal zateplit, aby sloužily i teď v zimě. Vedoucí střediska Hoffmann: "Když je něco potřeba udělat, tak o tom dlouho nemluvíme, a raději se do toho hned pustíme." Hned po příchodu jsou VŠICHNI uprchlíci registrováni, projdou lékařskou prohlídkou a potom ubytováni, rodiny v bytech. "Když jsme se na konci léta dostali do skluzu, pracovalo se na směny, až jsme to dohnali," říká Hoffmann. 80 % azylantů v Lebachu jsou Syřané, zbytek je z Afghánistánu. Iráku a Eritreje. Mezi Syřany je řada kvalifikovaných lidí, učitelé, právníci, lékaři a jen malé procento analfabetů. V Sýrii existovala střední třída, a to dorozumění ulehčuje. Uprchlíci v centru stráví kolem 3 týdnů, než jsou rozděleni do jednotlivých obcí v Sársku. Je tady lékařská ordinace, stanice porodních asistentek, záchranná služba, pošta, úřadovna pracovní agentury, hala jako herna pro děti, hala se sprchami. Charitní mateřská škola, do které chodí s uprchlíky i děti z Lebachu, oddělená místnost pro matky s kojenci. Loni se v centru narodilo 60 dětí. Stát poskytuje ubytování, stravování, měsíční kapesné 140 eur. Ve středisku je 300 placených zaměstnanců, policistů a pracovníků bezpečnostní agentury. Bez pomoci tří stovek dobrovolníků, tlumočníků z řad už usazených Syřanů, bez spolupráce charity, diakonie a Červeného kříže by středisko sotva mohlo zvládnout svou práci a vytvořit PŘÍJEMNOU LIDSKOU ATMOSFÉRU, která tu vládne. Všechny nápisy jsou v němčině a arabštině, stejně tak zásady společného života, které mají utečenci respektovat. Uprchlíkům slouží arabsky psaný průvodce o německém způsobu života a zvycích. Řada uprchlíků aktivně přispívá k fungování střediska a pomáhají si navzájem. "Nechci přikrašlovat," končí Wagnerová, "ale to, co se v lebašském uprchlickém centru denně děje, je VELKÉ NESPEKTAKULÁRNÍ DÍLO LIDSKOSTI."

Ale podobná FAKTA pánové nechápou, nebo záměrně ignorují...

Nahoru

Muslima zde nenajdete viz http://vimeo.com/77177549

Pane Tichý, já to chápu a neignoruji. Chápejte, prosím, i ty druhé příklady, které tento Váš příklad neomluví. tento Váš příklad je netypický.
Je netypický, jako níže uvedené video otužilců. Těžko by jste mezi těmito otužilci hledal muslimy.

http://vimeo.com/77177549

Dále to nic nemění na názoru arcibiskupa Nassara.

http://eretz.cz/2016/01/biskup-z-damasku-svoboda-rovnost-a-bratrstvi-nejsou-muslimske-hodnoty/

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl

Tohle štvaní proti "nepříteli" (jinověrcům, imperialistům, židům,...) je založeno na prastaré fintě, využívané štváči od úsvitu dějin.Normální lidi vědí, že lidská povaha je velice rozporná, že je v ní mnoho dobrého, ale prakticky stejně tolik zlého, pravěkého, temného. Týká se to členů KAŽDÉ lidské skupiny, žádnou nevyjímajíc. No a štváči tu povahu uměle rozdělí. Tu její lepší část přidělí sobě a těm, které adorují, tu temnou těm, kteří mají být obáváni a nenáviděni. Na tom je pak založena ideologická masáž, v jejímž důsledku se lidi méně bojí vrahounů, patří-li do vlastní skupiny, než slušných lidí,kteří ale mají tu smůlu, že patří do skupiny označené za nepřítele. Po druhé světové válce podobná finta vedla k tomu, že se zachránili mnozí čeští kolaboranti a udavači s krví na rukou, protože se rychle přidali k totalitnímu režimu, zatímco na antifašistické Němce (sociální demokraty jmenovitě) , kteří se v roce 1938 postavili na obranu Československa, se pohlíželo jako na všechny němce (to malé "n" není překlep!), kteří jsou stejně nejlepší mrtví! OPAKUJE SE TO POŘÁD DOKOLA. Přesně stejná mravenčí štvavá politika antisemitů, trvající staletí, nakonec vyústila do holocaustu. Ale to bylo skutečně až vyústění. Antisemitismus lomcoval Evropou dávno, dávno před ním, projevoval se víceméně pravidelnými vražednými pogromy, zabíjením a okrádáním Židů už od začátku evropských dějin. Ponižováním a ústrky permanentně. Dnes večer běží na ČT 1 první díl filmu "Zločin v Polné". Velmi doporučuji. Hilsneriáda by měla být každému poučením - ABY BRZDIL A DRŽEL SE ZPÁTKY.

Nahoru

Jsem muslim a přebírám tvoji krajinu

http://www.mojevideo.sk/video/26567/som_moslim_a_preberam_tvoju_krajinu.html

Konfrontační styl nemám rád. Reakce muslimská je však přinejmenším zarážející.

Pane Hudče, městečko Polná mám velmi rád. Několik měsíců jsem v něm bydlel. Využívám každé příležitosti k návštěvě tohoto města včetně návštěvy hrobu Anežky Hrůzové.
Velmi dobře znám celý příběh Hilsneriády včetně obdivuhodného postoje Tomáše Masaryka ( tehdy ještě ne TGM).
Vaše přirovnání zde však nesedí. Většinové chování obyvatel Polné a Rakušanů se (tehdá) podobá spíše současnému chování muslimů žijících v muslimských čtvrtích měst v EU, které zákonitě vyvolává obracené reakce, které jsou umocňovány současnou migrační vlnou.
Křesťané a Židé jsou schopni žít vedle sebe. Jejich náboženství jsou již vůči sobě tolerantní. Uznávají zákony zemí v kterých žijí. Žena je pro ně rovnocenný tvor. Má stejná práva jako muž.

Bohužel stále platí názoru arcibiskupa Nassara.

http://eretz.cz/2016/01/biskup-z-damasku-svoboda-rovnost-a-bratrstvi-nejsou-muslimske-hodnoty/

Chytáte se stébla.

Nahoru

Vědci proti strachu před nádražím se zase sexualně útočilo

Televize NOVA včera-zprávy. Před brněnským nádražím ošahávali a sexualně obtěžovali dva muži dvě dívky a hrubě zbili dva kolemjdoucí,kteří se ženám snažili pomoci.Nebyli to ale mohamedáni,ale dva čeští elitní detektivové.Škoda,jinak by o tom byla polovina Televizních novin.

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl

A co že ta TV Nova si vzpomněla až teď, když k tomu incidentu došlo v červnu 2012. Ale to brněnské nádraží je i dnes dost riziková zóna. Kolegyni se tam nedávno v podchodu snažily ošahávat dvě domorodkyně z Cejlu a skončilo to ukradeným mobilem.

Nahoru

Re: Jsem muslim a přebírám tvoji krajinu

Pane Doškáři, nevěřím, že věříte tomu, co říkáte. Informací máte dost, co nevíte, snadno si dohledáte. Princip je v obou případech naprosto stejný, nemá smysl, abych to dopodrobna opakoval. Jen dodám, že není náhodou, že ten film byl natočen právě v současnosti.

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl

Tak Vltavín tvrdí, že dobře fungující uprchlické centrum jedné ze spolkových zemí, kterým měsíčně projde asi 5 tisíc uprchlíků, je netypický případ? Kde tedy jsou ta jeho typická centra?

Wagnerová na dvou stránkách popisuje taky Jugenheim u Mohuče s 1600 obyvateli. Před rokem se na poštovních schránkách přes noc objevily nálepky MUSLIMY TADY NECHCEME. Místní je prostě seškrábali - a dnes tam žije 50 uprchlíků v budově restaurované evangelické fary uprostřed obce. Na farním dvoře pěstují zeleninu, žijí tam klidně pod patronátem třiceti místních dobrovolníků: ti je doprovázejí na úřady nebo k lékaři, pomáhají jim najít práci a jednou za měsíc se scházejí, aby projednali a řešili všechno, co je zrovna potřeba.

Autorka zachytila některé výroky těchto dobrovolníků:
Myslím, že to prověřuje vlastní lidskost. Jeden můj starý kamarád mi řekl, že je máme v těch jejich člunech zase přes moře poslat tam, odkud přišli. A tím naše přátelství po třiceti letech skončilo. - My musíme hned teď převzít zodpovědnost. Jestli to neuděláme, vrátí se nám to za deset let jako problém. - A člověk z toho sám něco má. - Teď mám Sýrii za rohem, cizí kulturu a její všední den se všemi jejími vůněmi a chutěmi. - Když jsem sem přišel, bylo pro mne Německo cizí zemí. A farář v Bodenheimu mi tehdy řekl: Bohatství ti dát nemohu, ale pokusím se darovat ti nový domov. A ten dar, který jsem tehdy dostal, chci teď dávat dál...

Do Jugenheimu má brzo přijít dalších asi padesát utečenců. Ta první padesátka je v obci integrována už do té míry, že bude schopna některé aktivity dosavadních patronů sama převzít. To je i jeden z našich cílů, říká jeden z místních aktivistů.

Wagnerová píše i o úspěšném Stuttgartu jako příkladu bohatého průmyslového města, kde azylanti žijí a pracují. Článek uzavírá takto:
"Vracím se z Jugenheimu, obce, která novým úkolem přijetí uprchlíků ožila a přímo omládla. A najednou se mi zdá, že většinová česká společnost - vidící v uprchlících jen ty, kdo ji "islamizují" - svým odporem, založeným nikoliv na zkušenosti, nýbrž na předsudcích, více ztrácí, než získává. Především se připravuje o možnost prověřit sebe samu mobilizací lidskosti a zjistit, které hodnoty jsou pro ni skutečně důležité. A znovu si položit otázku své evropské identity."

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl

Pane Tichý, všechny argumenty diskutujících, kteří Vám oponují, Vám předkládají důkazy , že je to jinak. Článek patří do výkladní skříně " My to zvládneme".
Navíc, kde máte důkazy, že Vámi předkládaný argument, není zametán mlčením policie a místních novinářů.

http://zpravy.idnes.cz/1005-utoku-na-azylova-centra-nemecko-d5j-/zahranicni.aspx?c=A160130_120756_zahranicni_mlb
Německo loni zažilo tisíc útoků na azylová centra, vítající davy zmizely
Němečtí kriminalisté loni vyšetřovali 1 005 útoků na budovy, které sloužily k ubytování žadatelů o azyl. Bylo jich pětkrát víc než v roce 2014. Během roku navíc výrazně ubylo dobrovolníků, kteří se o migranty starají. Zmizely i davy jásajících lidí, které přistěhovalce vítaly na nádražích. celý článek

Bohužel stále platí názoru arcibiskupa Nassara.
http://eretz.cz/2016/01/biskup-z-damasku-svoboda-rovnost-a-bratrstvi-nejsou-muslimske-hodnoty/
nebo http://www.mojevideo.sk/video/26567/som_moslim_a_preberam_tvoju_krajinu.html

Pro pana Tichého ještě jednou Křesťané a Židé jsou schopni žít vedle sebe. Jejich náboženství jsou již vůči sobě tolerantní. Uznávají zákony zemí v kterých žijí. Žena je pro ně rovnocenný tvor. Má stejná práva jako muž.

Je možné , že tam , kde je v SRN klid, jedná se o přijetí migrantů , kteří jsou křesťané.
Uvidíme co budou tvrdit němečtí občané v Jugenheimu za rok, za dva, 10, nebo 20 l

Protože mi byla dnes 31.1.( 31. Leden 2016 - 12:58 | vltavín) zablokována možnost upravit informace o vstupu TGM do případu vraždy v Polné., sděluji tímto, že TGM byl již dávno ženatý a zapojil se do soudního procesu jako Tomáš Garrigue Masaryk.

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl

Tak pánové už zpochybňují i reportáž známé spisovatelky, překladatelky a publicistky, kterou by mimochodem měli taky znát:
http://www.listy.cz/autori.php?jmeno=wagnerova

Opakované výrony nenávisti anonyma "H" bez jakékoli souvislosti ani nestojí za polemiku.

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl

Pane Holý, a jak vy víte, že jde zrovna o 270 000 "zlodějů a násilníků"? Máte nějaký seriózní dokument, který by dokládal, co říkáte? Nějakou policejní statistiku nebo něco podobného? Pokud ne, pak šíříte pomluvy a drby. A šíříte je se zlým úmyslem vyvolat strach, obavy a nenávist. Rozeštvávat. Což, zdá se, začíná zvolna účinkovat. Podle dnešních zpráv v tisku byl v Praze pobodán mladík, který se hlásí k islámu (ne k islamismu!). Tak vám gratuluju, takový úspěch jste vy a vám podobní ani nečekali, co? Akorát, abychom si po tom incidentu v Praze dávali bacha, kdyby se náhodou někdo chtěl za ten útok revanšovat, a my měli tu smůlu a byli v dosahu. Tak díky za to, jak jste nám svým pitomým žvaněním zas jednou pomohl. P.s. "nám nezbyde ...než je pochytat"? Vy se chystáte jít chytat 270 tisíc lidí? Si teda troufáte.

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl

V Ostravě před pár dny gang nezletilých Čechů zbil,zkopal a pak svlékl na zemi do naha náhodně vybraného vrstevníka.Pak ho ještě pomočili.
Taková běžná,okrajová informace našich medií

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl

"H" stejně jen kecá, žádné pravomoci nemá, nikoho nepřesvědčí - a karavana jde dál.
Naštěstí máme rozumného předsedu vlády. Je tak trochu suchar, nikdy jsem ho nevolil, ale má to v hlavě srovnaný, viz např. jeho dnešní rozhovor pro Respekt:

"... výroky typu: Teroristé zaútočí v Praze, Přes ČR se převalí uprchlická vlna, Uprchlíci jsou organizovaná armáda. Tohle všechno přirozeně zvyšuje strach lidí, stupňuje napětí ve společnosti. Prezident společnost nesmyslně rozděluje."

"Sociální demokracie vždycky byla proevropskou stranou a tahle naše charakteristika je teď mnohem aktuálnější než v minulosti. Měli bychom zůstat na Západě, měli bychom zůstat v EU, měli bychom zůstat v NATO. Tváří v tvář tomu, co se dnes vede za diskuse, třeba na sociálních sítích, tohle není úplně samozřejmý postoj. A možná to není ani úplně samozřejmě většinový postoj v každé chvíli v naší společnosti. Ukazuje se, že migrace možná odhalila celou řadu docela vážných otázek, které byly pod povrchem a ve skutečnosti jsme je nikdy úplně otevřeně neprobrali."

http://www.respekt.cz/tydenik/2016/5/bohuslav-sobotka-pod-tlakem
Už aby na Sobotku začal agent "H" vymejšlet utajované pubertální mravnostní delikty :)

Nepřehlédněte: CzechFreePress je na seznamu 42 proruských štvavých webů, které - stejně jako náš krtek "H" - hledají a šíří výroky pitomců. Těch je ve světě pořád dost, pitomců i jejich "názorů". Čím hůř - tím líp!

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl

Znásilnění migranty si 13letá německá Ruska vymyslela, přitom se za ni stavěl i Lavrov
No a je to tady
Nebylo něco takového v Novém Boru? Neprojednávalo se to až na zastupitelstvu?
Ocenil jsem tehdá přístup pana Hudce,který se v diskuzích postavil proti takovým "Holým",snažícím se rozeštvávat společnost.Kluk si to skutečně taky vymyslel.A pan Hudec měl pravdu.

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl

Ten kluk z Boru spadl z koloběžky . Vy jste snad " spadl z višně ". Co vás tak posedlo růženíne , že sem
sázíte jenom samý takový příspěvky ?

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl

Jo,asi jsem spadl z višně. Na rozdíl od jiných si nevšímám pouze těch ošklivých mohamedánů,co nám přišli zkazit tu naši kulturu.
Vy jste taky pro jednostranné příspěvky?

Nahoru

štvavé weby, má-li někdo jiný, názor je proruský štváč

Pan Tichý cituji:
Nepřehlédněte: CzechFreePress je na seznamu 42 proruských štvavých webů.
Ten slovní padesátých let je fantastický.
Mandelinka bramborová , imperialističtí štváči, sionističtí zakuklenci, revanšisté, kulaci, revizionisté, váleční štváči.

Pamatuji na upoutávku před prodejnou lahůdek U Fialů. Na černé tabuli bylo napsáno :
" Kyselé zelí opět na skladě". Někdo tam připsal : " Další rána válečným štváčům"

Trochu Mahmeta:
https://www.facebook.com/odspraha/posts/10156542746210599

Milan Menšík
‎ pro ODS Praha

V Evropě začala válka ...
Datum: 13. 1. 2016 21:41:11
*Dnešní zpráva převzata z deníku Al Ahram mluví za všechno.*
Turecký novinář Mehmet Akhul přinesl autentické svědectví o plánech a jejich realizaci přímo z centra bojů takzvaného Islámského státu z oblasti střední Sýrie. Rok a půl tam působil pod jménem Mohamed Akhe jako bojovník tzv.Islámského státu (kalifátu). Sám označuje tzv. Islámský stát (ISIS) jako podvod řízený zahraniční tajnou službou.
Ve vedení ISIS jsou lidé trénováni v zahraničí a někteří dokonce i takoví, co byli už zatčeni americkými vojsky vIráku a později propuštěni. Jejich identita je poměrně málo známá a těžko zjistitelná. Uprchlická krize je podle Akhula organizovanou připravovanou ISIS na převezení armád ISIS do Evropy. Všechny akce s dětmi a ženami jsou zastírací manévr, který má uklidnit veřejné mínění vEvropě a zvednout vlnu solidarity.
Cílem mají být samozřejmě nejvyspělejší ekonomiky EU. Bojovníci ISIS mezi sebou komunikují prostřednictvím mobilních GSM telefonů v síti Spojených Arabských Emirátů Etisalat, které mají zaplacené přímo z ISIS. Tím je také vyřešena záhada, jak mohli takzvaní chudí uprchlíci komunikovat mezi sebou z moderních smartphonů celé týdny v roamingovém režimu, přičemž neměli peníze údajně na nic.

Nahoru

Re: Vědci proti strachu -Islamofobové? užitečni idioti islamistů

Alain de Benoist francouzský intelektuál
...jedním z cílů útoků islamistů je rozdmýchávání další islamofobie, kterou islamisté považují za upřednostňovaný „urychlovač radikalizace“ (vecteur de radicalité). Islamisté zbožňují islamofoby a jistě si přejí, aby jich bylo více. Oni vědí, že čím více muslimů se bude cítit nemuslimy odmítáno, tím více mohou doufat, že se jim je podaří přitáhnout na svou stranu. Džihádisté ujišťují ostatní muslimy, že právě oni reprezentují „pravý islám“ a islamofobové jim usnadňují práci, když říkají, že není rozdílu mezi islámem a islamismem. Ti první páchají útoky, zatímco druzí by nejraději znásobili útoky proti těm, kdo “odmítají západní způsob života.” (rozuměj: krásný globalizovaný životní styl poslušného konzumerismu). Islamofobové tak představují užitečné idioty radikálního islámu.
Nelze, než plně souhlasit

Nahoru

Němci ztácí optimismus, nejen kvůli migrantům

http://zpravy.idnes.cz/nemci-ztraci-optimismus-a-nejen-kvuli-migrantum-rika-nemecky-ministr-1kg-/zahranicni.aspx?c=A160201_095753_zahranicni_aha

Německý ministr vnitra Thomas de Maiziére (21. ledna 2016) | foto: AP
Zdůraznil přitom, že uprchlická krize není jen záležitostí Německa, ale že její dopady mohou pocítit všechny země Evropské unie.
„V září a v říjnu přicházelo do Německa až 10 000 lidí denně, ve srovnání s tím se v zimě počty výrazně snížily. V lednu přicházelo průměrně 2000 lidí denně, ale při přepočtu na celý rok je to stále příliš mnoho. Musíme proto za každou cenu zabránit tomu, aby se počet přicházejících na jaře znovu masivně zvýšil,“ řekl ministr.
Zdroj:http://zpravy.idnes.cz/nemci-ztraci-optimismus-a-nejen-kvuli-migrantum-rika-nemecky-ministr-1kg-/zahranicni.aspx?c=A160201_095753_zahranicni_aha

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl co takhle trestní oznámení?

U Tichého kámošů migrantů není problém se po telefonu svolat a přijít v počtu tisíců a vzít si co chtějí. Policie se musí odhodlat střílet tak, jako na zfetované a opilé řidiče..
Je to na trestní oznámení,co myslíte?A co na to vydavatel i-novin?

Nahoru

Re: Vědci proti strachu 4 - o ruské propagandě

Vltavínovi ještě nedošlo, jak funguje hybridní ruská propaganda, mnohem rafinovanější, než v 50. letech. Rozhodně se podívejte na tohle video, jak prodejná "reportérka" naletěla:
http://echo24.cz/a/iN4km/reportaz-podle-prani-kremlu-neni-problem-rekneme-to-co-chcete

Stačí podobné fabulace jednou zveřejnit - a naivové už se postarají o lavinovité rozšíření. Nejen že si nic nedokážou ověřit, ale i když se ukáže, že to byl výmysl, už se dávno zabývají jinou fabulací.

"H" není jen naiva, ale hlavně nadaný Goebbelsův žák:
SdL sem vůbec nepatří a "H" jaksi zapomene dodat: Podle serveru Týden.cz však vedení SL návrh na úpravu stanov v nezměněné podobě předloží spolkovému shromáždění znovu 28. února a předpokládá, že se i napodruhé najde dostatek hlasů pro jeho schválení.
VŠIMNĚTE SI, O KOUSEK NÍŽ TO "H" ZASE VYKLÁDÁ ÚPLNĚ NAOPAK! UMÍ VŮBEC ČÍST?
Stejně jako nedodá, že AfD Frauke Petryové měla v prosinci podporu jen 10,5 %, tj. může sice poštěkávat jako "H", ale postoje Německa naštěstí nijak neovlivní.
Kačer Donald Trump včera v Iowě prohrál s Cruzem, dokonce i senátor Rubio dostal skoro stejně hlasů jako Donald. Jaké překvapení!

PS: Vltavín by si měl promyslet, co o Rusku píše každoroční zpráva BIS:
Rusko dlouhodobě buduje v Česku vlivové a propagandistické struktury, jejichž cílem je prosazovat a chránit ruské ekonomické a politické zájmy na úkor zájmů Česka a potažmo NATO a EU. Po vypuknutí krize na Ukrajině měla proto ruská moc v ČR na co navázat a neměla potřebu budovat zde vlivové sítě „na zelené louce“. Spektrum nástrojů ruské propagandy v Česku začíná u ideologicky manipulovaných občanů, kteří nevědomě podporují ruské propagandistické úsilí a končí u profesionálů, kteří s Rusy spolupracují vědomě.
V kontextu ukrajinské krize proto neměla pro české prostředí zásadní význam propaganda ruskojazyčná či propaganda šířená přímo ruskými entitami (vládními i nevládními). Zásadní vliv na české publikum měly a mají české prorusky orientované organizace či jednotlivci a jejich webové projekty, které ruské názory a argumenty českému publiku přetlumočí či podsunou a následně potvrzují kruhem takovým způsobem, že se běžný občan může domnívat, že nepřijímá ruské ideje, nýbrž názory a přesvědčení českých spoluobčanů... atd.

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl

Pane Tichý prodejná reportérka naletěla. Vy píšete přesvědčivým jazykem nadšených komunistů 50. let minulého století.
Evropu a celý svět ničí ruská armáda, ruská propaganda. Pane Tichý nenechte se vysmát. Vždyť se chováte podobně jako Váš otec, který žádal po válce do pohraničí zvýšený počet katů na popravu Němců a kolaborantů,aby se zalíbil.

Rusko bylo jiné v roce 1945, v roce 1968 jiné je v roce 2016, kdy největší oponentní stranou tohoto Ruska je komunistická strana Ruska. Mezi oponenty tohoto Ruska patříte i Vy. Rétoriku máte stejnou.
Jste bojovník proti Rusku.

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl

Už je to tady.Ještě přijde ta o spravedlivě popravených osmi nacistech,sepsaná na ojednávku extremistické KČP.
Dodnes jsou hledáni,jako Hitler Gentleman Ovčáčkem.

Je dobře se podívat na zprávu BIS,která varuje,že pod Zemanem se stáváme trojským koněm Rusů.
„Ovlivni, rozděl a panuj“ je nová ruská doktrína
Rezignace na suverenitu České republiky. I takto silná slova použila v souvislosti se stále silnější přítomností agentů Ruska a Číny u nás ve své zprávě
Pro vedení otevřených, poloutajených i utajených vlivových operací potřebují ruští či čínští zpravodajští důstojníci české občany: vybraní jim vědomě či nevědomě pomáhají (přístupové a vlivové sítě) a většina z nich se nechá ovlivňovat.
I zde působí užiteční idioti Ruska

Více na https://www.reflex.cz/clanek/komentare/59945/tajna-sluzba-varuje-pred-agenty-ruska-a-ciny-vlada-a-prezident-ale-velebi-tyto-dve-zeme.html?utm_source=reflex.cz&utm_medium=copy

Švédsko se připravuje na válku, která může propuknout v příštích letech. V brožuře, která má být příští týden rozdána účastníkům švédské armádní konference, na to upozorňuje generál Anders Brännström a vyzývá vojáky, aby se připravili na konvenční válku, kterou země nepamatuje dvě století.Agresorem má být Rusko.
Stejně tak činí i Finové.
Jak vidíte,nejste sám pane Tichý,kdo má stejný názor.Byť i zde se najdou tací,kterým kupodivu akce ala Hitler nevadí-anexe Krymu,pátá kolona v Dombasu.I přítomnost ruských Freikorpers,přiznaná Putinem.

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl

Holý Beran je evidentně obdivovatelem či členem extremistické KČP,složené převážně z bývalých stranických kádrů a tzv.obránců hranic socialismu.Ti také na hranici stříleli bezbranné civilisty.
Jeho výzvy ke střílení civilistů jsem poslal k posouzení příslušnému hotlinu Policie ČR

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl

Holý Beran je evidentně obdivovatelem či členem extremistické KČP,složené převážně z bývalých stranických kádrů a tzv.obránců hranic socialismu.Ti také na hranici stříleli bezbranné civilisty.
Jeho výzvy ke střílení civilistů jsem poslal k posouzení příslušnému hotlinu Policie ČR

Nahoru

Migranti napadli seniory. Policie nemůže nic dělat

http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/393642-branil-zenu-pred-obtezovanim-migrant-ho-zbil.html
Bránil ženu před obtěžováním, migrant ho zbil
Skupinka žadatelů o azyl východoevropského či arabského původu se postarala o rozruch v Mnichově za bílého dne. V metru zaútočili na dva seniory, kteří se snažili bránit cestující před obtěžováním. Incident natočil na mobil Tom Roth, který ho pak umístil na Youtube.
Autor videa jel ze Sendlinger Tor do centra Mnichova k hlavnímu nádraží. Jeden z migrantů v hnědé bundě položil ženě ve vagónu ruku na záda a byl agresivní. Když ho žena odmítla, udeřil vší silou do okna.

„Několik mužů ho napomenulo,“ uvedl Roth. „Mladík jednoho posměšně pohladil po pleši, a když cestující vstal, azylant vyskočil na sedadlo, udeřil ho do brýlí a chytil ho za krk. Do šarvátky se zapojili další čtyři azylanti, ale pak je od sebe odtrhli a situace se uklidnila. Ve stanici jsem volal policii, ale ta řekla, že nemůže nic dělat,“ uvedl Roth.
„Všichni byli velmi zdrcení a zoufalí. Starší žena mi řekla, že už nevychází v noci z domu. Napadený muž podotkl, že takto to dál nejde. Je to děsivé a smutné. Je mi opravdu líto lidí, kteří potřebují pomoc, ale něco se musí podniknout proti násilným a neuctivým lidem mezi nimi. Mnoho azylantů nemá úctu k ženám, mužům ani vůči seniorům. Kancléřka musí chránit občany Německa,“ soudí Tom.

Nahoru

Re: Vědci proti strachu 4 - taky jedno chucpe:

http://ostrava.idnes.cz/trojice-muzu-zbila-v-ostrave-cestujici-a-ridicku-tramvaje-p3q-/ostrava-zpravy.aspx?c=A160127_054338_ostrava-zpravy_jog

http://www.ceskenoviny.cz/domov/zpravy/policie-patra-po-mladicich-kteri-napadli-ostrahu-metra-letnany/1306492?utm_source=rss&utm_medium=feed

http://tn.nova.cz/clanek/pomsta-za-pomoc-uprchlikum-muslima-pobodali-dva-holohlavci.html

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Zemanova-fanynka-My-s-devcaty-si-ten-kalasnikov-na-Sobotku-klidne-vezmeme-419079

http://www.aids-hiv.cz/html/novepripady-2014.html (rok 2015 ještě není zpracován)

http://www.policie.cz/SCRIPT/rss.aspx?nid= (aktuality Policie ČR) atd...

= Hrubost, násilí, msta, vyhrožování, promiskuita, zdrogovaní řidiči, krádeže a loupeže... Co s tím vy dva pánové uděláte? Taková "kultura" přece do Evropy nepatří :)

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl

Pane, Holý, 2/3 to jsou desetitisíce lidí. A vy říkáte, že jsou to vlastně teroristi. Jenže teroristu musí na teroristu nejdřív vycvičit, vyučit. Můžete prozradit, kdo má kapacitu, aby vycvičil desetitisíce lidí, desetitisíce civilistů? P.s. jak můžeme vědět, že když je podle vás terorista kdekdo, že sám nejste terorista, který má zde manipulovat veřejné mínění, šířit strach, neklid, obavy, a tak se pokusit například vyvolat protivládní nepokoje? Že je to absurdní domněnka? Inu, jako ty vaše.

Nahoru

Migranti v Murmansku. 18 v nemocnici, 33 v cele

http://www.hlavnespravy.sk/migranti-na-diskoteke-v-murmansku-obtazovali-miestne-dievcata-18-ich-skoncilo-v-nemocnici-a-33-v-cele/739387Migranti na diskotéke v Murmansku obťažovali miestne dievčatá. 18 ich skončilo v nemocnici a 33 v cele
Migranti z Blízkeho východu, v jednom z nočných klubov v regióne Murmansk, začali obťažovať dievčatá. Príliš neskoro si uvedomili, že nie sú v EÚ.Murmanské orgány činné v trestnom konaní nechcú túto záležitosť rozmazávať a tak na všetky otázky odpovedajú frázou, že došlo k “ublíženiu na zdraví u veľkej skupiny migrantov”. Avšak miestni užívatelia sociálnych sieti sa radi podelia s detailami udalosti.
Už skôr médiá informovali o tom, že Nórsko za “zlé správanie” deportovalo späť do Ruska 50 člennú skupinu migrantov, ktorí údajne do Nórksa prešli z ruského územia.
Po vrátení do Ruska sa utečenci rozhodli pobaviť v miestnom nočnom klube “Gandvik” a pozabudnúc, že už nie sú v Nórksu, rozhodli sa, trošku sa zabaviť s dievčatami.
Problémom však bolo, že v regióne Murmansk tolerancia k migrantom nie je na tak vysokej úrovni ako v starej, dobrej, osvietenej Európe.
Z komentárov miestnych na sociálnych sieťach sa zdá, že sa migranti po tom, čo sa ich miestni chlapci rozhodli “vychovať” snažili schovať aj po súkromných domoch. Keby neprišla polícia, bolo by to s nimi dopadlo naozaj zle, najmä vzhľadom na mráz, ktorý je teraz v Murmansku.
Po tom čo prišlo policajné komando snažilo sa upokojiť horúce hlavy a spacifikovať bitku a zabrániť lynčovaniu migrantov. Miestni však tvrdia, že ani policajti nepobrali veľa tolerancie k migranotom a tiež nie zanedbateľnou mierou prispeli k tomu, že podľa newsli.ru vo výsledku 18 migrantov skončilo v nemocnici a 33 v cele miestneho policajného oddelenia.

Nahoru

Re: nedávejte sem, islamofobové, takové slaboty

Tohle je jiný maso
Až dva roky vězení hrozí ruskému lékaři z oblastního města Belgorod u hranic s Ukrajinou, který koncem minulého roku napadl jednoho z pacientů. Muže praštil do obličeje, ten upadl na zem a zemřel. Nepomohlo ani následné oživování stejným lékařem. Vše zachytily kamery
Lékař surově zbil svoji pacientku a nakonec ji uškrtil
Za vraždu své bývalé pacientky v Ostravě - Porubě si lékař Edgar Bednář definitivně odpyká ve vězení 18 let
Na nás ,Slovany a katolíky,zkrátka nějací migranti nemají.

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl - pogrom v Murmansku

Tak badatel Doškář odhalil pozadí pogromu, tady je původní zpráva:

http://www.newsli.ru/news/russia/obschestvo/20281

Правоохранительные органы Мурманска не хотят поднимать эту тему и на все вопросы фактически отрицают факт «массового причинения телесных повреждений группе мигрантов». Тем не менее, местные пользователи социальных сетей с удовольствием делятся комментариями по поводу этого происшествия.

Кстати, судя по все тем же откликам, мурманские правоохранители, прибывшие на драку, тоже толерантностью не отличались и «призывая не чинить самосуд, исподтишка вносили свою лепту в воспитание гостей», сообщает newsli.ru

«Welcome to Russia». Гостям мы рады, но не надо забывать, что Вы в гостях.

= Ironická zpráva o ruské pohostinnosti: 18 hospitalizovaných, příslušné orgány odmítají podat jakékoli podrobnější informace. Co tím chtěl básník říci? Že tamní holohlavce před pogromem formovaly podobné diskuze jako tady?

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl

Josef Doškář nic neodhalil pouze přetiskl z http://www.hlavnespravy.sk/migranti-na-diskoteke-v-murmansku-obtazovali-miestne-dievcata-18-ich-skoncilo-v-nemocnici-a-33-v-cele/739387Migranti na diskotéke v Murmansku obťažovali miestne dievčatá. 18 ich skončilo v nemocnici a 33 v cele
Migranti z Blízkeho východu, v jednom z nočných klubov v regióne Murmansk, začali obťažovať dievčatá. Príliš neskoro si uvedomili, že nie sú v EÚ.Murmanské orgány činné v trestnom konaní nechcú túto záležitosť rozmazávať a tak na všetky otázky odpovedajú frázou, že došlo k “ublíženiu na zdraví u veľkej skupiny migrantov”. Avšak miestni užívatelia sociálnych sieti sa radi podelia s detailami udalosti.
Už skôr médiá informovali o tom, že Nórsko za “zlé správanie” deportovalo späť do Ruska 50 člennú skupinu migrantov, ktorí údajne do Nórksa prešli z ruského územia.
Po vrátení do Ruska sa utečenci rozhodli pobaviť v miestnom nočnom klube “Gandvik” a pozabudnúc, že už nie sú v Nórksu, rozhodli sa, trošku sa zabaviť s dievčatami.
Problémom však bolo, že v regióne Murmansk tolerancia k migrantom nie je na tak vysokej úrovni ako v starej, dobrej, osvietenej Európe.
Z komentárov miestnych na sociálnych sieťach sa zdá, že sa migranti po tom, čo sa ich miestni chlapci rozhodli “vychovať” snažili schovať aj po súkromných domoch. Keby neprišla polícia, bolo by to s nimi dopadlo naozaj zle, najmä vzhľadom na mráz, ktorý je teraz v Murmansku.
Po tom čo prišlo policajné komando snažilo sa upokojiť horúce hlavy a spacifikovať bitku a zabrániť lynčovaniu migrantov. Miestni však tvrdia, že ani policajti nepobrali veľa tolerancie k migranotom a tiež nie zanedbateľnou mierou prispeli k tomu, že podľa newsli.ru vo výsledku 18 migrantov skončilo v nemocnici a 33 v cele miestneho policajného oddelenia.

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl

Kdy už si konečně odpustíte to nesmyslné a opakované kopírování?
Místo toho jste mohl odpovědět na otázku, co jste tím chtěl dokázat a jaký v té zprávě vidíte přínos k tématu?

Nahoru

Nucená kolektivní sebevražda evropských národů

Nucená kolektivní sebevražda evropských národů. Viz:
https://www.youtube.com/watch?v=BUJIm6pgLBE
a další informace
https://www.youtube.com/watch?v=2ST6DG1MYRw=

Opakování je pane Tichý kvůli Vám, nějak Vám nedochází respektive vůbec nechápete, že jste ten SAMÝ ČLÁNEK uvedl v RUŠTINě. Mnou uvedený článek je převzatý z konzervativního deníku
KDH .
který se nazývá Slovensko- hlavné zprávy konzervativního deníku KDH je tam i odkaz na ruský původ.
http://www.hlavnespravy.sk/migranti-na-diskoteke-v-murmansku-obtazovali-miestne-dievcata-18-ich-skoncilo-v-nemocnici-a-33-v-cele/
Jinak si vyprošuji pane Tichý nevystupuji v této diskuzi jako badatel. Vědec jste Vy . Vy jste podepsal vědce.

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl

Stará pravda
Sebevědmý a silný jedinec se nebojí.Slabý a nejistý se snaží ke svému strachu přimknout jiné.A problémy řešit tím nejjednoduším- zákazy
To platí i pro společnost

Nahoru

Re: Vědci proti strachu 4 - islám v Japonsku?

V Japonsku je skoro 100 aktivních mešit a modliteben!
Už zase se vnucuje otázka: "Je tak blbej, nebo navedenej?"

"Někteří lidé nám píší kvůli hoaxu (falešné, či úmyslně zavádějící zprávě), který není nový, ale opět koluje v různých variantách na internetu: Islám v Japonsku.
Japonsko nesbírá ani nijak neeviduje údaje o náboženství svých obyvatel, ani cizinců, kteří žádají o japonské občanství, nebo pobyt v Japonsku. V zemi žije mnoho Indonésanů, ale i Arabů, kteří získávají občanství stejně, jako ostatní cizinci. V Japonsku žijí Japonci, kteří přijali islám, a jejich potomci, jejichž příběhy můžete shlédnout i v místní televizi.
V Japonsku je islám přítomný více než sto let. Za tu dobu byly postaveny desítky mešit.
Dnes funguje po celé zemi téměř stovka mešit a modliteben."
atd.

Přečtěte si celý text, který "H-ovy" nesmysly vyvrací bod po bodu:
http://islamskavyzva.com/2015/10/25/islam-v-japonsku/

PS k pramenům, kde "H" čerpá ty svoje vědomosti (viz Japonsko a muslimové): blog Péti Mrázka, kterému to tak sluší v helmě wehrmachtu, nebo Jezevec Mrzout s poodhaleným hákenkrajcem... Vida :)))
Ale taky třeba Sport Relax Děčín, užitečných blbečků jsou tisíce...

Nahoru

Australané mají právo vyhošťovat migranty i jejich dětí

http://zpravy.idnes.cz/narodit-se-v-australii-nestaci-deti-migrantu-lze-vyhostit-rekl-soud-1gg-/zahranicni.aspx?c=A160203_072729_zahranicni_pas

Australské úřady mají právo vyhošťovat migranty včetně jejich dětí narozených v zemi. (Ilustračí foto) | foto: Reuters
Bangladéšanka se na soud obrátila poté, co byla v roce 2013 se skupinou dalších migrantů zadržena na člunu při pokusu dostat se do Austrálie. Skončila v detenčním táboře na Nauru, který je kvůli nevyhovujícím podmínkám terčem kritiky OSN a lidskoprávních organizací. Kvůli nutnosti lékařské péče byla však předloni převezena na australskou pevninu, kde se jí narodila dcera.
Právníci ženy tvrdili, že Austrálie nemá právo financovat a používat uprchlické centrum ve třetí zemi. Soud však tento argument odmítl. „Naše odpovědnost je jasná: pašeráci lidí nepřeváží nad naší svrchovaností,“ přivítal v parlamentu rozsudek premiér Malcolm Turnbull.
Verdikt podle agentury Reuters otevírá cestu k deportacím dalších nejméně 37 dětí, které se narodily žadatelům o azyl v zemi, a některé z nich jsou již ve školním věku.
Podle australských zákonů vzniká nárok na občanství dětem narozeným cizincům v Austrálii až po dovršení desátého roku, pokud prožily většinu života na australském území.
Autoři: ČTK, iDNES.cz
Zdroj:http://zpravy.idnes.cz/narodit-se-v-australii-nestaci-deti-migrantu-lze-vyhostit-rekl-soud-1gg-/zahranicni.aspx?c=A160203_072729_zahranicni_pas

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl

Japonsko se snaží vyvarovat zásahům do náboženských komunit. Souvisí to s Druhou světovou válkou. Viz pro nás trochu nepochopitelná sekta, která rozprášila před více než dvaceti lety sarin v metru a otrávila stovky lidí. Mimochodem: sekta funguje doposud. Posuzovat Japonsko podle jednoho polojaponce v českém parlamentu je asi trochu úlet.

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl

...až na to, že ruské bomby vraždí civilisty, ničí úřady a nemocnice (asi si generálové myslí, že i jinde ve světě platí "nas mnogo"?) a vyhánějí ze země další tisíce nešťastníků. O tom ví celý civilizovaný svět, samozřejmě kromě "H", ale ten sám sebe do něj jistě nezahrnuje :)))
http://www.lidovky.cz/islamsky-stat-prichazi-o-sve-bojovniky-podle-usa-jich-ma-maximalne-25-tisic-15p-/zpravy-svet.aspx?c=A160205_075838_ln_zahranici_ELE#utm_source=rss&utm_medium=feed&utm_campaign=ln_lidovky&utm_content=main

Už zase změnil téma, aby se na jeho japonské pitomosti dřív pozapomnělo.

Kdyby se taky podíval na doporučený článek -
http://islamskavyzva.com/2015/10/25/islam-v-japonsku/
- našel by v něm mj. odkaz na mapku mešit pro (virtuálního?) známého:
https://www.google.com/maps/d/viewer?dg=feature&msa=0&mid=zFKKs11P0MOE.kTk5FjlAHrzs

Nebo například odkaz na tuhle nově otevřenou modlitebnu v obchodním domě v Tokiu:
http://www.halalfriendlyhotel.com/blog-posts/178-shinjuku-gets-two-new-prayer-rooms

PS pro vltavína: Nejspíš kritizujete Austrálii za krutost, s jakou vyhošťuje desetileté a mladší "dětské islámisty"? To my, Češi, jsme na seznam 152 Syřanů dodatečně (už po schválení počtu vládou) připsali novorozenou holčičku, takže jich bude 153!

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl

Muslimové se modlí 5x denně a mají dvě možnosti:

Tu první - nouzovou a ne moc důstojnou - jsem tady nedávno popsal: Na nádraží v GIZE máme asi hodinu času ve venkovní čekárně u bufetu. Hned vedle leží modlitební kobereček, kde se střídají věřící a sklánějí se k zemi směrem k MEKCE. Samopalník dopravní policie s vlčákem bez košíku nabádá domorodce, aby se tu nesrocovali a obcházeli vyrovnanou řadu našich kufrů uctivým obloukem.
- Podobně divně by vypadala modlitba mezi regály obchodního centra nebo na chodbě hotelu.

Ta druhá možnost, určitě lepší, když není blízko mešita, je popsaná výš. Je tam i anglicky psaný leták, můžete to posoudit sami. I ten virtuální známý-muslim, o jehož totožnosti se nikdy nic nedozvíme, by byl jistě raději v intimním prostředí. Objev roku: zveřejnění na internetu jako nejrafinovanější způsob utajení!?

Mirku, náš "H" si velmi oblíbil spojení "zákeřná a podlá lež". Neměl byste pro něj freudovské vysvětlení, proč to tak často opakuje? Možná mu to pomůže najít rovnováhu... A druhý námět: Spí a pracuje taky někdy, když 24 hodin denně čte sputniknews a fabuluje propagandu?

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl

Pane Tichý,buďte rád,že holý Beran věnuje svůj čas tomu ,že dělá užitečného idiota Islámskému státu šířením nenávisti k utečencům a islámu.
Jinak by totiž formoval nějakou fašistickou bojůvku s cílem střílelet po civilistech na našich hranicích.

Nahoru

Je v N. Boru muslimská modlitebna?

Je úžasné jak skáčete pane Tichý panu Holému na špek. On Vás zaměstnává muslimy v Japonsku. Vy v tom pak ležíte několik dní a užíváte se vítězství. Vykašlete se na Japonsko!

http://islamskavyzva.com/2015/10/25/islam-v-japonsku/

Podstatnější informace je ta, že v NB je muslimská modlitebna. Údajně jeden výrobce vysokého smaltu přešel na muslimskou víru i s manželkou a u nich doma mají modlitebnu a nemusí jezdit do Japonska.

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl

Že by? A prosim jich pěkně, na kterou muslimskou víru se to dali? Jsou to sunniti nebo šíiti? Já se v tom moc nevyznám, prý taky existuje súfismus a wahábismus - ten prý je nejhorší, protože ho fedruje Saudská Arábie petrodolary - a který místní betonář hodlá případně trhnout na stavbě mešity? Vida, vida, pak že sme ospalý hnízdo a ono takto.

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl

Budou v tom, když se to potvrdí, sklodolary. A budou buď podobojí, případně víceobojí.

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl

Nemilý pane, dokonce i za války lékaři ošetřovali i raněné nepřátele. Lékařské povolání zavazuje. Dovolil bych si ocitovat příslušné části ženevského lékařského slibu, jež je považován za moderní verzi Hippokratovy přísahy: "...Zdraví mých pacientů bude mým nejpřednějším zájmem...Nedopustím, aby se náboženské, nacionalistické, rasistické, stranické nebo třídní předsudky vetřely mezi mé povinnosti a pacienty...Ani nátlak a vyhrožování mě nedonutí k tomu, abych své lékařské znalosti obrátil proti některému člověku."

Vy a vaše názory nepatří do civliizované země. Nemyslel jsem, že taková míra nelidského fanatismu by se ještě u nás mohla objevit. Ale aspoň víme, s kým máme tu čest, na koho si dávat pozor, protože je schopen toho nejhoršího.

Co se týče těch lékařů, věřím, že se situace vyjasní a že v jejich případě šlo o něco jiného, než z čeho vy se tak zvrhle radujete.

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl

To ale anonymní srab a provokatér vůbec "nechápe". Je zalezlej a tetelí se blahem pokaždé, když někdo na jeho kydy zareaguje. (Přitom ani neví, že potíže s prohlídkou měla PRVNÍ skupina, snad to teď v pondělí už proběhne hladce.)
http://svobodneforum.cz/jihlavsti-lekari-nechteli-osetrit-iracke-uprchliky-pry-kvuli-medialni-pozornosti/

Jen nepochopím, že "H" se ani trochu nestydí, i když většina z nás jeho identitu na 99 % dávno prokoukla. Zarážející ovšem je, že se proti tomu buranovi neozvou taky ti, co tady propagovali jen přijetí kulturně blízkých křesťanů. Ale to byl nejspíš pouze jeden z tzv. argumentů, aby si připadali ve svém odmítání trochu šlechetnější...

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl Hitler-vzestup zla

Včera jsem shlédl tento hraný dokument o počátcích nacismu v Německu.
Tyto události dělí 90 let,ale právě dnes je film opět aktuální
Rétorika Hitlera a Holého ,jejich smýšlení a vyjadřování jsou totožné.
Imigranti a Židé vysávají poctivou práci Němců.
Evropa může za ožebračení a ztrátu důstojnosti Němců.
Slabá vláda nehájí zájmy německého národa,proto je nutno ji odstranit.
Německý národ se musí semknout v boji proti škůdcům a to i s použitím zbraní. K tomu je potřeba využít
vlastenecky smýšlející Němce.
Je potřeba očistit Německo od elementu, který zde nemá německá domovská práva.
Německá domovina náleží pouze vlastenecky smýšlejícím Němcům,je potřeba odstranit i Němce,kteří se staví proti nim a schvalují křivdy na německém národě.
Je potřeba získat tisk,aby byli Němci informováni o spravedlivém boji NSDAP za zájmy německého národa
Hitlera mohl hrát klidně Holý Beran.Myslí jim to stejně.
Vždy se mi vybaví recenze pana Tesaře o dokumentu v němž si zahrál i Holý .Jmenuje se KDO JE TADY NÁCEK?
Včetně toho,že spoluherci byli i Zeman a Bobošíková. Mimochodem o Bobošíkové a Lidicích byl před pár dny taky pěkný televizní dokument

Nahoru

nápor nemůžeme ustát,říká premiér Rutte z Nizozemska

http://zpravy.tiscali.cz/dalsi-uprchlici-vyrazi-na-more-zmizi-evropa-jakou-jsme-znali-271266
Mimo jiné:
Upozornil na to Mark Rutte, premiér vlády Nizozemska – země, která v prvním pololetí letošního roku Evropské unii předsedá. "Očekávám, že počty uprchlíků se na jaře čtyřikrát zvýší. Takový nápor však dlouho nemůžeme ustát," upozornil Rutte na nedávném dostaveníčku politiků s byznysmeny ve švýcarském Davosu. Odhadl, že unie má šest až osm týdnů na to, aby zachránila schengenskou zónu volného pohybu.
A to jsou některé další "vychytávky", které mají snížit vlnu uprchlíků a zajistit, aby ji Evropa zvládla:
• Tři miliardy eur, tedy 81 miliard korun, pro Turecko. (Na finanční pomoc unie Turecku spoléhá německá kancléřka Angela Merkelová, která ji v Ankaře dohodla. Za tyto peníze by Turci měli lépe pečovat o uprchlíky, kterých jsou v zemi téměř tři miliony, a bránit jejich odjezdu do Řecka.)
• Časové omezení azylu (Většina západoevropských vlád včetně německé dala najevo, že uprchlíci v jejich zemích získají azyl jen na tři roky.)
• Deportace odmítnutých žadatelů o azyl (Plánuje je jak Německo, tak severské státy. Návrat afrických nebo asijských migrantů je však podmíněn tím, že je přijmou zpět jejich domovské státy. A ty si za takovou "laskavost" zpravidla dávají tvrdě zaplatit, nebo žádají nějaké protislužby.)
• Společná pohraniční stráž (Projekt je reakcí na to, že některé země nezvládají ochranu schengenské hranice. Musí ho však schválit všechny státy. Pokud plán odhlasují, potrvá měsíce, než budou jednotky připraveny k nasazení.)
• "Marshallův plán" pomoci zemím, odkud uprchlíci přijíždějí(Navrhuje ho Wolfgang Schäuble. Lze ho však zavést jen v případě, že se v zemi neválčí a ovládá ji centrální vláda. To ale není případ Sýrie, odkud do Evropy přichází nejvíc uprchlíků.)
• Rozdělení uprchlíků mezi státy (Nejspíš mrtvý projekt. Některé státy chtěly přerozdělit 160 tisíc migrantů. Dosud se však podělily jen o 334 uprchlíků.)
• Hotspoty (Administrativní centra v Řecku a Itálii, kde budou migranti vyslechnuti a evidováni. Odtud budou také případně deportování do země původu.)

Nahoru

Re: Vědci proti strachu 4 - doporučená četba!

http://www.respekt.cz/komentare/noze-a-zapalne-lahve

http://svobodneforum.cz/okamura-brichta-a-pepa-nos-pred-temito-husity-se-musime-branit/

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl kámoši Holého,křišťálová noc

V sobotu 6. 2. po demonstraci Bloku proti islámu, Pegidy a národovců Adama B. Bartoše napadla ve večerních hodinách skupina přibližně dvaceti neonacistických chuligánů Autonomní sociální centrum Klinika na Žižkově. Vše nasvědčuje tomu, že to byla stejná skupina, která napadla dlažebními kostkami a tyčemi demonstraci Solidarita bez hranic a později lidi na Hlavním nádraží.
K útoku došlo zhruba půl hodiny poté, co tato skupina u Hlavního nádraží nasedla na tramvaj směr Žižkov. Na žižkovského souseda, který si všiml jejich útoku, křičeli: „Drž hubu, ty Arabe.“ Na Autonomní sociální centrum Klinika zaútočili kameny a světlicemi, které zapálily část kavárny. V budově se v té chvíli nacházelo přes dvacet osob, kameny létaly i do místnosti s lidmi. Jeden člověk utrpěl zranění hlavy a byl odvezen do nemocnice. Několik lidí se nadýchalo kouře.

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl na nás nemají,pane Holý

Byl to adrenalin, řekl obžalovaný ze třiceti sexuálních útoků na mládež
Sexuální agresor, který podle obžaloby ve své škodovce pět let děsil dívky a chlapce na Vysočině, stanul před soudem
Muž je obžalovaný z výtržnictví, znásilnění, omezování osobní svobody a vydírání. „Za to mu hrozí šest měsíců až pět let vězení,“ říká třebíčský státní zástupce Ivo Hrbáček, který kauzu dozoruje.
http://regiony.impuls.cz/soud-se-sexualnim-fantomem-v-trebici-dv5-/vysocina.aspx?c=A160203_182618_imp-vysocina_kov

Nahoru

Německo si neví rady s přistěhovaleckou mafií.

Když je klan víc než zákon: Německo neví, co s přistěhovaleckou mafií
Německo si neví rady s přistěhovaleckou mafií. Odkud pocházejí nejsilnější klany a co stojí za rozmachem mafie?
Neobyčejná loupež šperků v luxusním berlínském obchodním domě KaDeWe. Přepadení mezinárodního pokerového turnaje, rovněž v Berlíně. Oblasti Porúří, do nichž se téměř neodváží ani policie. Všechny tyto případy mají jedno společné: mnoho podezřelých pochází z rodinných klanů, které policie považuje za obtížně integrovatelné.

Zejména v Berlíně, Severním Porýní-Vestfálsku a Dolním Sasku jsou členové klanů podezíráni, že se podílejí na ilegální činnosti v prostředí prostituce nebo obchodu s drogami.

Z hlediska "eroze právního státu" patří k nejnebezpečnějším skupinám organizované kriminality libanonské klany, tvrdí odborový svaz německé policie (GdP). Bezpočet trestných činů se podle něj odehrává v prostředí vyhazovačů, nočních podniků a hazardu.

"Také Brémy mají zhruba deset let problémy s jedním rodinným klanem, zejména pokud jde o obchod s drogami v nemalém množství, a policii staví před velkou výzvu," říká brémský šéf GdP Jochen Kopelke.

Jak vyplývá z interní situační zprávy policejního prezidia v Duisburgu, udávají ve čtvrti Marxloh tón dvě velké libanonské rodiny. Marxloh je pověstná městská část, do jejíž ulic se policie odvažuje pouze s posilami. Obchod s drogami, výpalné, vloupání, výtržnosti - teprve od posílení policie loni v létě se násilí v duisburských ulicích pomalu uklidňuje.

Na vrcholu berlínského podsvětí jsou nesporně velké arabské klany, řekl loni deníku Bild starosta městské části Neukölln Heinz Buschkowsky. "Určují pravidla, nejbrutálnějším způsobem je prosazují a když to musí být, tak i zbraněmi," postěžoval si Buschkowsky.

Nahoru

Čtyři pětiny Němců tvrdí, vláda nemá krizi pod kontrolou

Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/komentar-jakuba-eberleho-0xz-/zahranicni.aspx?c=A160205_162238_domaci_neh

Čtyři pětiny Němců se domnívají, že vláda nemá uprchlickou krizi pod kontrolou. Poslanci z kancléřčiny vlastní strany sepisují protestní dopisy a předseda sesterské CSU Horst Seehofer dokonce hrozí ústavní žalobou.

Jakub Eberle
je výzkumným pracovníkem Ústavu mezinárodních vztahů a Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy. Zabývá se zejména současnou německou zahraniční politikou.

Jakub Eberle je výzkumným pracovníkem Ústavu mezinárodních vztahů a Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy. Zabývá se zejména současnou německou zahraniční politikou.
Je skutečně možné, že po více než deseti letech nastává konec jednoho velkého politického osudu, k čemuž by jistě významně pomohl neúspěch v trojici březnových zemských voleb. Existují zde ale také tři významné důvody, proč bychom Merkelovou neměli odepisovat předčasně.

První z nich leží v rozporuplné interpretaci průzkumů veřejného mínění. Kancléřku i její stranu oprávněně děsí nepříznivý trend, kdy preference již několik měsíců klesají. Jinou věcí jsou ale vlastní naměřená čísla. CDU se dnes pohybuje zhruba na 35 %, což je sice citelně méně než při nečekaně dobrém výsledku z roku 2013 (41 %), ale přibližně na úrovni, která stačila na předchozí dvě vítězství v letech 2005 a 2009.

Druzí sociální demokraté navíc ztrácejí více než deset procent. Klíčové tedy bude, na jaké hladině se pokles zastaví a jak se projeví v zemských volbách. Preference jako takové zatím příliš alarmující nejsou, sama Merkelová se pak stále drží na třetím místě v žebříčku popularity.

Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/komentar-jakuba-eberleho-0xz-/zahranicni.aspx?c=A160205_162238_domaci_neh

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl

Proč bych měl napadat výroky staré sto let? Úplně stejně je přece možné v historii odsoudit dogmatickou církev a inkvizici, nebo komunisty a různé jiné -isty, které dokonce máme dodnes v parlamentu.

Například Darwin pronesl nebo napsal rasistické výroky, a přesto by nikoho rozumného nenapadlo je dnes zneužívat proti "méněcenným rasám" :)))

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl

Doporučuju podívat se na diskuzi a "diskuzi" pod doporučeným článkem, např.:

Článek je snůškou nesmyslů
V uvedených zdrojích není ANI JEDNA informace o tom, že by muslimové znásilňovali děti. Naopak, ve studii ve třetím odkazu se můžete dočíst, že drtivou většinu znásilnění mají na svědomí BÍLÍ MUŽI, kteří žijí sami. Přečtěte si ty zdroje, než začnete komentovat. 22.7.2015 10:38:43 IP: xxx.xxx.221.82 Nicole
NEBO
... typicky zdejsi diskuter ktery RASISTOVI PAR EXCELENCE, mlademu deskemu lekari ROGOZOVOVI za jeho Hetztirady vykazuji extraorbitantni reputaci skoro 30 bodu. I pro pani andreu skalovou, obcanku ceska jsou muslimove "sajrajt ze zbytku sveta". "Slusny" cesky rasista Rogozov ji jiste podekuje za podnetny prispevek v jeho duchu . 16.2.2015 18:37:17 IP: xxx.xxx.131.114 Dr.med. Hannover , MUDr Prag cerny

COŽ TAM NEBRÁNÍ PRIMITIVŮM PSÁT TOHLE:
pro multi-debila Zdenka
Ty kryple! Můžeš mi říct jediný rozumný důvod, proč bychom měli něco jako multi-kult. akceptovat?? Co vás všechny, tupé a dementní naivky, vede k takovým zcestným myšlenkám?? Vrať se mamince do vagíny, ať tě tatínek zkusí předělat, třeba vyleze něco se zdravým rozumem a s menší dávkou tupé naivity. Vlastizrádče!!! 12.1.2016 16:01:39 IP: xxx.xxx.92.85 Mesijé vopřenej Vo zeď

Další pěkná ukázka rozvratné propagandy. Bublina splaskla! Ani bych se nedivil, kdyby Rogozov někde na oplátku citoval jako autoritu "Holého" :o)))

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl

+ ještě jeden příspěvek:

Pane Rogozove,součástí diskuze je i otázka po motivaci vašich textů. Británie byla koloniální mocností,
nese důsledky své imperialistické minulosti v podobě masového přistěhovalectví mj. ze svých muslimských kolonií. Že vykořeněnost přistěhovalců může vést ke zvýšené zločinnosti, neznamená, že za to může náboženství. Zločiny je třeba postihovat a v Rotherhamu to došlo až do politických pater. To svědčí o civilizovanosti Británie. Pokud se vám zdá, že úřady proti zločinům muslimů nezakročují, pak implicite obviňujete zemi, která vás přijala s otevřenou náručí.
Co mně vadí na vašich článcích, je rozněcování protislámských vášní u nás, kde je muslimů jen pár a slušných jako jistě většina muslimů v Británii. Proto se ptám, proč to děláte. U nás je problém z východu, ruská expanze hrozící návratem ruského kolonialismu, který na rozdíl od muslimů velmi dobře známe.
Protože rozpoutání virtuální antiislámské kampaně v Česku se časově nápadně shoduje s eskalací ruské agrese na Ukrajině, nedivte se, že to vzbuzuje podezření.
13.2.2015 9:02:30 IP: xxx.xxx.218.89 Zuzka

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl

Převaha neinformovaných prosťáčků, kteří anglicky neumí, vůbec nic neznamená proti jednomu věcnému konstatování:
Článek je snůškou nesmyslů
V uvedených zdrojích NENÍ ANI JEDNA informace o tom, že by muslimové znásilňovali děti. Naopak, ve studii ve třetím odkazu se můžete dočíst, že drtivou většinu znásilnění mají na svědomí BÍLÍ MUŽI, kteří žijí sami. PŘEČTĚTE SI TY ZDROJE, NEŽ ZAČNETE KOMENTOVAT.

Nutkavá mantra o "podlém a zákeřném lháři" je k pousmání, protože o pravdě se nehlasuje, ta jednoduše je! O čem jiném byl Zločin v Polné?

Raději o důležitějších věcech:
Editorial FT vyzývá EU, aby se jasně sjednotila ve věci ochrany hranic a společné migrační politiky, než ji ruský prezident Putin dalšími útoky na Aleppo úplně rozloží.
Článek reaguje na desetitisíce uprchlíků z Aleppa, kteří se hromadí na syrské hranici.
Mimochodem: ukazuje se, že pravdu měli ti (jako například kolega Petr Zídek), kdo už před půl rokem jasně napsali, že hlavním důvodem ruského angažmá v Sýrii je od začátku navýšit migrační proud do Evropy.

http://www.lidovky.cz/machacek-konec-americke-stability-dlt-/monitor-jana-machacka.aspx?c=A160209_121900_monitor-jana-machacka_ELE#utm_source=email&utm_medium=text&utm_campaign=lidovky.directmail

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl

Jiří Holý podlý a zákeřný lhář nám už zase zatajuje,že Jedenatřicetiletý Radek Lipan čelí obžalobě z výtržnictví a těžkého ublížení na zdraví. Poléval totiž ženy vařící vodou.Odporné.
Stejně tak zatajil i případ,kdy Čtyřiatřicetiletý Lukáš Matějka z Telče má podle spisu na svědomí TŘICET případů sexuálního obtěžování a znásilnění.Místo toho sem dodal pouze případ jednoho znásilnění Iráčanem
Jiří Holý podlý a zákeřný lhář ,stejně tak odporný manipulátor,pracující v žoldu neonacistických skupin, se zde snaží manipulovat český národ ke kořenům nejtemnější české xenofobie,jakou představovala např.tzv.druhá republika.Odporné.

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl

Hybatelem lidové nespokojenosti a šiřitelem „ZARUČENÝCH“ SKANDÁLNÍCH INFORMACÍ z evropských zemí i z tuzemska, stejně jako protiunijních a tradičně protiamerických nálad, je masivní, dobře organizovaná a sílící ruská propaganda, nebývale bohatě financovaná Kremlem. Tuto propagandu pak lidé bezděčně, někteří dokonce v dobré víře, dál šíří na internetu, zejména na sociálních sítích. Pak jsou to již zmíněná česká protiimigrační, protiislámská a protievropská uskupení, kde zatím není zcela jasné, kdo je „jenom“ POPULISTA, kdo FANATIK, kdo UŽITEČNÝ HLUPÁK, a kdo KOLABORANT...
http://svobodneforum.cz/sobotni-hesla-za-vystoupeni-z-eu-aneb-ruska-pata-kolona-v-akci/

To náš "H" je všechno dohromady. Škoda, že o něm Francouzi nevědí, cena by byla jeho :)))

Absolutním vítězem Ceny pro lháře v politice 2015 získala Le Penová za „hromadu lživých tvrzení o migrantech či o džihádismu“, shrnuje porota výsledky. Konkrétněji připomíná třeba zveličování počtu uprchlíků mířících do Evropy – v květnu tvrdila, že každý den překročí hranice 4500 tisíce migrantů, ovšem to bylo pouze nejvyšší číslo, které za den pohraničníci unijní agentury Frontex napočítali; denní průměr byl tehdy 330 lidí. Podobně Le Penová šířila oblíbený mýtus, že to všechno jsou mladí muži, co jen hledají lepší bydlo, nebo vylhanou zprávu o tom, jak proradní uprchlíci zaútočili na nebohé záchranáře.
Všechna tato témata Le Penové a její straně pomohla ke slušným výsledkům v prvním kole regionálních voleb začátkem prosince, leč druhé kolo FN docela projela.
http://www.reflex.cz/clanek/zpravy/69225/zvelicovani-migrace-cenu-lharka-roku-bere-marine-le-penova.html

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl

Ten článek na odkaze na svobodném foru nepovažuji za moc objektivní. Je to dle pořekadla "přání je otcem myšlenky".
Za objektivnější považuji třeba tohle:
http://www.romea.cz/cz/zpravodajstvi/domaci/demonstrace-potvrdily-radikalizaci-spolecnosti-mini-experti

speciálně poslední odstavec:
Podle Mareše nyní neexistuje krátkodobé řešení situace. "Dlouhodobě je třeba řešit problémy s migračními problémy a více akceptovat vnímání národní a kulturní identity majoritním obyvatelstvem," uvedl Mareš. Podle Lebedy musejí země vyřešit problémy s ekonomickými migranty, zlepšit by se také mělo vzdělávání dětí. Tvrdě by se také měla postihovat protiprávní jednání v souvislosti s extremismem a kriminalitou z nenávisti na obou křídlech extremistického spektra, dodal Lebeda.

Ale nedělám si iluzi, že si tady v té žumpě z toho něco vezmete, na to jsem již bohužel resignoval :-(

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl

Jenže jak si vyložit to....více akceptovat vnímání národní a kulturní identity majoritním obyvatelstvem
Tedy majoritní společnost by měla více vnímat národní a kulturní identitu menšin.Divím se,že zrovna Vy to tu dáváte,ale beru to.
Bohužel majoritní společnost se cítí ohrožena .Pokud by sem došlo 2 mil.uprchlíků,je to 2,66 promile obyvatel Evropy.Považujete skutečně za reálné,aby necelé 3 promile lidí byly schopny spáchat kulturní harakiri Evropy? To jsme fakt tak slabí?Já si to nemyslím. A překvapuje mne ,že tu hrůzu a děs sdílejí představitelé zájmových organizací a skupin vyznávající to husitské.. Nepřátel se nebojme a na množství nehleďme.Tady už nejde o zdravý rozum když se střílí a vyvolávají Blaničtí rytíři pro pár tisíc lidí,prchajících před zlem a využívající našich mezinárodních závazků.
Ano Čechy jsou rozdělené.A vůbec ne jen díky uprchlíkům.
Když se nejmenovaný prezident bude objevovat ve společnosti extrémistů a lísat se voličům v duchu hesla „plácni cokoliv, hlavně ať se to prostému lidu líbí a já se zase na chvilku dostanu k moci“ ,tak to společnost rozdělí.Stejně jako stejně smýšlející populističtí politici

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl

Asi se, pane Beneši, budete divit, ale smysl citovaného článku (romea) samozřejmě taky spolupodepíšu. Vyplývá snad z mých poznámek nebo odkazů něco jiného? I samotná Výzva vědců je přece varování před zbytečně narůstající agresivitou a populistickým zneužíváním problémů.

Tady tu agresivitu a lhaní podporuje snad už jen "H", který furt mele svou podle sputniknews :)

A tady je např. klíčový odstavec zprávy ze třetího odkazu, který Rogozovovy "závěry" vůbec nepotvrzuje:
108. The vast majority of convicted child-sex offenders in the UK are SINGLE WHITE MEN.
However, with this specific model of offending, there is a widespread perception that the
majority of perpetrators are of Asian, British Asian or Muslim origin. This would certainly
seem to be the case from the major grooming prosecutions which have gone to court so far,
but in fact both CEOP and the Office of the Children’s Commissioner have found serious
inconsistencies with recording of ethnicities and gender of both victims and perpetrators
across UK forces. Given the number of child sexual exploitation cases which have so far
failed to make it to court, for the reasons discussed, this highly unsatisfactory situation
means that it is extremely difficult to form an evidence based opinion on the true nature of
what is still a largely hidden crime. Nevertheless, the perception, that grooming
perpetrators are largely of Asian, British Asian or Muslim origin colours the attitudes of
those working in the field, as well as the media and the wider public.

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl

Nyní pravdivý pohled Čecha,který na rozdíl od zfanatizovaných obyvatel Česka / kteří ale ještě běžence neviděli/, mezi nimii v Německu žije.
http://www.novinky.cz/komentare/394110-komentar-primy-pohled-na-uprchliky-jaroslav-sonka.html
Možná nám k tomu něco pan Beneš řekne.

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl

"H" je prostě "H" a je ztracenej případ - tak jen pro vás ostatní chvála ministra Pelikána aj. k zamyšlení:

Kamarád z Izraele mi (= Macháčkovi!) vyprávěl, že to, co se u nás nyní děje, mu připomíná atmosféru v Izraeli před zavražděním Jicchaka Rabina. Policie tehdy také neplnila své povinnosti, ignorovala různé figuríny, kde byl Rabin jako terč, apod. Ve vzduchu pořád létalo slovo zrádce atp.
http://www.lidovky.cz/machacek-pelikanovo-presne-pojmenovani-fcv-/monitor-jana-machacka.aspx?c=A160210_133743_monitor-jana-machacka_ELE#utm_source=email&utm_medium=text&utm_campaign=lidovky.directmail

PS = přesný postřeh pana Šonky:
Člověk pak přijede zpět do Prahy a potkává rozvášněné demonstranty, kteří se někde prali s těmi druhými, ale nikdo z nich žádného uprchlíka neviděl. Je to jakási otupělá atmosféra, kde každý, včetně prezidenta republiky, může tvrdit JAKOUKOLI PITOMOST – a vždy si najde své fanoušky.

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl

Zkusim moji zkusenost , v UK ziji pres 16 let. Vetsinu z toho ve meste Leeds, ktere je vcelku v pohode co se tyce multikulty. Z Leeds se prejizdi do mesta Bradford, ktere je velmi popularni mesto, dnes uz bych rekl s muslimskou komunitou ve vetsine a to uz je zcela jiny pribeh. Uprchlici kteri se sem dostavaji, jiz nemaji nutnost skryvat prave duvody a z vetsiny to je ekonomicky problem. Ano je to o cloveku ne jen o nabozenstvi.ale problem nastava, kdy v komunite, ktera je mirumilovna se najde byt 1 radikalni. A jiz se vse zacina vse menit. Viz ucitel meho synovce Mohammad Sidique Khan, ktery se podilel na utocich v Londyne. V Bradforde maji napriklad problemy deti ve skolach, kde je tenagery davano najevo, ze tyto skoly jsou jejich a casto to konci nasilne. Podivejte se na you tube na ruzne demonstrace v Dewsbury, Lutone etc. To jsou videa nezkreslena medii. Samozrejme je to o jednotlivcich nicmene jednotlivci dokazou stahnout masy. At prichazeji skutecni uprchlici, nicmene za urcitych podminek. 1. Jasna kontrola kazdeho jednotlivce pri vstupu do EU. 2 Kdokoliv odminte otisk prstu -vstup zamitnout. 3. Jakykoliv trestny cin je listkem k okamzitemu vyhosteni. 4. Pravidla pro vsechny stejne a ne ze se ohybaji ve prospech jedne ci druhe strany.

Klidne se ptejte na cokoliv myslim, ze zkusenosti mam vice nez dost, jak pozitivni a negativni a mimochodem mezi muslimy jsem ansel i velmi dobre pratele.

Jakou zkusenost mate vy?

Nahoru

děti neprohlíží, veškeré zbraně – nože, žiletky, zapalovače –

http://www.novinky.cz/domaci/394450-vse-co-jsem-popsal-mohu-dolozit-rika-martin-herzan-obvinovany-ze-lzi-o-migrantech.html
Fotky z mučení
Herzán minulý týden v článku také napsal, že policisté našli v mobilních telefonech běženců brutální fotografie z mučení a vražd.
V rozhovoru pro server Aktuálně v polovině prosince uvedl: „Potíž ze začátku byla i v tom, že jsme prohlíželi jen dospělé osoby. A uprchlíci rychle zjistili, že se děti neprohlíží, a veškeré zbraně – nože, žiletky, zapalovače – proto dávali jim.“
I o tom se redaktoři mohli přesvědčit. Policisté totiž některé snímky z mobilů běženců ofotili.
Uprchlíci tak měli v telefonech uložené například obrázky rozsekaných lidských těl nebo fotku z brutální popravy, při které někdo podřezává mladému muži krk. Na dalším ze snímků pózuje muž v maskáčích s kalašnikovem v ruce a nožem v ústech.

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl

Říkáte, že nože, žiletky a zapalovače? Šmarjá panno, mě zavřou jako teroristu! Dyť já to mám doma taky, kuchyňskejch nožů asi deset, k tomu eště sirky a těch žabikuchů - no aspoň tři, esli sem na nějakej nezapomněl! Jo, a paličku na maso! Víte, jaký strašlivý zranění se tim dá způsobit?!!! I zabít se paličkou na maso dá! Já se snad pudu dobrovolně udat, abych aspoň měl nějakou polehčující okolnost. Eště že už máme dítě dospělé, dyť já ho jednou nachytal, byly mu asi tři roky, jak si v kuchyni těma sirkama škrtá! A dyž sem ho šacoval, další dvě krabičky mělo po kapsách!

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl

Díky, pane Vojtěchu, že jste se zapojil. S vašimi 4 body souhlasí prakticky všichni.
Možná byste pro začátek mohl vysvětlit vltavínovi, že přinejmenším v Leedsu neplatí jeho axiomy o neslučitelnosti islámu s evropskou civilizací.

Problémoví jednotlivci jsou v každé společnosti. Nevznikají konflikty právě tam, kde úřady nemají dobře promyšlený postup a počet imigrantů (krátkodobě?) překročí zvládnutelnou hranici? Nemyslím tím EU jako celek, kde je loňský poměr 500 : 1 - ale není právě tohle významné na úrovni jednotlivých zemí, regionů, měst nebo dokonce ulic a škol, jak píšete?

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl

Pane Tichy, ono to neni podle me jednoduche tak jak to vidite Vy. Problem je ze islam premenuje tradicni evropskou civilizaci na ukor domorodych obyvatel, kterym jsou usurpovana jejich prava obycejne receno. Islam se nikdy nezacleni, ale naopak zacne premenovat mistni zvyky a tradice. Problemem je ze jejich komunita je uzavrena a cim je vetsi tim vice tlaci na okoli, aby se prosazovaly islamske tradice a uceni a evropska kultura je potlacovana.Nehovoril bych tedy o zaclenovani, protoze se zacleni jen velmi malo z nich a temi je vlastni komunitou opovrhovano. Cim vice tato komunita ovlada dany prostor, tim vice se tam zacina projevovat pravo v jejich pojeti na ukor prava evropskeho, viz sharia zony, problem vytvencit psa, abyste nekoho neurazil etc.

Takze kdyz to shrnu, souhlasil jste s body 1-4, nicmene problem spociva v tom, ze bod cislo 4 nikdy nenaplnite , protoze jejich vnimani sveta je jine a oni odmitaji Vase zakony. A to nmehledim na to, ze pro ne jako neverici jim nejste roven.

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl

A jsme zase u toho (pra)starého MY a ONI. Největší vina ONI je, že nejsou MY. Nihil novi sub sole.

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl

Není divné, že VV před půlnocí zdůrazňuje, že v Leedsu je soužití kultur v pohodě, píše jen o radikálních jednotlivcích a taky o tom, že má mezi muslimy velmi dobré přátele - a dnes v poledne jako by o tomtéž psal někdo jinej? Neměl by konkrétně popsat, která jeho práva domorodce a jak jsou v Británii usurpována muslimy?

Mimochodem: o "pravidlech" by se dalo ještě diskutovat, pokud se tím myslí něco širšího než platné zákony a vyhlášky, včetně ústavy ovšem. Například modlitba, šátky, jídlo atd.

Že islám se nikdy nezačlení, je nesmysl. O tisících muslimů v ČR prakticky nevíme nic, kromě policejního zátahu na jistou knihu (!?) vůbec žádný problém = začlenili se. Jak třeba milióny muslimů v USA "začaly přeměňovat místní zvyky a tradice"?

Státy s muslimským obyvatelstvem se od sebe často diametrálně liší, dokonce spolu válčí - jaký by tedy byl ten "jeden mustr" násilné islamizace Evropy, o které mluví různé spiklenecké teorie?

Nahoru

Turek chce uzavření hranic,islamizace ho dostihla v SRN

„Asociální paraziti, kteří si násilím berou, co chtějí,“ píše se o žadatelích o azyl ve facebookové diskusi euroskeptické strany Alternativa pro Německo. Mezi desítkami příspěvků v podobném tónu se však tento poněkud vymyká.
Mladý odpůrce migrantů totiž na fotografii vedle svého komentáře pózuje s tureckou vlajkou, na sociální síti dokonce píše téměř výhradně turecky. Podle listu Frankfurter Allgemeine Zeitung není jeho názor v komunitě německých přistěhovalců ani zdaleka ojedinělý.
Fotogalerie
Syrští uprchlíci na masopustních oslavách v Kolíně nad Rýnem (8. února 2016)Migranti v Berlíně čekají na registraci (5. února 2016)
Migranti v Berlíně čekají na registraci (5. února 2016)Ubytovny pro uprchlíky v berlínské čtvrti Hohenschönhausen (1. února 2016)

Zastává ho třeba i Gürol Salk, lékař z porýnského Krefeldu. Rodilý Turek na internetu vyzývá k uzavření hranic - ať už plotem, zdí, policií nebo armádou. Do Německa podle svých slov utekl před postupnou islamizaci rodné země a bojí se, že ho teď dostihne i v novém domově.
Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/pristehovalci-v-nemecku-proti-migrantum-ffy-/zahranicni.aspx?c=A160211_112537_zahranicni_mlb

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl

"Ten potenciál zhruba desetiny všech občanů již AfD vyčerpala. S výrazně větším posílením proto nelze nyní počítat," uvedl Güllner ze společnosti Forsa, která provedla průzkum voličských preferencí. "Většina občanů, kteří si dělají starosti se zvládnutím přílivu uprchlíků, si totiž uvědomuje, že AfD kromě pokřiků nemůže k řešení tohoto problému přispět," dodal (podle článku z 13. ledna).

Chtěl jsem si aspoň přečíst o lékaři z Krefeldu:
Pro zdroj: http://zpravy.idnes.cz/pristehovalci-v-nemecku-proti-migrantum-ffy-/zahranicni.aspx?c=A160211_112537_zahranicni_mlb
- nebyly nalezeny žádné výsledky.
K čemu je zase ta podrobná "fotogalerie"?

PS: "Pane Vojtěchu vrátil jste se do země, kde se pravda nesmí říkat." - Jak na to "H" přišel, když VV se o návratu vůbec nezmiňuje? Že by ho znal?

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl

Pane Tichy, rikam v celku v pohode. Bohuzel vytrhl jste jednu vetu bez toho, aby jste resil kontext zbytku. Ano mam mezi nimi pratele, vetsinou z nich jejich komunita pohrda prave proto.

Prijedte se podivat na vslastni oci sam jak se zacleni, nebo ne. Nevim jake mate zkusenosti vy. Ano v CR je to v pohode kvuli malemu poctu.

A otom jak jsou usurpovana prava mistnich myslim bylo napsano dost v mediich.

Idealne navstivte jedno ze zminenych mest na par tydnu a udelejte si nazor sam. Nebudu se prit kdo ma nema pravdu, to by stejne nemelo smysl jen sem nabidl svuj pohled.

Jinak nikde jsem nezminil nasilnou islamizaci, hovorim jen o tom, ze vytvareji velke komunity, kde pak talci na to, aby si zili dle zakonu svych. V nekterych mistech to jsou saria zony, nekde to jsou vlastni soudy na reseni domaciho nasili a znasilneni, nekde jen jsou napadany zeny v minisuknich atd atd......... dalo by se pokracovat.

Jsou to vsak jen slova, zkusenosti musite nasbirat osobne

Nahoru

radil-nenavist-v-ceske-spolecnosti

http://video.aktualne.cz/dvtv/radil-nenavist-v-ceske-spolecnosti-je-alarmujici-clovek-je-z/r~4e2c3cf6d0e511e58a2b0025900fea04/

Pan Tichý si z tohoto příspěvku udělá příběh mezi psem a vlkem ve prospěch migrantů a sudetských Němců.

Nahoru

radil-nenavist-v-ceske-spolecnosti

http://video.aktualne.cz/dvtv/radil-nenavist-v-ceske-spolecnosti-je-alarmujici-clovek-je-z/r~4e2c3cf6d0e511e58a2b0025900fea04/

Pan Tichý si z tohoto příspěvku udělá příběh mezi psem a vlkem ve prospěch migrantů a sudetských Němců.

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl

Pane Vojtěchu, váš vklad do diskuze by mohl být v konkrétních detailech, ne v pokusech o zobecňování. Co se např. vašim přátelům skutečně stalo jen proto, že kamarádí s "nevěřícím bělochem"?
Bradford vás zajímá, tak jistě znáte starší TV dokument Bradford: Město snů (2012), o kterém čeští diváci píšou:
... To se takhle vezme 8 obyvatel z městečka Bradford, namíchá se to, aby byli rovnoměrně zastoupeni bílí, černí a muslimové, no a pošlou se bydlet na pár dní do jedné vilky, aby se zkoumalo, zda jsou příslušníci různých kultur schopní žít vedle sebe (podle autorů dokumentu je totiž segregace v Bradfordu velkým problémem). Výsledek první části není nijak zvlášť šokující. Příslušníci různých náboženských, etnických a kulturních skupin skutečně jsou schopní žít pospolu a spolupracovat a dokonce i zapřísáhlý muslim Rashid je schopný po dlouhém vnitřním boji odolat nutkání jít se pomodlit do mešity a místo toho si to odbýt na parkovišti a to jenom pro blaho kolektivu. V druhé části jsou účastníci zpárováni a vráceni do svých normálních životů a každý musí strávit dva dny v životě toho druhého. Tato pasáž byla přece jenom o něco zajímavější. Dochází k několika nepříjemným konfliktům (křupani v hospodě nerozdýchají muslimský šátek na hlavě, Mohammed zase nerozdýchá to, že by se měl podílet na přípravě stolu na večeři...), ale jinak vcelku pohodička a výsledek je stejný jako u předchozího dílu. Bohužel realita a soužití menšin tak jednoduché není. Na tenhle dokument jsem koukal hlavně z povinnosti, měli jsme napsat krátkou recenzi na zápočet z Britských reálií, ale docela jsem si některé účastníky oblíbil a občas se tam vyskytl zajímavý podnět k zamyšlení.
(Předešlý divák) popisuje reality show, já jsem ale právě viděl něco jiného - dokument, který sleduje několik obyvatel Bradfordu v jejich práci i domovech. Soužití muslimů s původními obyvateli tu vypadá jako idylka.
http://www.csfd.cz/film/329134-bradford-mesto-snu/prehled/

PS: Z podobných informací si kriticky skládám pohled na situaci - a nemusím přece kvůli tomu trávit týdny v anglickém městě, Calais, na jižní hranici EU nebo jinde.

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl

Vltavín upozornil na rozhovor s profesorem Radilem, který stojí za pozornost. Z pohledu psychologa vysvětluje genezi "meziskupinové" nenávisti. Sám prošel koncentrákem, tak jako ilustraci používá hlavně vůdce a nacismus (patologická nenávist). Popisuje taky obrannou strategii vězňů, jejímž motorem je taky nenávist, ale vyprovokovaná a v dané situaci (ne navždy!) nezbytná k přežití.

Populističtí vůdcové odjakživa vyvolávali nenávist k "nepřátelům", aby strhli davy na svou stranu (my x oni). Ale informovaný a morálně pevný občan by jim už neměl znova naletět.

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl

Pane Tichy, ne ten dokument neznam a rozhodne v dobe, kdy s nami media manipuluji, nebudu zakladat svoje nazory na nejakem dokumentu, ktery mohl byt natocen tendencne, coz je dnes skoro pravidlo. Mluvim ze sve zkusenosti.

Chcete-li, abych byl konkretni, dejte mi svuj email a rad konkretni budu, rozhodne ne tady.
Muslimsky satek, pochybuju ze by v UK nekoho trapil.Tedy mozna nejake extremisty ano. Problem vidim v tom ze, je vyzadovana tolerance k jinemu nabozenstvi, zvykum a kulture coz je samozrejme v poradku. Nicmene se zapomina, ze to musi byt obousmerne a to prave tak nefunguje.

A nasleduje treba toto : http://www.eastlondonadvertiser.co.uk/polopoly_fs/1.979144.1312211676!/image/2481846058.jpg_gen/derivatives/landscape_630/2481846058.jpg

V takovych to oblastech samozrejme, jsou ty nalepky odstranovany, nicmene to uz nezastavi napadani zen v minisuknich a pod. jelikoz neni mozne, aby na kazdem rohu stal policista.

Svoboda at uz nabozneska nebo jakakoliv jina nema bezmezne hranice.

Mimoto, melo by jit o integraci, jenze tam, kde je komunita dost silna, zalozi se skola a tam uz se vyucuji jine veci.

A nebo co treba :http://blogs.telegraph.co.uk/news/damianthompson/100275208/radical-islam-in-secular-schools-now-the-shocking-truth-emerges/Even listening to music is haram, forbidden.

The underlying teaching is that the arts, by seeking to create beauty, blaspheme by detracting attention from the only source of true beauty, Allah, which can be appreciated only in the natural world he created.
The imposition of this ideology on Muslim cultures is a tragedy – for them. But secular state schools in Birmingham are not part of Muslim culture, and their ghettoisation under the years of Labour government is a scandal.
To be clear about this: primary school children in certain non-faith schools are not taught music because Islamic fundamentalists have been able to manipulate the system.

Pokud neovladate anglictinu, zjednodusene, pokud maji na nejake skole dostatecny vliv, zadaji zruseni huidebni vychovy, nebot poslouchani hudby je zakazano

Pokud ovladate anglictinu, doporucuji precist zpravy OFSTEADu, obdobu skolske inspekce.

Ano sam jste priznal, ze si nazory delate na zaklade toho co vidite a ctete. Ja je mam z prvni ruky.

A pozor vazne nejsem rasista a nejsem proti emigraci a pristehovalestvi, jen se me nelibi, ze ja musim tolerovat zvyky druhych lidi(coz je v poradku), ale moje zvyky tolerovany nejsou a nekdo tlaci na to, abych se jich dokonce musel vzdat. (to me dobre nepripada). Garantuji Vam ze pokud tato komunita bude mit vice clenu v CR, budete resit za par let stejne dilema. Po precteni Koranu musi byt jasne ze, je mozne jedine zit oddelene vedle sebe a pak existuje integrace. Avsak pro integraci potrebuje dulezitou vec, zmenit islamske uceni a vnimani sveta tak jako si tim prosla katolicka cirkev z dob temna. Opravdu verite ze, se zacne Koran vykladat jinak nez doposud?

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl

Nejdále na západ za všech slovanských kmenů se dostala ta největší nukleární hovada, co přišla až do české kotliny. Vymlátili zde Kelty a od té doby zde žijí plus minus šťastně, dokud je jiný agresivní kmen nevystřídá. Možná již brzy. O tom to celé je.

Nahoru

Švédsko bývalo ráj, ale teď se bojím jezdit metrem

http://zpravy.idnes.cz/katerina-karlsson-stockholm-pristehovalci-nasili-fwg-/zahranicni.aspx?c=A160128_185900_zahranicni_mlb
Švédsko bývalo ráj, ale teď se bojím jezdit metrem, říká Češka

Švédsko považovala za ráj na Zemi, teď se ve stockholmském metru cítí jako sexuální objekt. Zdravotní sestra Kateřina Karlsson serveru iDNES.cz vylíčila, jak se podle ní švédská metropole změnila. Její děti na hřišti čelily výhrůžkám a rodina se proto nakonec z centra odstěhovala.
Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/katerina-karlsson-stockholm-pristehovalci-nasili-fwg-/zahranicni.aspx?c=A160128_185900_zahranicni_mlb
„Když jsem do Švédska přišla, zpočátku jsem si připadala jako v ráji. Všichni tu na mě byli milí a neměla jsem žádný problém začlenit se do společnosti. Švédsko se mi zdálo jako země, kde není vůbec žádný zločin,“ vzpomíná pro iDNES.cz zdravotní sestra Kateřina Karlsson. V zemi žije už jedenáct let.
Rodačka z Prahy se do Stockholmu před 11 lety provdala. Se švédským manželem, kterého potkala v USA, má dvě děti - je jim sedm a deset let.
Ve Švédsku vystudovala vysokou školu, pracuje jako zdravotní sestra na stockholmské psychiatrii.
Skandinávská idyla však postupně vzala za své. „Už to tu nevypadá jako civilizovaná země. Lidé se tu bijí a okrádají,“ líčí své důvody, proč se nakonec rozhodla z centra metropole odejít.
„Přestěhovali jsme se na ostrov kousek od města. Moje děti už ve škole nebyly v bezpečí. Když bylo mému synu Eliášovi pět let, na hřišti se strhla nějaká hádka o klouzačku. Chlapeček z Blízkého východu, který byl stejně starý jako on, Eliášovi pohrozil, že ho píchne nožem do břicha,“ vypráví.
Ve školní jídelně, kterou její děti navštěvovaly, se přestalo podávat vepřové maso. „Některé blondýnky si radši začaly barvit vlasy na černo, aby se víc podobaly blízkovýchodním dívkám. V metru už se necítím jako člověk, ale jako sexuální objekt. Mladým imigrantům se tam nemůžete ani podívat do očí, berou to jako provokaci,“ dodává Kateřina. Osobní zkušenost se sexuálním útokem naštěstí nemá, stockholmským metrem však raději přestala jezdit.
Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/katerina-karlsson-stockholm-pristehovalci-nasili-fwg-/zahranicni.aspx?c=A160128_185900_zahranicni_mlb

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl

Škoda, že ignorujete třeba otázku: Co se např. vašim přátelům skutečně stalo jen proto, že kamarádí s "nevěřícím bělochem"? 4 roky starý dokument z Bradfordu vás nezajímá. A o tom, jak jsou usurpovana prava mistnich, myslim, bylo napsano dost v mediich... zase nic.

Muslimové na jedné škole (kolik jich bylo?) žádají zákaz Hv - a určitě se tam učí dál. To "naši" rodiče (občas, někde) žádají zákaz sexuální výchovy, zákaz komiksu o uprchlících a jiné perličky, jiní rodiče odmítají očkování dětí, protože "prej" způsobuje autismus, jiní fanatici odmítají transfúzi, i kdyby dítěti zachránila život... no a co z toho vyvozujete? Že se Češi nikdy v Evropě neintegrují?

A co říkáte tomuhle?
"Jestliže si západní Evropa mnohdy neví rady s integrací řady segregovaných čtvrtí, ve Spojených státech jsou muslimové vesměs vážení a nadprůměrně vzdělaní občané vyšší střední vrstvy, kteří si však bez problémů nadále uchovávají svou odlišnou víru. Zkušenost Nového světa tak do určité míry Evropě nastavuje zrcadlo: ukazuje, že oddaná víra v jediného Boha a každodenní praktikování islámu samo o sobě NENÍ překážkou integrace a úspěšného života v technicky pokročilých, pluralitních západních demokraciích."
(Nad Evropou půlměsíc I., str. 159)

Že by muslimové v Americe četli jinej Korán?
Nedělali spíš soudruzi v Evropě - včetně nás - v něčem chybu?

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl

Skoda pane Tichy, ze se me jen ptate, ale na moje argumenty nereagujete. Presto Vam odpovim.

Konkretne tedy:

Aisha- pokuz o vrazdu ze cti, milovala nemuslimskeho muze. 3 tydny v nemocnici, policjeni ochrana, zmena totoznosti. ( diky tomu s ni nemam kontakt)

Raz - prodejce kosmetiky , 3x vypaleny stanek na trznici se vzkazem.

Jak jsou usurpovana prava mistnich?

Uvedl jsem priklad Sharia zon, kde neplati britske zakony. Nevidomim obcanum s vodicimi psy je odmitan nastup do prostredku verejne doopravy napriklad. Proc nejsou chraneni ridici v Calais a jsou usurpoovana jejich prava na bezpecnost? Jak je mozne ze bylo minuly rok nalezeno 15 muslimskych tajnych skol, ktere uci svym prisnym ucenim islamu zvysuji radikalizaci mladych?

Ohledne skol je hezke ze to komentujete, ale proc jen jednu cast? Pokud na me chcete reagovat . prosim reagujte na vse co rikam a ne jen na to co se hodi Vam.

V americe neziji, nemohu tedy komentovat. Vidim so se deje v UK, ve Francii, v Belgii, ve Svedsku nebot tyto zeme navstevuji.

Ptam se Vas tedy konkretne a prosim, pokud chcete vest dialog, abyste reagoval na vse ne jen co se Vam hodi. Okomentujte me tedy prosim Sharia zony, ridice kamionu, omezovani nevidomych, tajne skoly.

Popisuji Vam konkretni veci, odpovezte prosim konkretne.

Dekuji

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl

http://zpravy.idnes.cz/katerina-karlsson-stockholm-pristehovalci-nasili-fwg-/zahranicni.aspx?c=A160128_185900_zahranicni_mlb
Švédsko bývalo ráj, ale teď se bojím jezdit metrem, říká Češka

Švédsko považovala za ráj na Zemi, teď se ve stockholmském metru cítí jako sexuální objekt. Zdravotní sestra Kateřina Karlsson serveru iDNES.cz vylíčila, jak se podle ní švédská metropole změnila. Její děti na hřišti čelily výhrůžkám a rodina se proto nakonec z centra odstěhovala.
Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/katerina-karlsson-stockholm-pristehovalci-nasili-fwg-/zahranicni.aspx?c=A160128_185900_zahranicni_mlb
„Když jsem do Švédska přišla, zpočátku jsem si připadala jako v ráji. Všichni tu na mě byli milí a neměla jsem žádný problém začlenit se do společnosti. Švédsko se mi zdálo jako země, kde není vůbec žádný zločin,“ vzpomíná pro iDNES.cz zdravotní sestra Kateřina Karlsson. V zemi žije už jedenáct let.
Rodačka z Prahy se do Stockholmu před 11 lety provdala. Se švédským manželem, kterého potkala v USA, má dvě děti - je jim sedm a deset let.
Ve Švédsku vystudovala vysokou školu, pracuje jako zdravotní sestra na stockholmské psychiatrii.
Skandinávská idyla však postupně vzala za své. „Už to tu nevypadá jako civilizovaná země. Lidé se tu bijí a okrádají,“ líčí své důvody, proč se nakonec rozhodla z centra metropole odejít.
„Přestěhovali jsme se na ostrov kousek od města. Moje děti už ve škole nebyly v bezpečí. Když bylo mému synu Eliášovi pět let, na hřišti se strhla nějaká hádka o klouzačku. Chlapeček z Blízkého východu, který byl stejně starý jako on, Eliášovi pohrozil, že ho píchne nožem do břicha,“ vypráví.
Ve školní jídelně, kterou její děti navštěvovaly, se přestalo podávat vepřové maso. „Některé blondýnky si radši začaly barvit vlasy na černo, aby se víc podobaly blízkovýchodním dívkám. V metru už se necítím jako člověk, ale jako sexuální objekt. Mladým imigrantům se tam nemůžete ani podívat do očí, berou to jako provokaci,“ dodává Kateřina. Osobní zkušenost se sexuálním útokem naštěstí nemá, stockholmským metrem však raději přestala jezdit.
Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/katerina-karlsson-stockholm-pristehovalci-nasili-fwg-/zahranicni.aspx?c=A160128_185900_zahranicni_mlb

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl

To se zbytečně točíme v kruhu. V Americe nežije ani jeden z nás, a přesto není proč zpochybňovat citovaný odstavec. Jobovy zvěsti odtamtud by bulvár určitě rozmazával. - V USA žádné závažné problémy s integrací věřících muslimů nemají, tečka!

V Evropě jsou země, oblasti nebo místa, kde jsou problémy, někde i závažné, v tom asi vede Francie. Jinde se s tím vypořádali úspěšně, donedávna i u nás, než se zvedla vlna Konvičkovy nenávisti. Otevřené nepřátelství může totiž i v integrovaných muslimech vyvolat odpor, jak to popisuje profesor Radil.
Co v GB: Byli jsme loni týden v Londýně, muslimy jsme potkávali denně, žádný problém. Leeds i podle vás v pohodě. V jiných místech to zatím nezvládli.

Vždycky přece najdeme kladné i odstrašující případy. Je ale v našem (unijním) zájmu dělat společně maximum, aby úspěšné oblasti přibývaly. A pořád si nevymejšlet, že to kvůli Koránu vůbec nejde.

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl

Pane Tichy, asi to uzavreme nema to smysl, na moje argumenty nereagujete, tudiz to vlastne neni diskuze. Na cokoliv jste se me zeptal, odpovedel jsem, nicmene vy neodpovidate na nic.

Pekne, ze jste byl v Londyne minuly rok a bylo to v pohode, to jsem rad. Muj kolega tlumocnik, byl 3 tydny pracovne v KLDR a kdyz se vratil, vypravel jak to tam bylo krasne a jaka je to uzasna zeme a nemel tam jediny problem. Ono nekam jet na par dni a nekde zit je rozdil. Pochopte jednu vec neresim ameriku resim Evropu.

Ano muzeme delat maximum ke spolecnemu souziti v tom s Vami souhlasim, problem spociva v tom, ze ale Koran uci, ze Vase zena/partnerka/matka/dcera/sestra nema stejna prava jako vy. A ze Vy jste neco min protoze jste neverici.Tudiz rikam, ze prvnim predpokladem k integraci je, ze toto musi byt zmeneno a to ne nejakym zakonem, ale samotnym nabozenstvim( opravdu verite ze se to stane?) a za druhe musi platit odluka nabozenstvi od statu a zakony se nesmi ohybat ve prospech tech kdo prijdou jako hoste.

Jako napriklad: zeny by si mely drzet odstup ruky, zeny si muzou za obtezovani, protozer nosi minisukne, napadani ridicu v Calais je v poradku, protoze jsou tam sami chudaci.

Vite on nekdo kdo utika pred valkou,veme za vdek prvni bezpecnou zemi. Pred cim utikaji uprchlici v Calais? Francie neni bezpecnou zemi? Je tam snad valka?

Nevadi me uprchlik, ktery prijde a respektuje zakony me zeme, moje tradice a muj styl zivota. Bohuzel zivot v Anglii me ukazal, ze tomu tak proste neni. A pokud dojde k tomu,ze populace emigrantu v CR vzroste nekolikanasobne pak to poznate na vlastni kuzi, byt vam to nepreji.

Dopredu vim ze, me nejspise neodpovite.

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl

Pořád stejně: my a oni? Asi nevíte, že ve skutečnosti NENÍ jeden závazný výklad Koránu, islám NEMÁ žádnou nejvyšší autoritu srovnatelnou třeba s papežem. NENÍ jedna podoba islámu, NENÍ jeden typ věřícího muslima, stejně jako NENÍ jeden typ standardního uprchlíka. Lidé jsou individuality, ne sériové výrobky.

Je typický Čech Sobotka, nebo Zeman? Dienstbier, nebo Konvička? Pánek, nebo Klaus ml.? atd. Ztotožňujete se se všemi občany ČR jen proto, že jsou taky Češi? Máme všichni stejné postoje? Vyznáváme stejné hodnoty? Podobně bychom si mohli povídat o křesťanech (Halíka například kdysi vyštvaly konzervativní autority z fakulty) nebo o Židech (viz problematičtí ortodoxní v Izraeli).

Přesto nám tady pořád vnucujete, že muslimové jsou všichni stejní, ačkoli je jich 1,6 miliardy! Že všichni usilují o totéž, že jsou pro nás VŠICHNI nebezpeční atd. Co je při pohledu zblízka samozřejmé (Češi, křesťani), pro muslimy najednou neplatí? Svoje jsme napsali opakovaně, nemá smysl pokračovat, protože se neshodneme.

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl

Ano, neni jeden vyklad Koranu, nicmene vyklad, ktery popisuju ja vidim vsude kolem sebe. V poradu pani Jilkove, ktery sem mel moznost videt o takovem vykladu mluvi pan Abass reditel muslimske unie v cesku. Ja prece netvrdim, ze jsou vsichni zli a ze jsou vsichni nebezpecni:) Podsouvate mi neco, co jsem nerekl. Ja rikam, ze na to, aby se dalo hovorit o integraci musi napriklad pan Abass zmenit nazor na to jaka prava ma zena, na nazor ohledne Sarii a podobne. Pokud pan Alrawi kaze v mesite, aby rodice ucili sve deti nenavidet vse neverici, uci je aby nenavideli Vas. Souhlasim s Vami, ze kazdy clovek je jedinecny, kazdy je individualitou.

Ja nikde netvrdim, ze vsichni muslimove jsou spatni, ja tvrdim ze na to, ze aby se mohli integrovat, musi ti kteri prijdou poupravit svoji viru, sve nazory a svoje zvyky stejne jako jsem tak musel ucinit ja, kdyz jsem prisel do UK. A to se bohuzel deje jen u male mensiny z nich. Naopak se snazi si svoje zvyky udrzet za kazdou cenu, byt to je nekdy za hranici zakona. ( domluvene svatby, rodine soudy ohledne znasilneni, slovo zeny nema cenu slova muze atd atd). Pochopte ze ja nemluvim o tom, jestli jsou vsichni spatni nebo ne. Mluvim o tom ze k integraci dochazi jen v male mire. UK, Svedsko, Franice, Belgie sou jasnym dukazem ze na misto integrace probiha segregace, kde rostou velke komunity , ktere jsou pak pricinou ruznych problemu. Policie sama priznava, ze do nekterych mist se sama neodvazi. A proto se lide boji, proto lide krici islam nechceme a podobne, oni nejsou rasiste( teda vetsina z nich) jen nechteji, aby prisel nekdo, kdo neni ochoten zit podle jejich hodnot a jejich zakonu.

Pro integraci je tedy potreba, aby se muslimove napriklad vzdali nazoru ze zena nema stejna prava, ze zena je majetek, ze je v poradku kupovat 12-14 lete devcata za partnerku a podobne. Jinak o integraci nelze mluvit.

Az islam jako takovy prejme evropske hodnoty a prestane prosazovat hodnoty, ktere jsou neslucitelne s evropskymi hodnotami a pravem, pak muzete mluvit o integraci. Dote doby budeme zit jen vedle sebe oddelene.

Otazka na Vas tedy : Rikate ze je hodne vykladu Koranu, ktery vyklad Koranu je pro vas prijatelny a kde se v cesku vyucuje? Kde ho najdu? Rad bych si to precetl.

Chtel jste po me konkretni odpovedi, dostal jste je. Dockam se i ja konkretni odpovedi od Vas??? Nebo budete pausalizovat, coz me vytykate?

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl

My jsme z toho Koránu už všichni tak trochu hin. Ale uvědomme si, prosím, že většina běžných živáčků v islámských zemích má ke Koránu asi takový vztah, jako my k Bibli. Tedy víceméně nijaký. Někde jsme něco o nich zaslechli, někdo víc, někdo míň, máme MOŽNÁ nějaké povědomí o obsahu, někdo větší, někdo menší, většina skoro žádné. Asi musíme taky rozlišovat, folklór, který kdysi možná z Koránu (jako u nás Bible) vycházel, ale dnes už má ke svému zdroji dost daleko, a skutečnou víru. Prostě řečeno, je úplně mimo předpisovat někomu denní rozvrh a vztahy k druhým. Každá země má své zákony a další právní normy, a kdo chce v té zemi žít, musí je dodržovat. Folklór je jeho osobní záležitostí, víra a náboženství taky. Dnes je v Právu článek velvyslance SRN v ČR. Říká tam jasně, že většina přistěhovalců včetně těch z formálně muslimských zemí se i podle toho chová. Že někdo zákony a normy porušuje, to je smutné, ale to se děje všude na světě. V naší milé vlasti jsme na to porušování, na to kašlání na zákony a pravdidla kadeti. My opravdu jsme ti praví, kdo by měli druhým číst levity, mistrovat je a předpisovat jim, jak se chovat.

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl

Konkrétní odpověď naší vlády:

Česko začalo jednat o přesídlení prvních 30 uprchlíků, kteří do Evropy přišli přes Řecko a Itálii. ČTK to dnes sdělilo ministerstvo vnitra. Česko by mělo do konce roku 2017 přijmout 2691 lidí ze zemí, které nejvíc zasáhla migrační krize. Vyplývá to z přerozdělovacích kvót, který byly loni schváleny uvnitř EU.
Česko se loni v červenci dobrovolně zapojilo do evropského relokačního programu se závazkem přijmout 1100 uprchlíků z Itálie a Řecka. O dva měsíce později bylo při jednáních uvnitř EU schváleno rozšíření o dalších 1591 uprchlíků, přestože Česko a několik dalších zemí tehdy hlasovalo proti rozšíření původních kvót.
O přesídlení prvních 30 uprchlíků se zmiňuje pravidelná zpráva o migrační situaci, se kterou by se ve středu měla seznámit vláda.

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl

Včera ČT 24 v Devadesátce o bezpečnostních rizicích pro ČR.Cíle Ruska a jeho tajných služeb.Jak do toho Zeman krásně zapadá.
A hlavně Reportéři ČT.Jak se dělají hoaxy o běžencích.Co za "vlastence" je vytváří,kde údajně bydlí a kde mají PR agentury.Je zajímavé,že těmi hoaxy nás tu někteří islamofobové taky krmili.Lidé,na které svými hoaxy míří spojuje jedna vlastnost - nenávist. Tam mají živnou půdu.

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl

Tady jsou pondělní Reportéři ČT k dispozici:
http://www.ceskatelevize.cz/porady/1142743803-reporteri-ct/dily/
Je tam řeč i o padělaném Werichovi, kterého tady samozřejmě taky citoval jistý virtuální myslitel.

K tomu tematicky patří info o úrovni a všeobecném přehledu jistého senátora:
http://echo24.cz/a/wjgZa/senator-veleba-byl-v-soku-na-hrade-videl-modlici-se-muslimy
Nejspíš ještě nikdy neslyšel (a ani asistenti mu to neprozradili), že praktikující muslimové se modlí pětkrát denně, tedy i když jsou na cestách :)

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl

viz níže

Nahoru

Dva protichůdné názory

www.narodnidomobrana.cz
https://www.youtube.com/watch?v=0wAQi9XntSg&feature=em-share_video_user
http://svobodnenoviny.eu/nela-liskova/

http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/395069-merkelova-tlaci-na-dohodu-s-tureckem-historie-da-jeji-politice-za-pravdu-prohlasil-sef-komise.html
Merkelová tlačí na dohodu s Tureckem. Historie dá její politice za pravdu, prohlásil šéf Komise
Německá kancléřka Angela Merkelová během středečního vystoupení ve Spolkovém sněmu obhajovala plán vyřešení uprchlické krize dohodou s Tureckem. Podle agentury AP bude tento plán prosazovat ve čtvrtek a v pátek na summitu Evropské unie. Předseda Evropské komise politiku Merkelové v rozhovoru pro německý Bild ocenil.

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl

Hoax Holý teď taky proto lepí na ruské rakety,které zdevastovaly nemocnice v Sýrii a zabily civilisty včetně dětí , turecké půlměsíce.

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl

Tohle presne dokladuje co jsem se snazil vysvetlit panu Tichemu, takto vypada integrace v neprospech domacich

http://zpravy.idnes.cz/veprove-maso-mizi-z-nemeckych-skol-dtz-/zahranicni.aspx?c=A160216_191428_zahranicni_mlb

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl

Kromě toho, že praktikující muslimové se modlí pětkrát denně by panu senátorovi Velebovi měli vysvětlit, že muslimy svolává k modlitbě muezzin. Aby se příště po služebním jednání na Pražském hradě nedivil, že tam proti chrámu Sv. Víta někdo ječí.

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl

Pravda,pravda.Stačí,když tam ječí zfanatizovaný dav českých islamofobů v koordinaci s Pegidou.Ti již vyzývají k znovuotevření německých KZ.Naši jenom střílí z poplašňáků
Na Hrad již také dorazili "vlastenecké"oddíly Blanických rytířů.Na hrudi červený kříž.Takže ti blaničtí "vlastenci" asi budou migranti-podle označení dorazili buďto z Albionu,nebo Portugalska.

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl

Pane Holý,nelžete nám tady. Jsem totiž pacientem Dentálního studia v Ústí.Žádnej zubař Peterka tam není.Zubaři jsou samí migranti-Ukrajina,Moldavie a Rusko.Češky jsou tam sestry,které taky překládají.Všechno si hradíte za vlastní.
To,že jste placen jako ruský agent,šířící jejich hoaxy víme.O tom jste nás už přesvědčil.

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl

Nechci se zastávat pana Holého, ale on ten Martin Peterka je opravdu majitelem Dentálního studia - IČ 61329436 - společnost Pettris s.r.o. Pravda, asi není MUDr.

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl

Dentální studio - Ústí nad Labem
Dr. Dmytro Olar,Dr. Michal Tsap ,Dr. Olga Cvyk ,Dr. Alexej Dugar ...tolik z prospektu.Zajímavé,že na stránkách Dentálního studia kolonka naši specialisté zmizela.To už je takový strach,že se migranti neuvádějí?
Nevím,co se dělo na záchodě.Ale je mi divné,když je tam recepce,tak ta slečna tam to ničení židlí neviděla,nebo neslyšela.Taky je tam dost frmol zdravotnického personálu přes čekárnu.
Jinak...takovou péči tu na okrese nemáme.

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl

Pokud jde o to líčení stavu WC, podívejte se na WC některých ryze českých hospod nižší cenové skupiny. Nebo na WC na některých nádražích, kde se žádný cizinec, migrant nebo jiný, nikdy nezastavil. Podívejte se, jak je s prominutím zasr.. kdejaká autobusová zastávka. A vysypané a poházené odpadkové koše? To bych se z nich musel zbláznit, kdybych se už proti tomu neobrnil, kdykoliv jdu přes park ráno po nějaké té víkendové diskotéce. Je směšné vytýkat cizím to, co je u nás na řadě míst běžné. Čeští nekulturové požadují, aby příchozí byli kulturnější než oni!

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl

To se nám to téma pěkně vyvíjí, samé informační bomby:

Nejdřív čerstvě založená Národní domobrana jako "názor" (viz!) s pobočkami v ČL, NB - a taky ve Skalici.
Potom zpráva, že jesle v Porůří před 15 lety přestaly vařit z vepřového, což signalizuje nezvratný konec naší evropské civilizace!
Pak obava z muezínů, že prej budou v našich luzích a hájích nezřízeně ječet (ačkoli jsem jejich zpěv slyšel jen z minaretů v Káhiře).
Pak návrh založit ApČ, plus aktivity jistého DP v americké prezidentské kampani.
A teď debata o stavu veřejných WC v centru Evropy.
Co se tu asi objeví příště?

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl

Podprůměrně limitovaný Holý si nedovede najít firmu Petris s.r.o. a pána,který se zabýval plynem,elektrem a požární ochranou.Také Holému nedochází ,že zubař má vysokoškolský titul.
Možná by Holému prospělo zajít do Dentálního studia a nechat se panem znechuceným zubařem Peterkou ošetřit.
Možná by mu pan Peterka vysvětlil,proč nechal zmizet z www.stránek Náš tým.Ukázalo by se,že dobře vydělává na migrantech,které zaměstnává. Ale co lze čekat od člověka,který obdivuje KGBáka Putlera.

Nahoru

Re: Vědci proti strachu 4 - Další skupina křesťanů

Třetí skupina křesťanských uprchlíků dnes odpoledne dorazila do Česka. Ze 41 lidí přiletělo 33 přímo z iráckého Irbílu a osm z Libanonu, sdělil Jan Talafant, ředitel Nadačního fondu Generace 21, který projekt organizuje. Uprchlíci krátce po 16:00 odjeli z ruzyňského letiště autobusy do Brna, Smilovic u Třince a rekreačního střediska Okrouhlík u Jihlavy, kde budou dočasně bydlet, seznamovat se s novým prostředím a učit se česky.
Po příletu děkovali české vládě a lidem za pomoc. Vděčnost vyjádřila také starší žena, která se slzami v očích popisovala, že teroristé zabili jejího švagra. „Toto bude moje vlast,“ řekla dojatě.
K viditelně unaveným lidem na letišti jako první promluvil jeden z duchovních otců projektu Dan Drápal. „Vítejte mezi námi, doufáme, že tu najdete nový domov, že tady najdete přátelství a že tady najdete úlevu od všeho, co jste si museli protrpět,“ řekl.

http://www.lidovky.cz/do-ceska-priletela-treti-skupina-krestanskych-uprchliku-pe8-/zpravy-domov.aspx?c=A160219_154130_ln_domov_ELE#utm_source=rss&utm_medium=feed&utm_campaign=ln_lidovky&utm_content=main

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl - Die Welt

Nespavec Hoax-H má jiné zdroje, ale německý novinář to zblízka vidí takhle:

Pro Alternativu pro Německo by dle průzkumu agentury Forsa stále ještě hlasovalo 9 % Němců. To je na jednu stranu špatné. Na druhou stranu se po dlouhé týdny preference AfD stabilně pohybovaly kolem 10 %. Přes 90 % Němců tedy tento populizmus odmítá a to v situaci, kdy si více než polovina občanů myslí, že politici nedostatečně hájí jejich zájmy.
Demokracie žije
Uprostřed krize, kterou Angela Merkelová označuje za „historickou zkoušku“ Evropské unie a která určitě představuje zkoušku jejího předsednictví, se kancléřka a vládní koalice těší takové podpory, o které by si v každé jiné svobodné zemi mohli nechat pouze zdát. atd.
http://svobodneforum.cz/die-welt-evropa-se-meni-dechberouci-rychlosti-a-nemecko-je-u-toho/

A šašek Trump patří do... někam jinam :)

PS - doporučuju slovo odborníka:
http://svobodneforum.cz/bronislav-ostransky-muslimky-berou-prikazani-pred-svatbou-ne-velmi-vazne/

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl

Tak nám tu,pane Tichý Holý opět lže.Prý...
Pane Tichý, obraťte se na pana Danyse, který velmi čile komunikuje s volebním týmem, pana Donalda Trumpa pře e-maily, které Pavel obratem rozesílá svým přátelům a i nepřátelům
A přitom si každý mohl přečíst v i Dnes
S politikou, s níž jsem býval spojován, nebude mít nic společného, tu jsem opustil a již se o ni nezajímám,“ zdůraznil Danys.
Pan Danys by přeci nelhal.A určitě by nehájil Trumpa z rodiny německých migrantů z Kellstadtu,kde bydlí ještě jeho bratranec. A člověka,který zdůrazňuje,jak je hrdý na své germánské kořeny?Ne,tomu nevěřím.Přestaňte lhát,pane Holý...

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl

Zdrcující logika, kterou uplatňuje HoaxH (ale moc mu to nemyslí):

Citaci renomovaného komentátora Die Weltu už zase označí mantrou "Tichého zákeřná a nesmírně podlá lež"!??
13,1 % pro KSČM (3.) nebo 10,6 % pro ODS (4.) v ČR žádný velký úspěch není a nikdo s nimi zatím jinde než v opozici nepočítá... ZATÍMCO v Německu je 12 % a 3. příčka nebývalý úspěch!??
No comment...

Nahoru

Pane Tichý zasílám Vám neHoaxH, a neříká to Putin

Necituje Putina! I když je tam hodně z Putina, Kohla i Gorbačeva!

To určitě stojí za zhlédnutí – to v naší TV neuvidíte ! Merklová na sucho polyká!

https://www.facebook.com/czech.WeAreHereAtHome/videos/1531298393837790/?fref

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl

Tak jsem si těch 7 doporučených minut protrpěl, pane Doškáři, ale bohužel, nedoporučuju:
2 roky staré (!) úryvky projevu Dr. Sary Wagenknecht, členky Die Linke = povědomé fráze o evropských lokajích USA, západních imperialistech, nutném porozumění pro SSSR (pardon: pro Putina) atd. V záznamu je sice občas slyšet potlesk souvěrců, ale i důrazný nesouhlas těch ostatních.

Nedá moc práce najít, jak se Die Linke např. vyjadřovala ke konvoji Američanů:
„DIE LINKE. Görlitz vyzývá všechny odpůrce války, aby tuto neděli v Liberci podpořili české protiválečné aktivisty v jejich protestu proti výstavě amerického válečného materiálu a s tím související propagandy. Americká taktika eskalace konfliktu nesmí být dále rozvíjena. DIE LINKE. říkají NE VÁLCE! Rozum je to jediné, co má hodnotu!,“ říká Jens Thöricht, předseda místní organizace DIE LINKE. Görlitz.

Nic nového: vltavín má talent vyhledávat prameny moudrosti pro zasmání :)
Je dobře, že to v naší TV nevidíme. Proč taky, s 2-letým zpožděním? Copak nám nestačí KSČM?
A nebylo vám zima, pane Horníčku?

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl

Flüchtlinge willkommen!!!
Tedy utečenci vítejte!!!
To je politika Die Linke
http://www.die-linke.de/index.php?id=15630
To nebude mít Holý Beran radost.Už tak stačí,že si tu léčí své půlnoční můry..."o)))

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl

Na málo věcech se naše veřejnost shodne, ale nesporně je mezi nimi nutnost vracení ekonomických migrantů z bezpečných států zpátky domů.
HoaxH zas jednou neví (nebo předstírá, že neví?), o čem mluví:

Takzvané demarše, tedy důrazné diplomatické protesty, poslalo Německo podle zdrojů Die Welt „mimořádně problematickým státům“ z Afriky a z Asie. Jsou mezi nimi například Maroko, Alžírsko a Tunisko, které vláda letos zařadila na seznam bezpečných zemí, čímž prakticky znemožnila jejich občanům získat azyl. Protesty ale směřovaly mimo jiné i do Egypta, Nigérie, Pákistánu či Indie.

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl

Pane Holý, já Vám moc přeju, abyste nikdy nemusel odnikud utíkat, abyste si zachránil život. Abyste nemusel být uprchlíkem, nepřesně migrantem. A pokud by se vám to neštěstí přece přihodilo, abyste měl štěstí v neštěstí, abyste tam nikde nepotkal žádného místního Holého.

Nahoru

To není nenávist. Modrý s modrejma. Červený s červenejma

To není nenávist. Taky názor.
https://www.facebook.com/czech.WeAreHereAtHome/videos/1528993277401635/

Nahoru

To není nenávist. Modrý s modrejma. Červený s červenejma

To není nenávist. Taky názor.
https://www.facebook.com/czech.WeAreHereAtHome/videos/1528993277401635/

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl

Takhle člověk dopadne,když ho od malička mlátí po hlavě.

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl

Tak tedy: U Trumpa si včera šplhli 2 (slovy: dva) kongresmani :)
No a co má bejt? HoaxH jako politolog a prognostik tady přece selhal už mnohokrát...

Radši si přečtěte tohle, protože Trump za nás Evropany vůbec nic nevyřeší:
http://svobodneforum.cz/do-roku-2020-prijde-podle-berlina-do-evropy-36-milionu-migrantu/
http://svobodneforum.cz/abvab-neboli-dvere-v-nemecku-zacaly-vychazet-prvni-arabske-noviny/

PS - Kam se hrabe Ali:
http://svobodneforum.cz/johana-hovorkova-rasisticka-trapnost-ringo-cecha-narodniho-umelce/

A rozhovor o našich médiích a sociálních sítích, který stojí za pozornost:
http://svobodneforum.cz/lubos-dobrovsky-prezident-zneuziva-situaci-bonmoty-podporuje-nedemokraticke-nasili/

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl

K prezidentským volbám v USA doporučuji poslechnout si zasvěcený komentář Elišky Haškové Coolidge na DVTV
http://video.aktualne.cz/dvtv/donald-trump-probudil-usa-z-letargie-hillary-clintonova-neni/r~c7c7226cd00c11e5aa720025900fea04/

Nahoru

PROČ se všichni tak hrnou do Německa.Zakládají gheta.

http://video.aktualne.cz/dvtv/donald-trump-probudil-usa-z-letargie-hillary-clintonova-neni/r~c7c7226cd00c11e5aa720025900fea04/
PROČ se všichni tak hrnou do Německa: Tady v Německu první věc, co dělají Arabové, je zakládání místní islámských obcí ihned poté, co jsou ubytováni. Tyto obce zakládají vybraní uprchlíci, studovaní a vzdělání, kteří řídí potom modlitebny a místní chování arabských ghet. Nikdo si nedovolí jít proti těmto obcím, mají podporu státu a během dvou až tří let dostávají své zástupce v místním zastupitelstvu. // Tvrzení, že Arabové jdou do Německa především za penězi, co dostanou od Německa, není pravdou. Mnohem více peněz dostávají imigranti v Norsku a ve Švédsku. // Tady v Německu má uprchlík týdně nárok na 150 EUR, dítě do 10 let na 50 EUR, do 18 let na 75 EUR. Ve Švédsku je to 300 EUR na dospělého na týden, 250 EUR na dítě bez ohledu na věk. // Ve Francii má uprchlík nárok na 230 EUR týdně, dítě 150 EUR týdně. // Švédsko i Francie navíc vyplácí příspěvky na bydlení (od 150 do 250 EUR měsíčně). // Německo příspěvky vyplácí jen rodinám s dětmi, a to pouze po dobu 1 roku. Jak vidíte, Německo není nijak velký kauf po finanční stránce pro uprchlíky. // Německo však nabízí něco, co jiné země nemají: Finanční podporu náboženským obcím etnických menšin. V Německu mají náboženské obce (minimálně 50 osob) právo na státní příspěvek, který v základu činí 150,000 EUR ročně, ovšem na základě vlastní aktivity a počtu členů mohou na základě dotačních titulů získat automaticky nárok na čerpání dalších 400,000 EUR ročně. // Pokud obec a počet členů přesáhne 1,000 osob, stává se obec příspěvkovou organizací státu a má právo na 2.5 milionu EUR ročně na svůj provoz. Islámské obce poté tyto peníze rozdělují jako charita mezi své členy a rodiny, čímž si je zavazují. // Je to nebezpečná metodika, kterou úplně stejně dělá v Libanonu Hizballáh, který peníze od Libanonské vlády přerozděluje mezi své členy, obvykle nejchudší lidi, provozuje z nich nemocnice a soukromé náboženské školy. // Stejně tak tady v Německu velké islámské obce provozují školy a nemocnice, dotují chudé islámské rodiny (což jsou prakticky všechny), ale jejich děti musí chodit na modlitby a tím si obec tyto děti zavazuje a vychovává je podle islámského učení. // To nebezpečí je v tom, že islámské obce v Německu samozřejmě neříkají, že to jsou peníze z německého státního rozpočtu, ale že to jsou peníze obce a ty peníze chudým muslimům rozdávají jménem Proroka Mohameda. // Děti když potom vyrostou, vděčí za všechno (za jídlo, lékařskou péči i vzdělání) islámské obci a Prorokovi.

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl

Hm, to z těch lidí děláte pěkné bl.ce, kteří věří úplně všemu, co se jim nakuká. Bych řekl, že i v tom Německu mají školáci cosi jako občanskou nauku, kde se leccos dozvědí i o financování třeba těch náboženských obcí.

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl

Komentář Elišky Haškové Coolidge na DVTV je skutečně velmi zajímavý. Dost nahrává panu Holému.

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl

Komentář Elišky Haškové Coolidge na DVTV je skutečně velmi zajímavý. Dost nahrává panu Holému.

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl

Proč chybí vltavínův zdroj? Kde se to dá ověřit? Paní Hašková Coolidge o tomhle určitě nemluvila.

PS: Tak jsem to našel, viz -
http://pravyprostor.cz/proc-take-chteji-muslimove-do-nemecka-nejen-pro-socialni-davky/
NEPODEPSANÝ článek má nahoře značku NZ 07|10|2015, a dole tuto poznámku:
"Text přišel do redakce e-mailem, vzhledem k zajímavým a u nás nepříliš známým informacím jsme se jej rozhodli uveřejnit i BEZ ODKAZU na relevantní zdroj. Podstata je rozhodně správná, jednotlivá čísla však není možno ověřit na 100%." ???

Je to tedy jen další nedoložený, ale "zajímavý názor". Možná hoax?

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl

Co řekl Miloš Zeman v PSPCR o našem národě....
...musíme si připustit některá velice nepříjemná, ale bohužel pravdivá fakta. To, co nyní řeknu, není projevem univerzitní povýšenosti ani sarkasmu. Je to suché konstatování skutečnosti.
Třetina obyvatel této země je slabá duchem. Každý sedmý občan je debilní nebo dementní nebo alkoholik. Zhruba polovina obyvatel této země má podprůměrný intelekt. Proč se o tom dnes zmiňuji? /konec citátu/

Zřejmě proto,aby nám vysvětlil,na jakou část obyvatel zacílil,aby se stal presidentem
Tzv. Holý, jeho obdivovatel je toho dokladem.
Na jedné straně je nadšen z krajně levicového Zemana,který dokonce dobrovolně vstoupil do strany,jejíž zločiny si dnes připomínáme.
Na straně druhé je zase nadšen z krajně pravicového Trumpa.Sláva mu,my máme svého Zemana a v USA zase svého Trumpa.
Padouch nebo hrdina,všechno moje rodina.Hlavně ,že stojí na té naší straně barikády,jak jsem slýchal z NB.Pomalu se ta strana profiluje.

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl

Hašková Coolidge pracovala v týmu prezidetů USA.Začala u Kenedyho,ale další pro které pracovala byli republikáni.To něco taky vypovídá.Ovčáček by taky nestranil Kalouskovi.

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl

Pane Tichý nestíháte!
Viz pan Ing.Válek
25. Únor 2016 - 11:12 | Otakar Válek

K prezidentským volbám v USA doporučuji poslechnout si zasvěcený komentář Elišky Haškové Coolidge na DVTV
http://video.aktualne.cz/dvtv/donald-trump-probudil-usa-z-letargie-hillary-clintonova-neni/r~c7c7226cd00c11e5aa720025900fea04/

Trump vede a vítězí všude! Uvidíme. Klubová posedlost nerozhoduje!

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl

Pane Tichý nestíháte!
Viz pan Ing.Válek
25. Únor 2016 - 11:12 | Otakar Válek

K prezidentským volbám v USA doporučuji poslechnout si zasvěcený komentář Elišky Haškové Coolidge na DVTV
http://video.aktualne.cz/dvtv/donald-trump-probudil-usa-z-letargie-hillary-clintonova-neni/r~c7c7226cd00c11e5aa720025900fea04/

Trump vede a vítězí všude! Uvidíme. Klubová posedlost nerozhoduje!

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl

Nám normálním stačilo jedno upozornění Oty Válka na rozhovor o amerických volbách.
Proč to tady zas musíme ČTYŘIKRÁT přeskakovat?

Neměl by Vltavín reagovat na 25. únor 2016 - 21:54?
Už názvy článků Pravého prostoru jsou... trochu divné.

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl

Trump "siegt an allen Fronten"? No, ještě uvidíme. Ale i kdyby, musíme připustit, že nejednou vyhraje i zlo. A někteří zlu podlézají a nazývají ho dobrem často jen proto, že vyhrálo. Imponuje jim síla, jedno že zlá.

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl

Pane Tichý nestíháte. Není Vám zima?

Špičkový mozkový specialista M. Spitzer, popsal výrazem digitální demence takový psychický proces, ve kterém přílišné užívání digitálních médií vede k rozkladu kognitivních, tedy poznávacích a hodnotících funkcí mozku v rozsahu, který se dá přirovnat k podobným projevům duševně nemocných pacientů, nebo lidí kteří prodělali úraz mozku.

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl

Dnes na čt 24 Trump v přímém přenosu.Pěkný ptáček,zaměstnával nelegální migranty na stavbě svých hotelů,především Poláky.S úřady měl taky opletačky kolem neplacení daní.Dala to o něm v známost vlastní strana.
Má utkvělou představu,že u mexických hranic postaví zeď.Stačí prý tak 12 m vysoká.A zaplatí si to Mexiko.Donutí je k tomu.Neprodělal úraz mozku?

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl

Holý skutečně dokazuje,že patří do skupiny obyvatel Čech,kterou sám Miloš Zeman označil jako slabou duchem.Takoví totiž nejsou schopni pochopit rozdíl v tom,že někdo se stane bezdomovcem vlastním přičiněním a druhý tím,že mu ten domov vybombardují ruské bombardery,nebo ISIS.
Úplně jiný názor
„Hodně lidí v Sasku uprchlíkům pomáhá. Odsuzování Čechů za jejich postoj k migraci jsem ale nezažil,“ říká Jiří Zahradník, který už dva roky pracuje v Žitavě
Zdroj: http://liberec.idnes.cz/rozhovor-s-cechem-jirim-zahradnikem-o-uprchlicich-v-nemecku-v-saske-zittau-nebo-gorlitz-gtv-/liberec-zpravy.aspx?c=A160224_155840_liberec-zpravy_tm

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl

Šmarjá, pane Holý, a to když si vezmete domů papoucha, časem budete papouchem sám?

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl - další prasklé bubliny

Tak sudetští Němci i napodruhé vypustili ze stanov požadavek náhrady ukradeného majetku.
Občané Švýcarska v referendu zamítli "zjednodušené" vyhošťování imigrantů bez soudu.
V USA se množí varování ekonomických odborníků, že realizace "předvolebních nápadů" kačera Donalda Trumpa by během 20 let zvýšila státní dluh o 80 % HDP...

Neměl by se HoaxH radši zabývat tím, na co jeho znalosti a schopnosti stačí? Třeba štrikováním, četbou detektivek nebo křížovkami?

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl - další prasklé bubliny

Můžete začít vracet. Dům na Palackého náměstí, který prý patří Vašemu synovi. Cenu za život nevině pověšené Anny Gebertové, kterou nechal pověsit Váš otec. Můžete začít ještě dnes.
Padni komu padni.
Vy byste se měl vrátit k rodokapsům. Pokud si vzpomínám, než jste se stal "sudeťácky světovej" ,napsal jste tři.

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl

http://www.reflex.cz/clanek/komentare/69683/sudetsti-nemci-nechteji-zpet-majetek-ted-uz-vlastencum-zbyli-jen-muslimove.html
Chvíli trvalo, než mi došlo, že to pan Doškář už zas pochopil jaksi obráceně? Snad si to přečte pořádně ještě jednou... A ta udavačka sem už vůbec nepatří:
http://www.i-noviny.cz/nazor/motak-josefa-geberta-z-listopadu-1943#.VtRP_bnSn1I

PS Vzpomínáte si špatně (a navíc zapomínáte, o čem tohle téma vlastně je)!
http://www.kruhautoruliberecka.cz/?page_id=1221

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl

Pane Tichý, toto téma není o sudetských Němcích.
Vy můžete jako rodina něco těm lidem v korunách vrátit.
Život oběšené Anně Gebrtové vrátit nemůžete. Můžete se složit a vyhledat potomky.
Zkuste Poštu pro Tebe.

26. Únor 2016 - 13:15 | vltavín

Ještě jednou text z 26.2.2016. Pane Tichý nestíháte. Není Vám zima?

Špičkový mozkový specialista M. Spitzer, popsal výrazem digitální demence takový psychický proces, ve kterém přílišné užívání digitálních médií vede k rozkladu kognitivních, tedy poznávacích a hodnotících funkcí mozku v rozsahu, který se dá přirovnat k podobným projevům duševně nemocných pacientů, nebo lidí kteří prodělali úraz mozku. ( Citace z knihy Něco se muselo stát, Václav Cílek, str.435)

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl

HoaxH už zas předvádí svoje utkvělé bojové téma - a neznalost. "Neví", že KAŽDÝ Němec se tenkrát během dvou hodin musel dostavit na plac s 30kilovým zavazadlem (často to bylo ještě přísnější) a o všechno ostatní nenávratně přišel. A při kontrolách mu Rabovací Gardy ještě ukradly, co se jim líbilo...

Taky "neví", co všechno se v česko-německých vztazích od roku 45 změnilo k lepšímu, mj. i zásluhou bývalého europoslance Bernda Posselta. Ví aspoň o č-n deklaraci, kterou v lednu 1997 podepsali Klaus a Zieleniec?

Nemá smysl znova tohle téma v Boru rozvíjet, protože místní mašíblové jsou nadáni inertním myšlením.
Panu H připomenete, že se v posledním týdnu už zase 3x kardinálně mýlil (to je eufemismus), a tak vyrukoval s něčím úplně jiným, aby se na předchozí pitomosti dřív pozapomnělo :)

Refrén: Neměl by se HoaxH radši zabývat tím, na co jeho znalosti a schopnosti stačí? Třeba štrikováním, četbou detektivek nebo křížovkami?

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl

Holý Beran,to je ale duševní chudák.A ještě mu šlápl pan Tichý na bebínko.Hlavně,že nám tu předkládá články a myšlenky Pegidy,jejíž šéf se sám stylizuje a obléká jako jednokulčák Hitler.Na jejich shromáždění se dokonce řeční o znovuotevření nacistických koncentráků.
Také nám tu předkládá odporně manipulativní články z tzv. proruských webů,které řídí ruské tajné služby.
Kupodivu neustále obdivuje Trumpa z rodiny německých migrantů,který je hrdý na své germánské kořeny.
Odporný Holý se tak sám profiluje do role nacisticko-bolševického pohrobka.
To nezakryje ani kydání komunistické špíny a lží na Sudetské Němce.Ti jsou totiž charakterově o pár levlů výš než Holý.
Pane Holý,v Praze probíhá konference o rejích ruských tajných služeb na našem území a proruské propagandě na našem území.Je to i o vás.Běžte se mrknout.

Nahoru

Tichého otec žádal o zvýšení počtu katů v Sudetech

Pane Tichý máte se v rodině čím chlubit.
Tímto požadavkem Váš otec předstihl všechny rudé, či revoluční gardisty. Je faktem, že byl lidumil protože zároveň žádal o zvýšený příděl diet pro tyto pracovníky.
Skutečná rarita dnů odplaty!

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl

Josefe Doškáři, opakované útoky na mého tátu vypovídají spíš o vašem rozhledu, povaze a postojích. Veřejnost si to už umí přebrat sama. Nezaložíte si samostatné téma: "Kádrování nepřátel a jejich předků"? Bylo by to tak přehlednější :o)

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl dovzdělejte se

Dekret presidenta republiky ze dne 19. června 1945 o potrestání nacistických zločinců, zrádců a jejich pomahačů a o mimořádných lidových soudech
Udavačství
§ 11
... Mělo-li udání za přímý nebo nepřímý následek ztrátu svobody většího počtu lidí nebo těžkou újmu na zdraví, trestá se doživotním žalářem, mělo-li za následek něčí smrt, TRESTÁ SE SMRTÍ

To je snad schopen pochopit i člověk s digitální demencí,stejně jako to,ŽE ZODPOVĚDNÝ JE TEN,KDO VYDAL TUTO PRÁVNÍ NORMU.Nikoliv ten,kdo podle ní soudil,nebo vykonal rozsudek.

Ostatně,popraveno bylo podle tohoto Benešova dekretu 731 lidí

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl

Pane Tichý,
někdy před víc jak 10 léty jste se věnoval rodokapsům. Pak jste s tím sekl a začal se věnovat poválečným událostem v pohraničí. Velmi ostře jste se zaměřil na československé vojáky, rudé gardy, revoluční gardy apod.. V této složité době se v poválečných Sudetech začali uplatňovat i mladí soudci. Byla to složitá doba.
Váš otec byl jediný ( v celých Sudetech), který žádal o zvýšený počet katů v Sudetech. Velice zajímavé je, že nezapomněl při tom na jejich stravu a žádal o zabezpečení diet pro tyto specialisty. Pamatoval i na jejich fyzickou kondici (opět jako jediný). Vaše oblíbená často opakovaná věta je “ Něco to napovídá“. Ano skutečně, něco to napovídá. O Vás i o Vašem otci.
Bernd Posselt je nyní v dobrém rozmaru, třeba Vám i otci odpustí.
Vraťme se raději ke knížkám a k vědcům.

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl

Umí JD vůbec číst - a taky porozumět přečtenému?!
http://www.kruhautoruliberecka.cz/?page_id=1221

A mimochodem: můj táta, ročník 1902, vrchní soudní rada a předseda mimořádného lidového soudu (jmenovaný dekretem prezidenta Beneše) byl do roku 1948 viceprezidentem Krajského soudu v Mostě.
Ty opakované polopravdy a výmysly Josefa Doškáře jsou jenom trapné.

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl

Pane Tichý v čem máte problém? Já jsem Vám tvrdil něco jiného.
Já Vám jenom znovu opakuji, že Váš otec odsoudil k trestu smrti oběšením Annu Gebrtovou, že tento rozsudek podepsal, zkontroloval průběh popravy včetně nehybnosti. V této době pak požadoval o zvýšení počtu katů a o jejich diety.

Toto jsou fakta. I tato událost patří do poválečných dějin Sudet do kterých patří i město Most. Většina těchto státních úředníků bydlela v bytech po odsunutých Němcích, případně v bytech po vyvražděných Židech.

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl

No ne,byly přezkoumány všechny žádosti retribučních soudů, které fungovaly na každém okrese a jako jediný....No to dalo práci...
Ale co na to poslanci? Z rozpravy k výsledkům retribuce 56.schůze v r.1947
Posl. dr Rozehnal:
Hodnotíme-li naše retribuční soudnictví podle historického měřítka, musíme přiznati, že dekret presidenta republiky ze dne 19. června 1945, čís. 16 Sb. ve znění zákonů ze 24. ledna 1946, čís. 22 Sb., a ze dne 18. prosince 1946, čís. 245 Sb., měl své nedostatky, jež pramenily jednak ze zákonného předpisu samého, jednak ze špatného jeho provádění......
K nemenším potížím vedl výklad pojmu udání v § 11, kde rovněž se různily názory právníků-teoretiků a kde nebylo jednotné judikatury soudních tribunálů. Vysoký počet udavačských případů, projednávaný u mimořádných lidových soudů, tento zmatek jen zvyšoval. Je lidské, že v těchto směrech došlo k častým pochybnostem z příčin, jež nebyly v osobách soudců samých, i když tito chtěli splnit svůj úkol spravedlivě a podle svého nejlepšího vědomí a svědomí......tolik poslanec dr.Rozehnal.
Škoda,že v té době nepůsobila novoborská úderka.Ti v tom jasno mají.

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl

Pane Doškáři, otec pana Tichého sloužil československému státu, jenž byl v letech 1945-8 demokratický. Nesloužil tedy cizí mocnosti ani totalitním vládcům. Za udavačství německým okupantům s následkem smrti udaného tehdy platil trest smrti. Poprava byla vykonána pouze na těch, kteří byli odsouzeni podle tehdy platných dekretů československým soudem. Nechápu, proč do toho pletete ty katy. Vrchní soudní rada Tichý měl z titulu své funkce patrně na starost i personální a materiální zajištění činnosti krajského soudu. Nevidím sebemenší důvod, proč by měl být kvůli tomu skandalizován. Musím se přiznat, že vy jste poslední, od něhož bych čekal zpochybňování poválečné činnosti československé justice.

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl

Pane Válku,
jsem rád, že tvrdíte, že čsl. stát byl v letech 1945 až 1948 demokratický. Nesloužil cizím mocnostem. Popravy byly vykonávány podle platných dekretů . V této době byla odsouzena
i Anna Gebrtová a odsoudil ji otec Jana Tichého. Podle mínění řady občanů nespravedlivě.
Odsoudil ji horlivý doktor práv, který byl příliš horlivý a přičinlivý. Informace o tom, že žádal jako jediný v Sudetech o zvýšený počet katů, něco napovídá. Byl tak horlivý , že žádal i o zvýšený příděl potravin pro tyto důležité osoby.
Na rozdíl od Vás si myslím, že tato informace je velmi důležitá.

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl

To je marný, to je marný, to je marný:
...uznal soud Annu Gebertovou vinnou a jednomyslně ji odsoudil k trestu smrti. (Pozn. 462: Senát Miloslava Tichého, soudci z lidu byli Václav Šrůta, Alois Ješátko, Martin Rössler a Antonín Raisig, veřejný žalobce Josef Kraus, obhájce ex offo Václav Zima.)
Aby tomu i vltavín rozuměl: v souladu s platným dekretem hlasovali i všichni 4 soudci z lidu jednomyslně.

PS: Mohl by vltavín jmenovat tu "řadu občanů" s přehledem o poválečné justici?

Nahoru

Re: Vědci proti strachu Velmi zajimavé čtení zaslal JT Anně V.

Celý případ nevinně popravené Anny Gebertové umístím na Youtube.

Jenom krátkou informaci. Anna Gebertová udala svého manžela , spolupracovníka gestapa, kriminálníka, surovce, násilníka který ji mlátil,a těhotnou nakazil i syfilisem . Byla z toho tak nešťastná , že svého manžela udala.
Byl popraven.Před popravou svého činu litovala, prosila o odpuštění.
Doktor Tichý ji nechal popravit. U popravy asistoval do poslední chvíle , než z nebohé Gebrtové odešel život.
Pak podepsal závěrečnou zprávu o průběhu popravy.
Po této popravě žádal o zvýšený počet katů.

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl

Aby zas JD neobjevoval Ameriku: všechno jsem popsal už v prvním článku o případu v květnu 2010 -
http://www.i-noviny.cz/nazor/jeden-z-pripadu-mimoradneho-lidoveho-soudu-v-moste-1946#.Vtb-TrnSn1I
- a po 3 letech doplnil v dalším článku:
http://www.i-noviny.cz/nazor/motak-josefa-geberta-z-listopadu-1943#.Vtb_rrnSn1J
(Omlouvám se ostatním čtenářům a k případu udavačky Gebertové tady končím.)

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl

Oba dokumenty jsou velice zajímavým svědectvím o poválečné době; mj. z nich vyplývá, že soudce Tichý se v kauze Gebertová nedopustil pochybení z právního ani morálního hlediska.

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl

O Trumpovi se tady v souvislosti s uprchlíky opakovaně psalo, dokonce i o podobnosti s naším Zemanem. Tak jeden věcný postřeh přímo z USA:

"Během posledních deseti voleb jsem měl vyhraněný názor na prezidentské kandidáty, ale nikdy jsem se tak nebál toho, co jsem považoval za špatný výsledek voleb.
Problém není s tím, jakou politiku Trump prosazuje. Ta leží buď hodně na vodě, nebo je v podstatě nečitelná. Problém spočívá v tom, že on demagogicky nabízí svou osobnost jako řešení na všechno. A dává jasně najevo, že převálcuje vše, co by mu mohlo stát v cestě. Trump už flirtoval s Ku-klux-klanem, neustále uráží a ponižuje ženskou část naší populace. Přísahal, že zabije rodiny teroristů, použije extrémní mučení a zakáže muslimům vstup do USA. Znovu a znovu opakuje, že zničí všechny, kteří mu budou stát v cestě. Také slibuje, že změní zákony tak, aby mohl trestat The New York Times a Washington Post za články, které se mu nelíbí.
Spisovatel Robert Caro jednou napsal, že moc nemusí člověka pokaždé zkorumpovat, ale vždy ukáže, jaký opravdu je. Co by asi demagog, jakým Trump je, udělal s institucemi typu FBI? Jak moc by se asi řídil vládou práva? Už nyní podněcuje k tomu, aby ti, kteří na jeho shromážděních protestují, byli zmláceni. "

http://www.patria.cz/zpravodajstvi/3143394/summers-trump-skodi-ekonomice-uz-nyni-ukazuje-na-slabiny-demokracie.html

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl

omlouvám se, že vám tady opět kazím zábavu, ale k původnímu thematu je zajímavý tenhle článek, já mu tedy vůbec nevěřím, jeho náplni i závěrům, ale je zajímavé si to přečíst:
http://www.novinky.cz/ekonomika/396615-vetsina-uprchliku-nema-vzdelani-nemecku-hrozi-obrovske-vydaje-varuje-ekonom.html

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl

další článek, který šíří nenávist proti migrantům:
http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/396638-promin-ze-ti-kvuli-bezencum-beru-svobodu-nemecka-matka-se-omlouva-dceri.html

Myslím, že by se vědci měli zase ozvat, vždyť už i většinová media útočí proti migrantům. Jsou to ale jak všichni tady víme, jen vymyšlenosti a hoaxy. Řekněme NE těmto zprávám!!

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl

Vážený pane Beneši.Můj otec i tchán byli také předválečné ročníky.Za války toho studia moc nestihli.Tchán / v Polsku měl také pouze čtyři třídy,otci komunisté následně povolili pouze 2 roky učňáku.Přesto to nebyli blbci a našli uplatnění,
Již jsem psal,že v Německu si nechávají,jak známo sofistikované profese a ty montovny pro ně staví v jiných zemích.Jistě si ten německý trh ty uprchlické pracovní síly přebere a možná ve vylidněné bývalé NDR bude ty montovny stavět místo tady, v Čechách.Eliminují tak i možnost odtržení ČR z EU,po které se tak volá a problémy s tím následně spojené.
Ještě k našim většinovým mediím.To že nějaký Turek znásilnil nezletilého obletí veškerý náš většinový tisk.To,že Čech znásilnil 15 nezletilých dívek / prý to pro něj byl adrenalin/,naleznete tak akorát ve zprávách regionálního deníku.Jistě znáte německy,tak nesledujte jen přebrané zprávy z "většinového" českého tisku a mrkněte se na ty autentické,ze země migrantů-Německa.Budete v jiném světě,než nám tu ty naše většinové,závislé na sledovanosti,předkládají

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl

Dost dobře nevím, pane Beneši, proč pořád zdůrazňujete, co se kde nevede a proč je jakékoli snažení k ničemu? Není lepší uvažovat nad tím, jak malým i větším katastrofám předejít?

http://svobodneforum.cz/udalosti/sobotka-stat-chysta-kurzy-kultury-a-demokracie-pro-azylanty/
"Z obsahu kurzu je podstatná orientace na utváření a rozvíjení demokratických vědomostí a postojů, dodržování lidských práv a svobod, pochopení řádu, pravidel a zákonů pro fungování společnosti a k výchově odpovědného člena společnosti,“ řekl Sobotka. Témata upřesní ministerstvo v rámci zadání zakázky.
Ministerstvo školství podle něj vychází z usnesení vlády ke státnímu integračnímu programu z loňského listopadu. „Je to nástroj pomoci lidem s udělenou mezinárodní ochranou v počáteční fázi jejich života v České republice. Týká se tedy oblasti jazykové přípravy, vstupu na trh práce, bydlení, vzdělávání dětí i dospělých,“ dodal premiér. Připustil, že dotace 20 hodin nemusí být mnoho. Ocenil však, že se podařilo prosadit aspoň uvedenou dobu.

PS: Mám dojem, že podobné kurzy občanské nauky by prospěly i některým zdejším diskutérům :)
(To není narážka na vás, pane Beneši!)

Nahoru

Annu Gebertovou nechal popravit horlivý, přičinlivý právník

Pan Tichý Dokumenty seřadil , vytřídil, vytiskl tuto informaci již před několika léty. Diskuze na ně proběhla a byla zakončena otazníky na které pan Tichý nikdy neodpověděl.
Faktem zůstává, že doktor Tichý žádal jako jediný v Sudetech o zvýšený počet katů a pamatoval i na jejich diety.
Odsoudil k trestu smrti nevinnou Annu Gebertovou.
Jan Tichý posuzuje poválečné události pohledem roku 2005, či 2006. Při tomto pohledu byla Němka Anna Gebertová popravena neprávem. Nechal ji popravit horlivý, tendenční právník.

Takto končila debata v roce 2013. Cenzura neumožňuje Janu Beranovi tento případ nadále komentovat.

Re: Moták Josefa Geberta z listopadu 1943

14. Březen 2013 - 13:35 | Jan Beran

Pane Tichý odpovězte na tyto otázky !!! Je to jednoduché !!!
1.)Pane Tichý, sdělte, kdo provedl přepis údajného motáku. Na každém přepisu musí být, kdo ho přepsal a z čeho vycházel a že se soud seznámil s originálem tzv. motáku. Zároveň musí být údajný originál motáku zkoumán grafology, aby se potvrdilo případné Gebertovo autorství.
2.)Dále jste ještě neodpověděl zda nějaký soudce v historii československého soudnictví požadoval zvýšit počet katů, tak jak to žádal dopisem ministru spravedlnosti váš pan otec.
3.)Dále jste neodpověděl, zda máte rozsudek smrti Geberta. Pokud ano, tak zda je v rozsudku konstátováno, že ho udala manželka nebo syn Frantík.
Nahoru .

Re: Moták Josefa Geberta z listopadu 1943

14. Březen 2013 - 13:39 | Jan Beran

Dále napište pane Tichý!!!!
1.) Proč zde není vytisknut originál motáku?
2.)Proč zde není výslech Václava Fridricha, kterému byl moták určen? Je to důležité!!!!!!!
Zcela evidentně mu připadl majetek po Gebertovi!!!!!!!!!!
Nahoru .

Re: Moták Josefa Geberta z listopadu 1943

14. Březen 2013 - 13:46 | Jan Beran

Bývalý MNV Louny za časů JUDr. Tichého, byl druhým největším popravištěm v Čechách po Pankráci, svého času se tam i točilo nejvíce katů, viz publikace I. Rapavé.

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl

Pane Tichý, pro lepší pochopení:

Dost dobře nevím, pane Beneši, proč pořád zdůrazňujete, co se kde nevede a proč je jakékoli snažení k ničemu?
Protože Vy záměrně negativní informace zamlčujete či zlehčujete. Tak aby se tu také objevily.
A ti, kdo takhle jednostranně pouze pozitivně informují, myslím jako media, vlády a pod. - kteří mají vliv na obecné povědomí, vlastně provádí migrantům medvědí službu a celou situaci ještě zhoršují.
Cesta do pekla je dlážděna dobrými úmysly...

Není lepší uvažovat nad tím, jak malým i větším katastrofám předejít?
S tím naprosto souhlasím! Jen možná si pod tou větou představujeme každý něco jiného.

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl

Pan Beneš jenom dokumentuje,jak vypadají ta naše "většinová" media.Jak se vybírá pouze to,co se hodí.
Uvedl nám
http://www.novinky.cz/ekonomika/396615-vetsina-uprchliku-nema-vzdelani-nemecku-hrozi-obrovske-vydaje-varuje-ekonom.html
Na to samé téma existuje také naprosto obdobné o tom samém institutu IW
http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/396410-bezenci-nedostatek-pracovnich-sil-v-nemecku-nevyresi-tvrdi-studie.html
Téměř na slovo stejné,až na jednu větu......
Současná míra zaměstnanosti azylantů ze Sýrie a Iráku, zemí, ze kterých prchají do Německa lidé i v současnosti, je podle IW asi třetinová. Většinou přitom vykonávají pomocné práce....
Tedy třetina z nich si rychle našla práci.A to se tu již nezdůrazňuje,či se o tom nemluví.Přitom u nás je potřeba až 60 tis.lidí do pomocných profesí.

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl

Zdravím pana Beneše, jehož znám jako schopného manažera, i ostatní diskutující. Uprchlickou krizi pečlivě sleduji v německých médiích (TV i noviny). Musím se přiznat, že ani po čtvrtstoletí poměrně intenzivních obchodních kontaktů Němcům nerozumím. Nechápu, proč důslední pořádkumilovní Němci lehkomyslně pustili na své území statisíce běženců bez věrohodných dokladů.

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl

Jestli to není taková německá tradice - dělat problémy, viz historie nedávná i dávná.

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. - Nejsme naivní!

Škoda, že si rozhovor s profesorem politologie Münklerem (64) přečtou celý jen předplatitelé Respektu.
http://www.respekt.cz/tydenik/2016/8/nejsme-naivni?issueId=100065

"Německá vláda nejednala naivně: coby nejbohatší a nejsilnější země Unie otevřeme hranice, ubereme tím tlak z jiných krizových míst, odkud přicházely velmi ošklivé obrázky, a koupíme si tím čas na nalezení dlouhodobého a společného evropského řešení problému, tedy zajištění vnějších hranic Unie a spravedlivějšího rozdělení uprchlíků po Evropě. ... Stála za tím úvaha, že když pro zachování Schengenu neuděláme něco my, země nejvíce těžící z otevřených hranic, tak nikdo jiný.

Máte pravdu, že otevření hranic snížilo tlak na jiné státy, které se nyní mohou tvářit, že se jich problém vlastně netýká. ... Berlínskou vládu vedly i obavy z toho, že zavřené hranice povedou k zácpě uprchlíků na Balkáně. Srbsko, Bosna, Kosovo ... jsou administrativně slabé a křehké státy. Pokud by v tomto prostoru uvízlo 300-500 tisíc nejčastěji muslimských uprchlíků, tak by se tyto země propadly do chaosu, přinejhorším do občanské války.

Nemůžeme vědět, jak by to dopadlo, kdyby se Merkelová rozhodla jinak.

Ani Německo se nakonec příliš nezmění, pokud budeme jednat sebevědomě. Dáme uprchlíkům vstřícně najevo, že tu mohou zůstat, ale musí se v tom základním smyslu stát Němci. Mám tím na mysli splnění několika základních principů našeho života: vydělat si na živobytí prací, přijmout základní demokratické hodnoty a uznat, že každý jedinec si může svobodně vybrat životní osud a je za sebe zodpovědný. (Jen na okraj, tyhle tři imperativy nejsou akceptované ani řadou mých krajanů, třeba z venkovských oblastí, kde jsou pořád rozšířené předsudky proti homosexuálům...)

Ti lidé sem přišli kvůli tomu, že je pro ně Německo z různých důvodů zemí zaslíbenou, a jsou ochotní zapadnout a uspět. Když tedy odhlédneme od pár zakuklených extremistů anebo zločinců, které jsme poznali během silvestrovské noci v Kolíně. Těm musíme dát najevo, že se takhle chovat nemohou, a případně je poslat pryč. ... Přínos nemají jen imigranti-nositelé Nobelových cen, ale i lidé z chudších států, kteří obvykle tvrdě pracují. Podívejte se na americkou dynamiku, bez přistěhovalců z chudších zemí nejde vysvětlit.

(V Německu) probíhá - stejně jako ve Skandinávii - v principu spor o to, kým chceme být a jak chceme žít. Chceme být jako Vídeň nebo Praha z doby před rokem 1918, tedy kulturně různorodý, mnohojazyčný, velmi zajímavý prostor, anebo chceme být etnicky čistými komunitami?"

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl

Prů*er je že Německo chce rozhodovat, co mají ostatní členové EU dělat. To není fér. To je čtvrtá říše, Německý svaz, Babylonská věž, PRŮ*ER.

Nahoru

Bezzubé summity o uprchlících, které nic neřeší

Dohody o dohodách. Bezzubé summity o uprchlících, které nic neřeší

Tak to vidí Hana Dubnová

Našli, mí rádcové, řešení na uprchlickou krizi, našli? Lídři Evropské unie se už třetím rokem scházejí, aby vymysleli, jak si poradit s přílivem uprchlíků. Výsledek je ale tristní: i přes velkolepou rétoriku se zatím nepodařilo vyřešit vůbec nic.

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl

Škoda, že tam nepozvali experty vltavína a Dubnovou :)

Jan Jandourek nedávno trefně popsal, proč nám všechno tak dlouho trvá:
"Pokud jde právě o tu akceschopnost, je dost výběrová. Každý má dobré důvody, proč uprchlíky nechce. Řecko je po krizi a stěžuje si na Turecko, že nechává lidi odcházet. Rakousko si stěžuje na Řecko, protože nechává jít běžence dál. Předtím loni kritizovalo Maďary za stavění plotu na hranicích, než začalo samo stavět v listopadu plot na hranicích se Slovinskem. Slovensku se zase nelíbil rakouský utečenecký tábor blízko slovenských hranic. Postupně přestává mít rád každý každého. A hraniční evropská pohraniční stráž má být hotová v listopadu. Jenže kdo ví, co bude v listopadu. Co by bylo, nic, nebo něco na způsob občanské války.
Do toho všeho se ozývají různé běžné výkřiky, které současně naříkají nad diktátem Bruselu a zároveň mu vytýkají, že je neschopný. Ti, kdo nechtějí Evropu jako stát, mu vyčítají, že nemá ty samé mechanismy jako stát. V tom všem blázinci, kde se jednou nad uzavřenými hranicemi rozhádaných států budou vznášet bezpilotní letadla, které ty samé státy společně postaví, jsou dnes uprchlíci snad jediní, kdo ví, co vlastně chce."
http://svobodneforum.cz/evropa-uz-zacina-pripominat-blazinec-a-to-je-teprve-brezen/

Není rozumnější nejdřív počkat na výsledek?

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl

Všichni jsme svědky té bezzubosti už nějaký čas.Lidem to došlo dřív,politikům už skoro taky.Výsledek vidíme po volbách na Slovensku.Nečinnost politiků tak začíná mít své následky.

Nahoru

Re: Bezzubé summity o uprchlících, které nic neřeší

Lídrům jde asi víc o své pašalíky a prebendy.Nebo snad ne?

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. - "docentům islamofobie"

- je určen tenhle článek s mnoha fakty k zamyšlení, který vyvrací 8 nejčastějších mýtů - vřele doporučuju:

http://www.respekt.cz/politika/data-misto-dojmu-aneb-jak-pracuji-cesti-docenti-islamofobie
"... Závěr: Jak již bylo řečeno v úvodu, příliv utečenců z Blízkého východu a Afriky představuje bezesporu problém. Oproti obecnému názoru však jeho podstata netkví v počtu běženců. Maličký, chudý a nestabilní Libanon hostí v tento moment přes milion syrských utečenců. V sedmdesátimilionovém Turecku jich najdeme téměř dvakrát více, než loni přišlo do Evropy. Do Spojených států zamíří každý rok přes milion imigrantů, v řadě případů Hispánců či Asiatů s minimálním vzděláním. EU má více obyvatel než všechny uvedené země dohromady, přesto se začne hroutit do sebe při prvním náznaku krize.
Kapacitně by Unie zvládla přijímat stejné množství utečenců KAŽDÝ ROK po následujících deset let, aniž by to způsobilo zásadní problémy ekonomického, bezpečnostního či demografického rázu. I kdyby každý z nich byl praktikující muslim, činila by poté muslimská populace mizivých šest procent z celkového počtu obyvatel EU.
Není však politicky ani prakticky únosné, aby se všichni utečenci koncentrovali ve vstupních zemích EU plus v Německu a Švédsku. Pokud neumíme situaci řešit jinak než tímto způsobem, je skutečným zdrojem současných problémů SOBECTVÍ A VYPOČÍTAVOST mnoha členských států, mezi nimiž hrají bohužel prim země Visegrádu. Ty se uprchlické vlně možná ubrání, ale OSLABENÍ ČI ROZPAD EU nepostihne žádný region tak tvrdě jako právě ten náš. Jsme neskonale hloupí, pokud chceme za svůj izolacionismus zaplatit TAK VYSOKOU CENU."

Nahoru

Nenechme se vydírat Tureckem

Pane Tíchý jediným expertem na migrační krizi jste Vy. Je třeba brát některé věci jako fakt .

Řešení této krize se mění. Změna probíhá.
Začíná to velmi pomalu chápat i Angela.
Třeba se stane zázrak a změna proběhne tam, kde bychom to nečekali.

http://zpravy.idnes.cz/nenechme-se-vydirat-tureckem-vyzyva-pravicova-opozice-sobotku-ps5-/domaci.aspx?c=A160308_135039_domaci_kop
.

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl

http://www.respekt.cz/politika/data-misto-dojmu-aneb-jak-pracuji-cesti-docenti-islamofobie
"... Závěr:....."

tak tohle je blábol nejhrubšího zrna, není to ale již ani bohužel k smíchu, je to jen k pláči.

No, ale je pravda, že naše media neinformují vyrovnaně a z chudáků zbědovaných utečenců, nejčastěji rodin s dětmi, si dělají laciný terč populismu. Šíří protiutečenecké názory, zcela zbytečně a tendenčně. Jako třeba tento článek, jak ohavné a hrubě vypočítavě zkreslené:
http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/397081-samozvani-strazci-islamskych-zvyku-zbili-ve-vidni-muze-ktery-branil-manzelku-s-dcerou.html

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl

To je houby,pane Beneši,teď jsem koukal jak jeden Čech v Brně přinesl na stavbu v sousedství pět vrhacích nožů a házel je po zednících.Zpacifikovala ho až policie v neprůstřelných vestách.Asi měli malé tempo.
Ale ,aby jsme to vyvážili.
Dal jste sem zprávu německého IW institutu.Podle něj si rychle našlo práci v Německu více jak 300 tis. migrantů.
Zdá se Vám to málo? Jsou to vyžírkové a dávkoví turisti,jako občané V4 ,kteří parazitují v Británii?Druhý nejrozšířenější jazyk tam už je polština.Británie už chtěla radši z té EU vystoupit.

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl Merkelová vede,nemá soupeře

Kancléřka Merkelová se těší největší důvěře Němců od začátku roku
Popularita německé kancléřky Angely Merkelové je nejvyšší od začátku roku, do úřadu by ji nyní volilo 50 procent Němců.
Panečku,tak ti Němci,kam "pozvala" všechny uprchlíky a mají zkušenosti s přítomností milionu migrantů to vidí úplně jinak než Češi,kteří mají ty zlé migranty / jak jsme přesvědčováni politiky včele se Zemanem / v počtu 30 kusů zavřeny v jakémsi kriminálu.

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. - je to marný...

Místo toho, aby se věcně zabývali aspoň jedním z 8 mýtů rozebraných v článku Josefa Boušky (včerejší link a citace závěru), dají jako obvykle přednost svému svéráznému humoru a ironii.

Pan Beneš se např. "baví" případem 4 pitomců ve Vídni, tenhle odstavec si ale moc pozorně nepřečetl:
Představa o kulturních Evropanech a barbarech z Blízkého východu ovšem bere za své, pokud přestaneme podléhat dojmům a podíváme se na čísla. Podle čísel publikovaných časopisem Spiegel – který poslední dobou vůbec nepatří do fanclubu Angely Merkelové – jsou uprchlíci z Blízkého východu zastoupeni mezi pachateli trestných činů mnohem méně než nám „kulturně bližší“ příchozí z Balkánu. Loňský příliv se také odrazil na celkové kriminalitě z řad imigrantů jen minimálně, což naznačuje, že kriminálníků je mezi uprchlíky minimum – možná více než v běžné populaci, ale ne o mnoho.
(A v přiložené tabulce jsou sumarizovány předběžné policejní údaje z 12 států za leden-listopad 2015: 7násobný podíl kriminálníků-Srbů, jen poloviční podíl Syřanů atd.)

Jak píše Bouška: Dojem o strašlivé kriminalitě imigrantů vytváří především média zdůrazňováním každého přečinu způsobeného cizinci. Co na tom, že v Německu se loni odehrálo přes 1 200 útoků na uprchlické ubytovny včetně stovky více či méně úspěšných snah o jejich zapálení? Jakýkoli podobný čin ze strany přistěhovalců se dočká nesrovnatelně vyšší mediální odezvy.

PS: Uvedený text (podle p. Beneše ovšem "blábol nejhrubšího zrna") je dnes nejčtenější článek na internetovém Respektu.

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl

Uvedený text (podle p. Beneše ovšem "blábol nejhrubšího zrna") je dnes nejčtenější článek na internetovém Respektu.

vždyť se to nevylučuje, je to prostě nejčtenější blábol :-)

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl

Tak pan Beneš na ten "blábol " opět upozornil.
Co si myslet? Pan Beneš jistě nepatří k té polovině národa podprůměrného intelektu,ani k té třetině slabé duchem,jak náš národ vyhodnotil president Zeman.
Článek,který konečně staví na faktech /některé jsem zde vyhledal již dříve / označil za Bláboly nejhrubšího zrna.
Bez jediného protiargumentu,bez zpochybnění statistických dat tam uvedených.
Je to s podivem u člověka,který nám do pohraničí z MB přijel zpracovat dějiny. Měl by mít tedy zkušenosti s tím, jak postupovat,aby dílo bylo objektivní, jak zpracovávat fakta.
Místo toho předkládá dojmy, články vytržené z kontextu a senzační zprávy o "kriminalitě" těch mohamedánů,která je ovšem v naší společnosti běžná.
Pokud takto přistupuje k zpracování zdejší historie,bude to dílko "blábolem",který není nutno číst.

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl

Taky jsem ten povrchní odsudek bez jediného věcného důkazu právě od pana Beneše nečekal.

Nahoru

Média se vrhají jako psi na každého, kdo projeví jíný názor

Nejsem rasista, média se vrhají jako psi na každého, kdo projeví jiný názor... říká Ringo Čech
https://www.youtube.com/watch?v=LLS99nch4uI

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl

Pan Doškář pro nás objevil další perlu - až na to, že trapná rasistická pitomost NENÍ názor hodný pozornosti:
http://svobodneforum.cz/johana-hovorkova-rasisticka-trapnost-ringo-cecha-narodniho-umelce/
Přečtěte si pozorně ten "vtipný" komentář "národního umělce", paní Drtinová to taky citovala!

Nahoru

Re: Bože,jak hluboko jsme se Zemanem klesli.

Tak výtvarnou tvorbu tohoto Zemanem ceněným "národním umělcem" nám přiblížil pan Vltavín.Já jen dodám vrchol jeho hudební tvorby
https://www.youtube.com/watch?v=PgokHp0g2fY&index=2&list=PLUHzdNtbA0mk7Jz8M9utVpTCe9z7NMPLY
Skutečně velikán české Zemanovy kultury.

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl

Přiznám se , že jsem tuto perlu neobjevil , ale hodně Vás tam tato perla cituje.

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl Trump,Zeman ,Sládek

Tak nám tu holý Beran prorocky sdělil - Amerika má svého Trumpa,my zas svého Zemana.
V sobotu nám to tábory těchto politiků dokázali.Trumpovci se rvali na mítinku Trumpa v Chicagu,Zemanovci zase v Praze.Jedni s odpůrci Trumpa,druzí s veřejnoprávní televizí.V obou případech zasahovala policie.
"Vůdci" těchto táborů nakonec nedorazili.Neva, Zemana zastal obdobný myslitel a řečník ,politické zoombie Míra Sládků,kterému se dostalo od Zemanovců vřelého potlesku.Jak se říká...proti gustu žádný dišputát

Nahoru

Európa není Lampedusa ani Brusel, říká hrdý Evropan

https://www.youtube.com/watch?v=WxCjj4U3Sgw

Reakce z Kanady viz níže.

http://www.nydailynews.com/news/politics/carolyn-walker-diallo-muslim-judge-sworn-koran-article-1.2467218

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl

Kde jsou všichni ti vědci proti strachu?

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl

Vědci beze strachu teď nemají čas. Mění na Facebooku překrytí svých profilových fotografií z francouzské vlajky na belgickou.

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl

Tak jsem si myslel, že ti Darksajdové a Alanové pochopí,před jakým zlem ti uprchlíci z oblastí Islámského státu prchají .A na příkladu Bruselu a Paříže si uvědomí,že do Evropy nemíří jen pro ty sociální dávky,jak nám vnucují.
Ale je to marný,je to marný....

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. - po Bruselu

1) Nejen bezpečnostní experti, ale každej rozumnej člověk si uvědomuje, že teroristickým útokům NELZE na 100 % zabránit. Nejvýš lze jejich počet omezit - a to se taky děje, ačkoli tajné služby z pochopitelných důvodů svoje úspěchy nevytrubují do světa.

2) KDYBY platilo krátké spojení imigrant=terorista, byly by vražedné útoky na denním pořádku a v Evropě by panoval permanentní válečný stav.

3) Každej člověk s rozhledem taky ví, že teror NENÍ aktuální vynález islamistů, ale že se v Německu, Severním Irsku atd. vyskytoval pod jinými prapory i v minulém století.

4) Pánové se tady v kontextu škodolibě těší z bruselské tragédie, je to zas jedna ukázka chucpe. Doufám aspoň, že bez krytí anonymitou a pod svým jménem by si to nevkusné vtipkování přece jen odpustili.

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl

To co darksajdové a alanové pochopili už dávno,dojde růženínům až zjistí,že nemají nohy.A to ještě sotva.

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl

No jo, leckdo leckdy se nechává slyšet., že cosi pochopil, a že dokonce už dávno. A možná si to i myslí. Tím hůř pro něho.

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl

Kéž byste měl pravdu naivní člověče.

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl

Tak o jednu nohu jsem již díky onemocnění málem přišel.Také díky péči imigrantů v CL nemocnici- Arabovi /anesteziolog/ ,Rusce /rehabilitační doktorka/ a Ukrajinci /asistent operatéra/ začínám opět chodit.
Až vám něco bude,taky imigranty nepohrdnete.Nebo radši zemřete hrdinnou smrtí Dark Side?

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl

Pokouším se představit si Churchilla nebo Thatcherovou, jak jsou v kritických situacích "šokováni a zděšeni", ale nějak mi to nejde. Není to náhodou tím, že na rozdíl od těch dnešních tajtrdlíků to byli opravdoví státníci? (z diskuzí)
Šojdrová je hluboce otřesena,Sobotka šokován,Adamová bude ve sněmovně držet minutu ticha,Hamáček sdílí velký smutek a lítost a Fiala se nenechá zastrašit.
My se zkrátka jen tak nedáme!
Ještě že je mezi imigranty tolik chirurgů a anesteziologů.

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl

Stejně jako u jiných národů máme mezi námi Čechy lidi moudré i trouby.

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl

Co říkáte tomuhle pohledu?

Demokratické státy mají s teroristy a dalšími nepřáteli problém. Zločinci mají vždycky náskok. Jsme vůči nim vždycky příliš pomalí. Zatím se ale demokracie vždycky ukázala jako systém schopný se mobilizovat. Pokud jí vlastní občané nepodrazí nohy.

Ohrožení znamená, že i demokracie některé procesy centralizují. Z tohoto hlediska je smůla, že Evropská unie není to, co o ní říkají její odpůrci. Žádný superstát. Proto taky potíže s uprchlickou vlnou řeší tak pomalu. Stejně tak je pomalá na úrovni národních států.

Stoupenci vědeckého konvičkismu-antiislamismu mají samozřejmě spoustu receptů, které se masám mohou líbit, jakkoli jsou pitomé — třeba zakázat islám a izolovat zemi od cizinců dle našeho výběru. Nic takového není prakticky možné. Oni sami ostatně těmto návrhům nemohou věřit, to by byli slabomyslní. Jenže ne všichni jsou slabomyslní, jejich snaha přebrodit se přes cizí krev ke korytům ukazuje spíš na cynické myšlení. Proto se doma v kuchyni narychlo přeškolili na religionisty a arabisty a teology a vydali se na pochod. Pohled je to truchlivý.

Dohoda s Tureckem je taky pokus, jenž se může ukázat jako omyl. Nic lepšího ale zatím nikoho nenapadlo. Pokud to selže, bude se muset hledat dál. Jisté je, že posílení tajných služeb a centralizace bezpečnosti na evropské úrovni nepočkají a může se s tím klidně začít hned.

http://www.reflex.cz/clanek/komentare/70299/demokracie-je-pomala-je-ale-lepsi-nez-vlada-pevne-ruky-a-hystericke-hlavy.html

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl

Každý, kdo ví líp než ti amatéři ve vládě, než ti superamatéři v EU, jak se musí na islamisty, by měl dostat příležitost to předvést. Vyzbrojit a vysadit z letadla na území IS, ať se předvede. Případně ho poslat do Belgie, ať zatočí s tamními teroristy. Zvlášť bych se zaměřil na Konvičkovy, Vandasovy etc. stoupence na demonstracích. Tam to musí být samý odborník.

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl

Na největší pietní místo, po útocích spontánně vytvořené u staré burzy přímo v centru metropole, lidé stále přinášejí květiny, zapalují svíčky, skandují, zpívají a křídou kreslí a píšou vzkazy na pěší zónu. Popsaný a pokreslený je už značný kus samotné historické stavby.

To, co se na takzvaném Burzovním náměstí už třetí den děje, ovšem začíná působit víc jako karikatura než pieta za mrtvé - připomíná spíš skandování na fotbalovém zápase nebo bujaré fanoušky na koncertě nějaké z amerických popových hvězdiček. Performanci přihlížejí desítky televizních štábů z celého světa, nainstalované s kamerami do téměř dokonalého půlkruhu tak, aby jim neunikl žádný z výkřiků a hesel.

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl

Proč by měl kdokoliv od nás bojovat na území jiných států ? Ať už IS nebo Belgie, co by tam měli předvádět ?
Bohatě by stačilo, kdyby se každý stát řádně staral o bezpečnost svých občanů a svého území nemyslíte Mirku ?

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl

Konečně se zas něco děje, televizní štáby z toho musí těžit co nejdýl a vytěžit ,co se dá. Je to nechutný.

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl

"Aby se každý stát řádně staral o bezpečnost svých občanů a svého území?" Fakt?

Zeptejte se nejdřív našich vývozců a dovozců (ale i turistů), co říkají úvahám o zrušení schengenského prostoru. Nerozpustíte rovnou celou EU, zavedete taky cla atd.? Aneb staré zlaté časy požehnaného minulého století, kdy se každý stát podle svého staral o své území a občany :)

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl

Pan Zahradník......Proč by měl kdokoliv od nás bojovat na území jiných států ? Ať už IS nebo Belgie, co by tam měli předvádět ?
Bohatě by stačilo, kdyby se každý stát řádně staral o bezpečnost svých občanů a svého území nemyslíte Mirku ?

Chudák pan Beneš,ČSOL,ČSBS atd.Je vidět,že ty pomníčky,věnce,vzpomínkové akce a výstavky,ale i ty pořady k r.1938-9 skutečně nezabírají.
Bohužel ,paměť národa se jaksi vymazává

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl

Proč by měli bojovat? Inu, protože přece by s IS a vůbec teroristy udělali kurzschluss, a právě tím nejlépe zajistili tu vámi požadovanou bezpečnost občanů - já osobně jsem smířen s tím, že svět moc bezpečný není, nebyl a nikdy nebude. Podstata toho nebezpečí je totiž v lidské povaze.

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl

Vědci mají pravdu. Je třeba se nebát, odsuzovat a kondolovat.

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl

Poslyšte Mirku,že já vás pozvu do Pošty pro tebe :-)) Máte toho asi hodně na srdci.

Nahoru

Re: Vědci proti strachu - 4. díl

Cosi mi ta vaše replika připomíná: "Já toho mám vždycky mnoho na svědomí", řekl Švejk usmívaje se ještě laskavěji než pan soudní rada, "já mám toho, může bejt, ještě víc na svědomí, než ráčejí mít voni, vašnosti."

Nahoru

Re: Zásah USA v Sýrii byla fraška

http://eretz.cz/2016/04/biskup-abu-khazen-zasah-usa-v-syrii-byla-fraska/#more-35899

Nahoru