Štafeta pro Růženku

Verze pro tisk |

Štafetový běh na Městském stadionu skončil. Podílel jsem se na akci nejen za naši rodinu, ale i za náš Spolek Českolipané a "běžel" jsem ve dvou štafetách.

Musím říci, že podobných akcí se zúčastňuji velmi rád. Sami i nějaké organizujeme. Zde bych hrozně rád pochválil organizátory akce, bylo to opravdu perfektní, jak běh, tak i doprovodný program. Ano, máte můj obdiv. Akce se vydařila, Růženka má postel a ještě zbyl nějaký peníz na další fyzioterapeutické pomůcky. Chtěl bych poděkovat všem, co přišli a podpořili tuto akci.

Nicméně jednu malou, konkrétní výtku bych měl, k zastupiteli p. Binderovi. Na příští dobročinné akci by mu měl někdo říci, že to je dobročinná akce, pro dobrou věc a politiku ať si nechá jinam a nekazí tím smysl akce. Řeči o politických nepřátelích tam opravdu nepatří. Navíc nevíme ani, koho tím myslel.

Tak, já osobně doufám, že takových akcí, na podporu handicapovaných dětí, lidí, kteří nemají štěstí jako my, relativně zdraví, bude stále více. Že v naší společnosti přeci jen zvítězí lidský přístup, pomoc bližním a přátelství. Ještě jednou děkuji všem a těším se na další akce.

Hezký den :-)

Přehled témat Nové téma