Poděkování od srdce!

Verze pro tisk |

Lidičky, je to pravda! My senioři si moc nevyskakujeme. Aj ty svátky již moc radosti nedávají. Penízky chybí, lepší to nebude. S Bobíkem, to je můj manžel, jsme ale letos plakali radostí. Dobří lidé žijí! V pátek paní listonoška donesla obálku. Moc jsme se lekli. Že by snížení důchodu? Či snad exekuce? Nový výměr nájmu? Obálku jsme s chvěním rukou odlepili. A ta radost! Upřímně, málem infarkt. Vskutku z radosti.

Napsala nám paní starostka. Zastupitelstvo prý schválilo pomoc pro nás starší a chudé. Koupaliště v Dubici nebude, nové divadlo také ne, v městských sadech jako občerstvení levná kůlnička, zbytečné příspěvkové organizace se mají zrušit... Tak několik korunek v rozpočtu města vybylo. Bobík je starší, tak dostal více. Celých padesát korunek. Já čtyřicet korunek. K tomu ještě poukaz na slevu v bazénu. Při páté návštěvě. 20 procent. Tak se snad i naučím plavat.

Ze srdce děkujeme naší paní starostce, vskutku moudrá žena! Děkujeme i pánům místostarostům, taky jistě moc pomohli. Na nás seniory myslí. Chci s Bobíkem jejich dar oplatit. Devadesát korunek v součtu nám moc pomohlo. Koupila jsem mazanec navíc a dvacet vajíček ve slevě. Paní starostce a chlapcům zástupcům zítra donesu stokorunku. Ať taky mají radost. Hodně pracují. Za málo. Tak jim taky rádi uděláme radost.

Krásné posváteční dny, vám všem!

Přehled témat Nové téma

Komentáře

Re: Poděkování od srdce!

Někteří museli tu obálku dostat už před Vámi. Protože takový mazec, jaký byl ve čtvrtek dopoledne v Kauflandu, jsem ještě nezažil. Jedna babča mi vozíkem najela na paty a ještě mě málem přetáhla holí. A to jsem si chtěl vzít jen jedno balení zlevněného Pilsner Urquell.

Nahoru

Re: Poděkování od srdce!

To víte, chlapče, Velikonoce! Prý i vajíčka od slepiček byla v akci. Starší již špatně snáší. Mladší jsou v klecích. Vajíčka od prdýlek padají častěji. Mládí se nezapře...

Nahoru

Re: Poděkování od srdce!

Možná padají častěji, ale co do velikosti mladší dost zaostávají . Při počítání na kusy se musí počítat s větší spotřebou. Nějak se nám ta "vejce v akci" zmenšujou. Proto to asi brali ve čtvrtek po několika platech.

Nahoru

Re: Poděkování od srdce!

Máte pravdu. Holt starší slepice je zkušenější, odpovědnější. Můj Bobík to jistě potvrdí. Vajíčko je poctivé. Velikostí i obsahem. Mladší slípky často spěchají, práci odfláknou, vajíčko velikostí jako od křepelky...

Nahoru

Re: Poděkování od srdce!

Tak tak, asi to bude i krmením. Místo mléka nebo piva Cola a pak se to dohání silikonem.

Nahoru

Re: Poděkování od srdce!

Stokorunku jsme donesli. Prý provokujeme. Nevděk světem vládne. Jaká provokace? Poděkovat jsme chtěli. Maminka města, paní Hanička, ani kávičku nenabídla. Za tu stokorunku snad by mohla... Pan Kočandrdla se omluvil. Údajně natáčí nové DVD s Bárou B. Sbory nazpívají příznivci TIOPky. Pan Vlčák, druhý místostarouš, se taky omluvil. Dle jeho slov se blíží komunální volby, tak si pro jistotu opakuje látku své školní aprobace...

Nahoru