Nestárnoucí love story v českolipské ZUŠ

Verze pro tisk |

Po úspěšné červnové premiéře ve středu 23. října 2019 dětský pěvecký sbor Talent zazpívá, zahraje a zatančí „Pomádu“, nezapomenutelnou a nestárnoucí love story ze střední školy padesátých let, a to od 10 hodin pro školy a od 17 hodin pro veřejnost ve Velkém sále ZUŠ. Ve stejných časech se můžete těšit na reprízu 12. listopadu a 11. prosince.

Muzikál Pomáda proslavila zejména filmová verze z roku 1978 s Johnem Travoltou a Olivií Newton-John, kteří se tímto snímkem stali idoly mladé generace. Po prožití velké letní lásky amerického mladíka s Australankou Sandy, se Danny Zucco, žák posledního ročníku, vrací do střední školy v Rydellu a vypráví svým ohromeným přátelům o svém milostném dobrodružství u moře. Mezi dívkami se objevuje nová žákyně Sandy, která se také pochlubí svým prázdninovým setkáním s fantastickým chlapcem, s nímž prožila krásný milostný příběh. A náhle se oba „letní milenci“ setkají tváří v tvář. Jenomže láska v novém prostředí školy a spousty kamarádů má úplně jiná pravidla než na osamělé mořské pláži...

Přímočará love story říznutá pořádnou dávkou klasického rock'n'rollu s nostalgickou vzpomínkou na styl oblékání padesátých let jistě potěší každého milovníka klasických muzikálů.
 

alt
Nahoru