Do hloubky soulové duše

Verze pro tisk |

Po zhlédnutí některého z jejích pódiových výkonů a po vyslechnutí jejího zpěvu je navýsost jasné, že Pam Steebler má obrovský talent a její hlas už dnes patří k těm, na něž se nezapomíná.

Bohatý a plný vokál Pam Steebler je inspirován jak velkými hlasy Barbry Streisand, Whitney Houston, Céline Dion a Mariah Carey, tak o generaci mladšími vokalistkami Beyoncé, Adele, Pink a Kelly Clarkson. Pam svým vokálem vytváří doslova čistou harmonii.

Původem kanadsko-brazilská zpěvačka ve dvanácti napsala svou první píseň, pracovala v nahrávacích studiích, působila jako doprovodná vokalistka pro jiné umělce a kapely a nakonec získala stipendium ke studiu na světoznámá bostonské Berklee College of Music, kde absolvovala jako výkonná umělkyně a skladatelka. 

Pam Steebler nedávno vydala své debutové EP Give In, pojmenované po jedné z jejích pěti originálních písní, nahraných v newyorských Avatar Studios. V hudbě Pam Steebler můžeme slyšet vlivy a odkazy jejích krajanek Joni Mitchell či Alanis Morissette. Z její hudby vyzařuje radost ze života a její procítěný zpěv nás zavede hluboko do její soulové duše.

Pam Steebler Band (USA), 31. 10., 20:00, klub U bílýho černocha, předprodej v klubu

Nahoru

Komentáře

Re: Do hloubky soulové duše

Pleonasmus?

Nahoru