Českolipská tříkopcová výzva – máme ceny pro účastníky

Verze pro tisk |

Českolipská tříkopcová výzva vstoupila do druhého týdne a my můžeme oznámit prvního sponzora, který věnuje ceny účastníkům.

Při jednom z výstupů na Holý vrch jsem potkal majitele pivovaru Lípák, Pavla Konvalinu, slovo dalo slovo a vymysleli jsme, jak motivovat účastníky, kteří nepomýšlejí na první místa.

Z těch, kterým se podaří získat aspoň dvacet peakpointů, vylosujeme tři výherce. První získá pětilitrový soudek, druhý dvě PET láhve, třetí dvě skleněné láhve z produkce pivovaru.

Jak se do výzvy zapojit, zjistíte nejlépe v tomto článku. Dvacet výstupů se dá stihnout za víkend.

Pokud by se někdo další chtěl do výzvy zapojit tím, že účastníky podpoří nějakou odměnou, budeme rádi. Atmosféra na všech třech kopcích je vynikající.

A jak vypadá pořadí 10. března v devět hodin ráno? První místo se už potřetí měnilo a momentálně ho drží Vasil Dogaru s 69 výstupy na jeden ze tří českolipských vrcholů. Druhý je Zdeněk Líbal (63). Třetí je ještě stále největší favorit Jan Vaníček (34), který je však v karanténě a po jejím skončení ho čeká megavýzva. Na něj se už dotáhla první žena, Renata Dvořáková, a také Tomáš Souček. O třetí místo se tak strhne doslova bitva. Obzvlášť když o výstup méně má další žena v pořadí – Alena Bouchnerová (33).

Já se horko, těžko držím v první desítce, přestože jsem včera po práci stihnul jednou Špičák a dvakrát Holý vrch.

Pokud lezete na Špičák, můžete se zapojit i do naší Okenské výzvy. V ní je možno stoupat na kopce, které mají naše děti doslova za humny. A protože máme žáky i z České Lípy, zařadili jsme do ní i Špičák. Stoupat lze ale i na mnoho dalších kopců v okolí, pokud vám to hranice katastru dovolí. Hlavní cenou je něco upečeného od mých kolegyň. V této výzvě je dokonce více lidí než v té českolipské, navíc stále první šesťák David nasbíral „jen“ 19 peakpointů.

V Lípě je nejpopulárnější Holý vrch, od začátku března se na něm uskutečnilo 233 výstupů v rámci výzvy. Na Hůrku 206 a na Špičák158. 

Nahoru