Premiéra NOPOĎ: po pohádkách přišla letos na řadu komedie

Verze pro tisk |

Maminky to s námi vždycky myslí dobře. A to i tehdy, když nám nutí ženicha, kterého my vůbec nechceme, ale mohl by pro nás být dobrý. To je hlavní téma nové inscenace novoborského ochotnického spolku NOPOĎ, která bude mít premiértu v pátek 3. května od 19:00 v Městské divadle Nový Bor. Vstupné je 100 Kč. 

Divadelní představení s názvem AMANT je bláznivou komedií, která se celá odehrává v obýváku jednoho bytu, kde žije hlavní hrdinka Káťa se svojí maminkou. Káťa si myslí na hudební kariéru, ale zároveň myslí také na svatbu se svým přítelem, studentem Radkem. A jak to tak v komediích bývá, maminka nechce o Radkovi ani slyšet, a nutí Káťu do sňatku s poněkud starším, seriózním panem Pavlem, který by jí mohl pomoci s hudební kariérou. A samozřejmě přijde na návštěvu zrovna ve chvíli, kdy je u Káti i Radek.

Na nečekané setkání naváže sled bláznivých situací plných výmluv, převleků a dalších komických postav. "Dlouho jsme dělali pohádky, ale letos jsme se rozhodli střihnout si něco pro dospělé. Věříme, že svěží situační komedie Amant potěší všechny diváky, kteří si přijdou do divadla odpočinout od běžných starostí, pročistit si hlavu a zasmát se," uvedla k premiéře režisérka představení Judita Brožová.

alt
alt
alt
alt
alt
alt
Nahoru