Podcast i-novin 12 - Volební s Petrem Skokanem

Verze pro tisk |

Na facebook jsem dal výzvu všem kandidujícím z Českolipska, ať už do Senátu nebo krajského zastupitelstva, že se mohou ozvat a natočíme spolu malý politický podcast u mě doma.

Třetím odvážným byl Petr Skokan a sám nepokrytě přiznal, že kdo má málo peněz na kampaň, musí se soustředit na poslední týden před volbami.

Proč nepůjde na koncert The Backwards? Na co chodí do kina? Má nějaké negativní ohlasy na svou kandidaturu a chce volby vyhrát? Jak využívá slevové akce u obchodních domů a kdo mu obsluhuje facebook? Proč volební obvod končí až u Mělníka? 

Půlhodinový rozhovor s bývalým podnikatelem, místostarostou, starostou, hejtmanem i poslancem. 

Text mé facebookové výzvy: "Malý sociální experiment. Není v lidských silách udělat rozhovory se všemi politiky, kteří nyní někam kandidují. Řada z Vás si mě na radu PR poradců dala do přátel, někteří jste reálnými přáteli už dlouho, dokonce už od dětství. Pokud kandidujete a chtěli byste se mnou natočit jednoduchý podcast do i-novin, najdeme vhodný termín a jste ochotní přijít do mého bydliště v centru města, tak se mi ozvěte. Bez cenzury, bez hraní si na veřejnoprávnost, prostě přátelský rozhovor, který se objeví v i-novinách, na Spotify a více než deseti dalších platformách."

Podle statistik nejvíce využíváte Spotify. Můžete využít tento přímý odkaz anebo si nás najít  v aplikaci pod názvem Podcast i-novin. 

Nejrychleji se nové díly objevují na mateřské platformě Anchor.

Část posluchačů nás vyhledává díky tomu, že má v mobilu aplikaci Podcast Go. V ní stačí opět zadat do vyhledávacího okénka Podcast i-novin.

Z dalších služeb používáte následující:

Google Podcasts

Nahoru